Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Aby wziąć udział w konkursie, należy:
    1. mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Jeśli ktoś zostanie laureatem, zostanie mailowo poproszony o adres, pod który można będzie wysłać nagrodę.
    2. napisz, która postać z Hotelu Transylwania jest twoją ulubioną i uzasadnij swój wybór w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.

    Konkurs będzie trwał od 17 września do 30 września 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 5 października 2018 r.
    Laureatami konkursu zostanie 7 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury.
    Zobacz nagrody w konkursie.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

    Ulubiona postać moja i mojej córki Ali to Mavis.
    Mavis to główna bohaterka kreskówki, 114-letnia córka hrabiego Drakuli. Jak bym mogła spędzić jeszcze jeden dzień wakacji to spędziłabym je z Marvis a dlaczego zapytacie. Marvis jest bardzo szalona to nie trzeba ukrywać bo przecież to widać. Ma miliony ciekawych pomysłów w swojej głowie. Dużo pytań ciekawych zadaje,jest kreatywna i zabawna zresztą tak jak ja chciałabym ostatni dzień wakacji z nią spędzić bo mamy te same zainteresowania. Jesteśmy szalone na sto,dwa i byśmy się na wzajem słuchały.
    Zwiedzilibyśmy różne zakątki świata do upiornego zamku poszlibyśmy. Odkryjemy wszelkie sekrety o jakaich tylko marzymy.
    Marvis jest dzielna dlatego ciemności i duchów
    Się nie boi.
    Tylko ja Ala i Marvis przyjaciółki już na zawsze

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

      uwielbiamy Mavis, bo jest niesamowita, wyróżnia się z tłumu i z nią można by iść przez świat

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

        moje dzieci uwielbiają wszystkie postacie, ale szczególnie do serc przypadła im urocza, slodka Winnie. Ta postać idealnie odwzorowuje charakterki moich dzieci (pewnie dlatego, tak im przypadła do gustu) Jest bardzo miła, pogodna ale zdecydowana, kiedy trzeba nie boi się zawalczyć o swoich i obronić przyjaciół. Śmiało można powiedzieć że jest odważna i bardzo mężna a przy tym taka dziewczęca i bardzo urocza. Lubi się dobrze bawić, wygłupiać i dużo przy tym bałaganić, uwielbia przygody !!No wypisz wymaluj moje dzieci!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

          Moja ulubiona postac z tej bajki to "zielona galaretka"Blooby.Jako jedyny bohater w bajce ma intensywny kolor,ze widac ja z daleka.Jest taka troche glutowata (jak mowi moja Weronika) i zamienia sie w smieszne ksztalty gdy kogos lub cos w siebie wciagnie. Pekalam ze smiechu gdy cos polykala lub wypluwala. Jest przezroczysta wiec jest jeszcze zabawniej bo widac co w siebie wciaga.Postac numer jeden w tej bajce.Nie do pobicia .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

            Moją ulubioną postacią jest Dracula z jednej strony jest charyzmatyczny, dominujący, nadopiekuńczy taki typowy rodzic. Po lepszym poznaniu jest bardzo zabawny po prostu da się lubić
            Przez tą postać uczymy się że dziecko musi mieć swobodę własnego wyboru, nawet jeśli będzie popełniało błędy. Każdy inaczej odbiera szczęście co Dracula pokazuje, dając nam też dobrą naukę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

              My uwielbiamy Blobby’ego! Nie ma sobie równych, choć ledwo wydaje z siebie dźwięk, rozbawia widzów do łez. Zielona chodząca galareta pełna humoru, która podbija serca samym wyrazem oczu. Nie da się go zniszczyć, nie zrobi sobie krzywdy, zawsze jest na zawołanie kolegów i przede wszystkim jest Bleh, Bleh, Bleh! A chyba to najbardziej rozbudza śmiech i fascynację.

              #TeamBlobby!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                Absolutnie genialny jest Jonathan, który wyróżnia się jasną skórę i kudłatymi rudymi włosami. Na początku nieco zagubiony i oderwany od rzeczywistości - nawet jak na warunki w których się znalazł. ;-) Jego zabawne teksty bawią za każdym razem, gdy oglądamy film, i małych i dużych.

