Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

    A alkoholikiem trzeba twardo i konkretnie, nie można się nabrać na jego sztuczki i obiecanki. On nie przestanie pić z dnia na dzień i tutaj jest konieczna terapia. Niestety, jeżeli uparcie nie dopuszcza do siebie informacji, ze ma problem to najlepiej odejść. Wiem ze to ciężka decyzja, ale ani ty ani dzieci nie będziecie szczęśliwe i "zdrowe" w takiej relacji. Polecam zapoznać się ze stroną tej kliniki, mój wujek się tam leczył. http://www.uzaleznienia-warszawa.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

      najpierw sam uzależniony musi zrozumieć że ma problem, bez tego żadna terapia się nie uda.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

        Mój poszedł z terapią do ośrodka w "moim zyciu", dopiero poczatek drogi z alkoholizmu ale wydają się wiedzieć co robią

        ich strona:
        http://www.moje-zycie.eu/

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

          Po pierwsze i najważniejsze, osoba uzależniona musi tego chcieć, inaczej będzie ciężko

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

            Ponieważ mamy problem z pijącym bratem, chciałabym prosić o radę. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy ośrodka Domowy Detoks? Czy leczenie w tym ośrodku jest skuteczne? Mają w ofercie psychoterapię indywidualną i grupową. Która z nich jest skuteczniejsza? Znalazłam ich ofertę w sieci a nie znam nikogo, kto przechodziłby takie leczenie, więc nie wiem, czym się kierować i będę wdzięczna za wszystkie rady.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

              Raczej uzależnienie można tylko wyleczyć terapią.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                Tylko oni palą czy nadużywają alkoholu? Może to, że odeszłaś da mu do myślenia. jednak najlepiej gdyby się z tym wszystkim zmierzył na terapii- skutecznej. Mam nadzieje, że wszystko jakoś się poukłada.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                  Pod żadnym pozorem nie należy stosować metod AA, bo to sekta.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                    Dokładnie, najważniejsze, żeby osoba sama chciała się leczyć, to podstawa. Naciski nie zawsze skutkują a raczej nawet rzadko. Mój brat leczył się w końcu w http://odwyk24.pl/ ale sam chciał i dlatego ostatecznie efekt jest dobry, nie pije już od trzech lat.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                      Polecam zobaczyć na stronę www.sempergo.pl - skorzystałam z terapii właśnie w tym gabinecie. Nie jest to odwyk tylko leczenie hipnozą. Nie ma w tym nic dziwnego bo to uznana metoda już od wielu lat. Mnie osobiście pomogło, mam nadzieję, że pomoże i Tobie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                        Bliska mi osoba nareszcie postanowiła się leczyć. Poprosiła mnie o pomoc, a ja zupełnie nie wiem gdzie jej szukać. Są poradnie, gabinety psychoterapeutów itd, a ja nie wiem od czego się zaczyna. Gdzie można uzyskać pomoc, wsparcie, liczyć na dyskrecję itd. Przejrzałam też Ranking ośrodków terapii i widzę że są to ośrodki z pozytywnymi opiniami, czy warto ?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                          Polecam wziąć się za uzależnienie od strony mentalnej Długo walczyłam na różnych terapiach i spotkaniach niestety zawsze mnie coś przyciągało na tą złą stronę Spróbowałam hipnoterapii leczenie uzależnień warszawa i coś się zmieniło... Nie jestem pewien czy to nie efekt placebo ale na pewno pomogło

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                            Osoba uzależniona powinna uświadomić sobie sama swoje uzależnienie oraz wykazać chęć do leczenia się. Bo jeśli nie wykazuje tej chęci to leczenie będzie bardzo problematyczne. O ile możliwe.... Alkohol niszczy
                            rodzinę
                            związki
                            organizm
                            jak również stan majątkowy

                            Ze swojej strony polecam psychoterapię. W ośrodku Strefa Myśli w Warszawie przeprowadzana jest psychoterapia dla par:
                            http://strefamysli.pl/psychoterapia-par-i-malzenstw/

                            Również tych, w których problemem jest alkohol.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                              Alkoholizm to trudna do zwalczenia choroba. Jeśli osoba, której to dotyczy nie uznaje tego, że ma problem nawet terapia nie pomoże. Taka osoba musi być świadoma swojego problemu oraz musi mieć chęć do zwalczenia go. Jednakże czasami psychoterapia białystok jest w stanie uświadomić choremu powagę sytuacji i popchnąć go w stronę działania i zwalczania choroby.
                              psychoterapia białystok to świetne rozwiązanie, aby osiągnąć harmonie w swoim życiu

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak leczyć uzależnienie od alkoholizmu?

                                wybrać się do AA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X