Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinka512 ja też przezyłam strate ale ponad dwa lata temu i też staraliśmy sie ale udało sie dopiero po 2 latach. Czemu tak jest że tak nas życie doświadcza to niewiem dbamy o siebie 2 razy więcej niż inne bo z naszymi doświadczeniami 2 razy zastanawiamy sie co nam wolna a co nie. Ale jedno wiem porody będziemy miały bardzo fajne takie wiesz tylko skurcze po godzince parte i dzidzka bęzie z nami cała i zdrowa trzymam kciukasy za to
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      graza2008 a skad wiesz ze beda lekkie porody?? No własnie masz racje. Zycie nas juz troche nauczylo. Po stracie jednego doatłysmy nowa szanse i nowe zycie.
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        PINKA tak to już jest w ciąży,że zapalenie itp.to norma też mam zapalenie fakt,że tym razem po antybiotykach,ale położna powiedziała mi,że to najczęstsza dolegliwość.Teraz też jestem na lekach trzymam kciuki z a Was a z tym porodem jak pisze GRAZA2008 bywa różnieale ja choc wcale nie miałam lekkiego porodu od razu na sali porodowej powiedzialam,że mimo wszystko chce drugą dzidzie




        Skomentuj


          9 lipiec jak narazie

          Skomentuj


            Pinka będzie dobrze Paulinchen też słyszałam o tym że zapalenie są bardzo czeste u kobitekk ciężarnych a czym u was sie to objawiło ??
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              u mnie praktycznie niczym zadnego pieczenia swedzenia niczego tylko lekkie upławy, a lekarz stwierdził ze mam szczescie ze zapalenie nie doszło do dzidzi i zapisał mi tabletki dopochwowe.
              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

              Skomentuj


                Pinka a jakie te upławy były jakiś zapach miały czy kolor?
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja zapomniałam dodac,że termin mam na 15lipca i że to moje 3 dzieciątko

                  Skomentuj


                    Własnie o to chodzi ze nie zadnego zapachu kolor biały lub bezbarwny u mnie najgorzej bylo rano jak wstawałam to tak jak by mi cos "po nogach leciało" brałam tabletki a poprawy to ja nie widze upławy sa nadal.
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      Pinka to dziwne naprawde może innego lekarza sie poradz , warto sie upewnic
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam! Dzisiaj idę na usg"połówkowe" i bardzo sie denerwuję...Mam nadzieję,że wszystko okaże się w porządku i będe mogła pochwalić sie płcią dzidziusia
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          madzik super na pewno wszystko bedzie ok .Ja mam połuwkowe dopiero za 2 tygodnie
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Na usg okazało się,że wszystko ok z dzidziąbardzo się cieszę i odetchnęłam z ulgą...I wiem już kto mnie tak kopie w brzuszku -To synuś(trzeci.....)Będzie miał na imię Kacperek.Pozdrawiam
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Graza 2008 Bardzo dziękuje i trzymam kciuki by u Was też było wszystko w porządku.A płeć też będziecie chcieli znać?
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Fajnie że masz już to za sobą i wiesz że wszystko ok. Kacperek pewnie sie uśmiechał że mamcia go podgląda My też będziemy chcieli znać płeć tak na 100%.
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X