Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cena czy jakosć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Cena czy jakosć?

    Ja patrzę przede wszystkim na jakość, na markę praktycznie w ogóle. Niestety dzieci patrza na marki i reklamy w telewizji.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Cena czy jakosć?

      Na zdrowy rozsądek, czasami warto zapłacić więcej i mieć coś na lata, a czasami nie, bo np dziecko szybko wyrośnie, czy się znudzi.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Cena czy jakosć?

        Wszytko uzależnione co to jest ile będziemy z tego korzystać i czy musi być super wytrzymałe. Czasem tańsze rzeczy też są dobre i spełniają nasze oczekiwanie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Cena czy jakosć?

          Tanie nie oznacza, że jest złe. Ale niestety często tak. W przypadku butów zdecydowanie jakość i nie powinno się kupować buty, a bo młodszy jeszcze pochodzi, bo buty powinny być nowe.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Cena czy jakosć?

            Wolę zapłacić więcej i mieć lepszą jakość. Wyższa cena oznacza lepszej jakości materiały. Np: https://www.paradashop24.pl/pl/p/CZO...-1080-NUDE/802 Tanie buty to słaba jakość i brzydki zapach stóp.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Cena czy jakosć?

              Ja również cenie sobie jakość i wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że jest to bezpieczne dla dziecka i dla mnie Wybieram zawsze oryginalne i dobrej jakość produkty

              Skomentuj


                #67
                Odp: Cena czy jakosć?

                Nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia produktow, dlatego trzeba czasami sie opamietac i nie zgadzac sie na wszystkie zachcianki dziecka.
                Stawiam na jakosc, ma byc dobry, wytrzymaly tornister, dobre kredki, dobre, grube zeszyty!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Cena czy jakosć?

                  Nie zawsze wyższa cena oznacza, że coś jest jakościowo lepsze. Przykład, który widziałam ostatnio w sklepie: ten sam produkt, tej samej firmy: jeden z nadrukiem aktualnie modnej bajki- 34zł, obok drugi z nadrukiem z klasycznej bajki-24zł i trzeci z misiem niekojarzonym z żadną z bajek-19zł. Nie sądzę, by produkty różniły się jakością wykonania!

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Cena czy jakosć?

                    Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy idziemy z dzieckiem na zakupy i ono nie wyobraża sobie założyć bluzki z jakimś misiem tylko koniecznie musi to być bluzka z nadrukiem z Krainy Lodu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Cena czy jakosć?

                      Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                      Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy idziemy z dzieckiem na zakupy i ono nie wyobraża sobie założyć bluzki z jakimś misiem tylko koniecznie musi to być bluzka z nadrukiem z Krainy Lodu
                      To chyba dotyczy każdych dzieci i każdego pokolenia, zmieniają się tylko fascynacje daną bajką. Niedawno jeszcze był szał na minionki. A tutaj nie zawsze cena idzie w parze z jakością niestety.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Cena czy jakosć?

                        Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                        Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy idziemy z dzieckiem na zakupy i ono nie wyobraża sobie założyć bluzki z jakimś misiem tylko koniecznie musi to być bluzka z nadrukiem z Krainy Lodu
                        Szał na krainę lodu jest ogromny aż nie spodziewałam się że tak owładnie i moją córkę Ona swoje lalki nawet nazywa tak Każda jest księżniczką Elsą
                        Synek miał koszulkę z minionkami któa się szybko zmechaciła a getrki z księżniczk Elsą ciągle spadają z pupy a przecież geterki powinny być obcisłe

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Cena czy jakosć?

                          Jestem zdania, ze czasami sa takie momenty w zyciu ze nie należy oszczędzac, to sie tyczy np pierwszych bucików dla dziecka. Uwazam,ze powinny byc ze skórki, przyjemnego i miekkiego materiału i totalnie wygodne. Aktualnie poszukuję bucików dla niemowląt https://esklep-dla-dzieci.pl/BOBUX-buciki-buty i modele bobux totalnie skradły moje serce.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X