Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

    Prosze o pomoc gdyż mam ostatnio problem: szukam prezentu dla córki w wieku 20 miesięcy.

    Mogą to być zabawki jak i jakieś inne fajne rzeczy, które polecacie.
    Większe, mniejsze, tańsze, droższe(najwyżej zrobimy zrzutkę po rodzinie)
  •    
       

    #2
    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

    wiesz, kup jakieś fajne książeczki kolorowanki, to nigdy się nie nudzi i się zużywa, także można tego mieć na prawdę dużo, dla dwu latka też polecam dużą gumową piłkę do skakania, nie droga a robi wrażenie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

      polecam zabawke edukacyjna puzzle piankowe bo kazdy maluch za nimi przepada http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..iat-m-007.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

        Ja polecam klocki Lego Duplo albo Mega Bloks, są duże i dzieciom łatwo je trzymać, no i pobudzają kreatywność

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

          ja kupiłam ostatnio to:

          https://4msklep.pl/PUZZLE-BABY-POJAZ...PUZZLE,p,75240

          i świetnie się bawił

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

            Dla mnie to jest najtrudniejszy wiek na zabawki... Bo już nie pasują te dla niemowlaka a jeszcze nie bardzo są te dla starszych. Może zatem jakieś układanki, moje dzieci w tym wieku lubiły drewniane klocki ze zwierzątkami (jedno zwierzątko układało się z czterech kwadratów). Mogliśmy siedzieć przy tym godzinami.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

              Drewniane klocki czy duże pluszowe maskotki,zawsze będą dobrym i ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka w tym wieku,wiec czemu nie Wystarczy tylko dobrać odpowiednią wersję kolorystyczną,a tutaj szeroki wybór masz w sklepach internetowych od których proponuję rozpocząć poszukiwania.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                Ja zdecydowanie polecam wspaniałe bujaczki na biegunach: http://www.dlabobasow.pl/Bujaki-na-biegunach-bujaczki Gwarantują masę radości i zabawy a są przeznaczone właśnie dla dzieci od 18 miesiąca (1,5 roku).

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                  zobacz tutaj: bobomio.pl/zabawa-i-nauka - masz szeroki wybór. Generalnie, jeśli chodzi o marki, to ja polecam plan toys, mają bezpieczne zabawki z atestami, a sporo fajnych rzeczy można znaleźć
                  my mamy od nich klocki i kilka grzechotek.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                    Teraz świat idzie do przodu, a małe dzieci, choć to mało zalecane bawią się tabletami i komórkami. My kupiliśmy synkowi na prezent drony: http://e-candy.pl/24172-multikoptery-drony. Bardzo mu się to podobało

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                      Mój 2-letni synuś uwielbia układać klocki. Zauważyłam, że interaktywne zabawki średnio Go interesują. Widzę, że im prostsze tym lepsze


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                        Zabawka, która robi furorę u mojej 2letniej córki to ...drewniane kołeczki, które wbija młoteczkiem. Są one osadzone na specjalnym rusztowaniu. Jak skończy się wbijać, rusztowanie odwraca się i znowu można wbijać..i tak w kółko. Od tygodnia jest to jej ulubiona zabawka zaraz po przebudzeniu. Nie wiem o co chodzi... Dostała to w prezencie od mojego brata. Dziwny prezent pomyślałam na początku, ale jak widać trafił w 10

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                          Sylwin_12 a znasz nazwę tej zabawki? Moja znajoma mówiła mi, że Jej synuś również za nią przepadał w tym okresie. Może to dobry pomysł na prezent świąteczny?


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                            Jest wiele metod nauki i zabawy z dziećmi. Wystarczy poszukać w necie. Są i przykłady i filmiki. Jak ogarnąć matematykę jest na przykład fajnie tutaj pokazane http://www.tatento.pl/aa/76/dzieci/z...de-i-niepogode Ten portal to w ogóle kopalnia wiedzy. Są artykuły dla mam dotyczące zdrowia czy edukacji dzieci. Wydarzenia kulturalne i edukacja. To co ja bardzo lubię to blogi których też jest pod dostatkiem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                              mój synek 1,5 roku najchętniej bawi się obecnie sorterem, dużymi puzzlami, klockami duplo, poza tym uwielbia książeczki mamy ich sporo więc co tydzień wyciągam mu inne ale ma też swoje ulubione i bardzo często je przeglądamy i czytamy, teraz pod choinkę kupiłam mu grę memory dla dzieci i widzę że jest nią zainteresowany zaczęliśmy od 2 par

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X