Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból...rwa kulszowa...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ból...rwa kulszowa...

    Od kilku dni męczy mnie koszmarny ból z lewej strony pleców między łopatką a nerkami, przechodzi przez pośladek i promieniuje do nogi...podobno dziecko uciska na nerw i stąd ten ból...koszmar...czy któraś z Was ma lub miała podobny problem???Jak sobie z takim bólem poradzić, jeśli żadne leki przeciwbólowe nie wchodzą w grę?


  •    
       

    #2
    Witam!

    Miałam dokładnie takie same bóle miedzy łopatką, a nerkami... nic przyjemnego, najgorzej jak sie kładłam wieczorem do łóżka. Mogę poradzić tylko tyle, ale to raczej na nic: zawsze wieczorem mąż mi masował to miejsce w którym mnie bolało, może nie tyle masował, co uciskał dość mocno, przestawało boleć, ale nie na długo i muszę Ci powiedzieć, że od 3 miesiecy (tyle ma mój syn) mam znowu te bóle w momencie kiedy muszę usypiać na rękach syna. Jak za długo go trzymie, ten straszny ból powraca
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj


      #3
      ojjjj, wiem o czym mówisz ja też mojego goniłam, żeby mi masował plecy to trochę pomagało, ale nie na długo niestety ja nie znalazłam sposobu na ten ból i męczyłam się z nim 3 ostatnie miesiące, im dalej tym gorzej było, ale na szczęście po porodzie minęło

      Skomentuj


        #4
        Ja miałam dla odmiany kłopoty z bólem nogi, tak od biodra w dół. Po porodzie minęło.

        Skomentuj


          #5
          Jeździłam na akupunkturę, trochę pomogło...ból zredukowany, zobaczymy na jak długo...


          Skomentuj


            #6
            Też mam te bóle okropne, a czy któraś z Was ma drętwiejące nogi ale to do tego stopnia że w nocy potrafi to obudzić a jak złapie na ulicy to kroku nie mogę zrobić. Może na to są jakieś sposoby, oczywiście bezpieczne dla maluszka
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ból...rwa kulszowa...

              Mam pytanie. Ile mniej wiecej trwa rwa kulszowa? Długo można się męczyć? Pytam się ponieważ moja mama ma rwę kulszową już od dwóch miesięcy. Była u kilku neurologów i nie przechodzi jej. A z tego co jest napisane w sieci to przeciętna rwa kulszowa trwa 2-3 tygodnie.
              http://www.kulszowa.pl/rwa/trwa-rwa-kulszowa/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ból...rwa kulszowa...

                mnie też męczyła strasznie rwa kulszowa, ale w ciązy koło 5-6 miesiąca. Póżniej przeszło na szczęście, nic przyjemnego. Pomagały masażei dużo odpoczynku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ból...rwa kulszowa...

                  W ciązy też można korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Są specjalne rehabilitacje właśnie przeznaczone dla kobiet w ciązy. Siostra korzystała w ciąży własnie z usług rehabilitantów z Boramed. Jest ze stolicy. Bardzo ćwiczenia ze specjalistą jej pomagały.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X