Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój mąż też się tak zachowuje jak by mu nie zależało, ale może nam sie tylko tak wydaje.

    Skomentuj

    •    
         

      Hej moja imienniczko Karolino hehe
      Ja będę rodzić w Poznaniu
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        grygorana ty to masz wygode tylko pozazdroscic ja bylam dzisiaj na usg i wszystko jest wpozadku malutka jest zdrowiutka i wazy 2kg
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Dziewczyny mój mąz dopiero od niedawna zaczął głaskać i rozmawiać też sie tak zachowywał jak wasi mężowie. Faceci to już tacy są nie przejmujcie się

          Skomentuj


            noo wygoda byla przy jednym dziecku teraz z Vinim juz bedzie troszke inaczej a i "siostry" nie zajmuja sie starszym rodzenstwem, tyle, ze bede mogla wlasnie starszemu poswiecic wiecej czasu w tych pierwszych dniach; mam troche obaw ale jakos to bedzie;

            madzik291 zeby w Polsce bylo cos takiego sluzba zdrowia musialaby zostac sprywatyzowana, tutaj co miesiac placimy taka kase ze glowa boli, ale musisz i koniec; od 2006 roku wszedl przepis o obowiazku ubezpieczenia i lepiej placic bo jak cie podlicza wstecz to hoho, zostaje tylko kredyt w banku
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Myszka ja mam mame blisko więc jak potrzebuje sie przytulić, albo żeby mnie ktoś po główce pogłaskał to ide do mamy
              A do zachowania męża idzie się przyzwyczaić... I mój wredny charakterek już kombinuje jak dziecko do teściowej zniechecic Z resztą nie za bardzo ją lubie. Już mi powiedziała, że moje dziecko będzie dostawało od niej klapsy... Tak dla zdrowotności. Bo ja bedę złą mamą, bo na wszystko pozwalan siostrzenicy męża, która ( nie chwaląc się hehe) ale mnie uwielbia i kocha najbardziej na świecie - tak mówi a w tym roku skonczy 6 lat. Moja teściowa jest gorsza niż te wredne teściowe z kawałów....
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Grygoranna tylko pozazdrościć...:-)
                Co do papierosów to ostatniego (mentolowego) spaliłam po zrobieniu testu. Od tamtej pory wogóle mnie nie ciągnie chociaż mąż nadal pali i to te same co Ja. Ale daje rade. Jeśli chodzi o piwko to Ja nigdy nie przepadałam za tym trunkiem a teraz ,,Pragnę " chociaż łyczka. Pewnie jak urodzę to ochota minie. Na obiadzik zrobiłam zupkę warzywną ....
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  mam podobnie jak Wy ostatni papierosek po teście cienki mentolowy ale zanim się dowiedziałam o ciąży to już mi przestały smakować tak jak i kawa i odpalałam papieroska i praktycznie sam się spalał chyba już małej nie smakowały. A jeśli chodzi o piwko to marzę sobie żeby tak było ciepło, zeby usiąsc sobie z moim pod parasolkami i wypić zimne piwko oczywiscie małą podrzucimy do dziadków bo nie wyobrażam sobie zebym mogła pić piwo przy dziecku tak małym w wózku
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Grygoranna domyślam się ,że niemało kasy płacicie na służbę zdrowia ale w zamian coś macie. A u nas wielkie G, kolejki do lekarza , jak nie pójdziesz prywatnie i nie zapłacisz to miesiącami czasami czekasz.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                      noo wygoda byla przy jednym dziecku teraz z Vinim juz bedzie troszke inaczej a i "siostry" nie zajmuja sie starszym rodzenstwem, tyle, ze bede mogla wlasnie starszemu poswiecic wiecej czasu w tych pierwszych dniach; mam troche obaw ale jakos to bedzie;

                      madzik291 zeby w Polsce bylo cos takiego sluzba zdrowia musialaby zostac sprywatyzowana, tutaj co miesiac placimy taka kase ze glowa boli, ale musisz i koniec; od 2006 roku wszedl przepis o obowiazku ubezpieczenia i lepiej placic bo jak cie podlicza wstecz to hoho, zostaje tylko kredyt w banku
                      To jest fajne, że jeszcze przed porodem masz taką opiekę. W sumie to Twoje drugie, ale ja to bym chciała, żeby ktoś profesjonalnie popatrzył na to co mam, a czego brak. Moja mamusia (choć jest od 30 lat pielęgniarką w szpitalu dziecięcym) to jak zaczyna oglądać, natychmiast nad czymś się podnieca i wzrusza i zaczynamy gadać do brzucha zamiast przeglądać kąty Ale co się babci dziwić?!
                      A po porodzie, jak do siostry przyszła położna, to ja się jej bałam. Darła się rozczochrana czarownica z wielkimi pazurami. A jak jej te szpony w pierś wbiła...auć... aż mnie zabolało!
                      Ja muszę poszukać przychodni, bo w mojej nie ma poradni K ani położnej na etacie. Może się w piątek za to wezmę?
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a tak w ogóle to znowu mnie ciagnie to krocze i bolą też do tego scięgna i brzuch jakoś stwardniał ale nie boli a wstałam tylko zrobić sobie coś do jedzenia kurde bo jeść muszę a krasnoludków nie mam w domu
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                          Grygoranna domyślam się ,że niemało kasy płacicie na służbę zdrowia ale w zamian coś macie. A u nas wielkie G, kolejki do lekarza , jak nie pójdziesz prywatnie i nie zapłacisz to miesiącami czasami czekasz.
                          Ja też bym wolała zapłacić ale za to coś mieć! A nie widze jak mi z pensji odciągają, a do ginekologa, stomatologa, wszelkie badania krwi... za wszystko płacę osobno! U mnie w przychodni (należę do malutkiej) to ostatni jak się lekarz rozchorował, to przez tydzień nikt nie przyjmował
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Syrwunia to super ,że malutka rośnie zdrowo

                            Kobietki ,te nasze maluszki to już nie takie drobniutkie,z wagą ponad 2 kg to juz kawał człowieczka jest,jakby nie było
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                              a tak w ogóle to znowu mnie ciagnie to krocze i bolą też do tego scięgna i brzuch jakoś stwardniał ale nie boli a wstałam tylko zrobić sobie coś do jedzenia kurde bo jeść muszę a krasnoludków nie mam w domu
                              A co lekarz na to mówi??? Może warto podjechać do szpitala??? Tam ktoś inny Cię przebada i sprawdzi co się dzieje. Mnie krocze tez boli, ale tylko jakiś czas i przechodzi! Nie ignoruj tego ankasos!
                              A jak spotkasz jednak jakiegoś krasnalka, to podeślij do mnie jednego
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                ja nie pale bo mam astme oskrzelowa ale moj narzeczony pali i ganiam go za to naszczescie przy nas niepali... teraz stara sie rzucic bo powiedzialam mu ze jak zapali to zeby z tym smrodem do dziecka nie podchodzil!!! przynajmniej bedzie mial motywacje
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X