                Jonathan jest beztroski, szczęśliwy i kochający zabawę - każdy chce w nim odnaleźć siebie. A jego obecność w hotelu ożywiła bardzo wszystkie potwory - nie dał im chwili na nudę. Myślę. że nie tylko dzieci, ale i my dorośli przepadamy za ludźmi, którzy mają w sobie masę energii
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                  Zapytałam moich dzieci, które postacie są ich ulubionymi. I choć Hotel Transylwania I i II uwielbiają i śmieją na nich do rozpuku, to jednak twierdzą, że najzabawniejszy (i ich zdaniem- wiele uczący) jest serial.
                  Ich odpowiedzi nie do końca mnie zaskoczyły, bo właściwie wiem, przy kim śmieją się najgłośniej
                  Córka, 6 lat, uwielbia Pedro- gapowatą i nieogarniętą mumię oraz Hanka- gubiącego części ciała, "stukniętego" Frankensteina, który przy tym jest najbardziej rozsądny z całej bandy.
                  Syn, 9 lat, lubi Ciocię Lidię- oziębłą, zasadniczą, trzymającą wszystko w ryzach. A najbardziej lubi moment, gdy Mavis napsoci, a ona się wścieka.
                  Żeby nie było, i ja mam swoja ulubiona postać: Wendy. "Galaretka" jest nie tylko zabawna postacią: wnosi ze sobą naukę, że przyjaciół wspiera się zawsze i wszędzie- bo razem, można wyjść z każdej opresji.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                    Naszą ulubioną postacią jest... Wilkołak Wayne
                    "Dlaczego" spytacie? Bo pokazuje on prawdziwego rodzica, który niekiedy bywa zmęczony i wyczerpany swymi rodzicielskimi obowiązkami, szczególnie przy dużej gromadce potomstwa. Jednocześnie bardzo kocha swoją gromadkę dzieci. Fragmenty filmu z jego udziałem i jego rodzinki za każdym razem niesamowicie nas bawią. Niekiedy przypominają właśnie naszą rodzinkę (którą także mamy zamiar powiększyć) Wayne zawsze jednak zbiera siły i energię, aby pomóc swym przyjaciołom w każdym problemie, co sprawia, ze jest on wiernym i zaufanym kompanem. Choć jest postacią drugoplanową, dla nas jest on "gość nr 1".

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                      Nie od dziś a od dawna fascynował mnie i ogromnie się podobał Hrabia Drakula, legendarny, ekscentryczny, zagadkowy. Kiedy więc zobaczyłam po raz pierwszy bajkę Hotel Transylwania, poczułam się jak moja 6 letnia córka, z wielkim uśmiechem usiadłam z Kasią i zaczęłam oglądać. Ta bajka jest fantastyczna, moja córeczka ją uwielbia i to taki nasz rytuał, kiedy bajka startuje, mamy w misce plasterki marchewki, jabłka, liście jarmużu, chipsy z jabłek bądź buraków lub inne przekąski i przenosimy się do Transylwanii. Takie nasze małe chwile przyjemności. Hrabia w bajce jest zabawny, charyzmatyczny, i bardzo pozytywnie odbierany przez moją córeczkę. Świetna bajka, oby więcej takich.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                        Ulubioną postacią moją i moich dzieci jest Mavis, gdyż jest bardzo ciekawska, a zarazem szczera i to cenię najbardziej. Tak jak ona marzy nam się podróż po świecie.Jest pomocna nawet w tedy gdy może to zagrozić życiu. Całe towarzystwo w jakim obraca się Mavis jest zwariowane i zabawne, można poznać i zauroczyć się tą rodzinką. Przy tym filmie nie można się nudzić, a ile śmiechu po same pachy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                          Choć mòj świat wraz z narodzinami còreczki przesycił się ròżem i kokardami, ktòre wpinam w jej włosy zanim zaprowadzę ją do przedszkola w swoim stylowym kardiganie w kolorze kawy z mlekiem to w głębi duszy jestem zbuntowaną Mavis w glanach manifestującą swoją niezależność nonszalanckim sposobem bycia, błyskotliwymi w swej kąśliwości dlialogami, wciąż walczącą z nadopiekuńczym tatusiem
                          Mavis jest ròwnież ulubiennicą mojej còry, ktòra pomimo pozoròw wrażliwej dziewczyny, jest niezłym ziòłkiem - tak jak nasza bohaterka
                          Myślę, że lubimy tych bohateròw z ktòrymi się utożsamiamy, dlatego my pokochałyśmy tę wampirzycę o dobrym sercu, lecz przekorną i dążącą fo niezależności.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                            Naszym ulubieńcem z Hotelu Transylwania jest Mumia Murray.
                            Wbrew pozorom Murray jest jak słońce gorący -jest uśmiechnięty i pogodny, on jest wszystko mogący.
                            Bez Murraya nie ma porządnej rozrywki,
                            w jego obecności poczujemy wiele radości, prawdziwości i uśmiechu - bez żadnej przykrywki
                            Taka zgrana paczka z Murrayem to podstawa w draculim świecie,
                            myślę, że osiągnęlibyśmy wspólnie w muzyce, w akrobacji, a nawet w balecie
                            Tak więc oto mamy najlepszego bohatera Hotelu Transylwania, który bawi i uczy,
                            pokazuje jak wyjść na sympatyczne mumie i prawdziwych ludzi

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

                              Moja córeczka śliczną Wendy Blob miłuje,
                              Bo w niej swoją towarzyszkę zabaw upatruje.
                              Przyjaciółka Mavis jest mądra i śmiała,
                              Do każdej przygody wprost doskonała.
                              Każdego dnia jest dzielnym odkrywcą,
                              Nowych obszarów dzielnym zdobywcą.
                              Łyk energii i uśmiech szczery przywołuje,
                              Kiedy na nową wyprawę się szykuje.
                              Lubi poznawać świat, odkrywać nowe lądy,
                              Wyrabiać sobie o świecie własne poglądy.
                              Zawsze w niej drzemie nutka szaleństwa,
                              Lecz w niej najwięcej jest człowieczeństwa!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X