Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cena czy jakosć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Cena czy jakosć?

    Patrzę na jakość, ale na cenę również. Plecak za 300zł dla małego dziecka to według mnie przesadza. Znalazłam ładny, porządny za 60zł. Wytrzymał resztę wyprawki włożonej do środka, która również była za rozsądną cenę (byle z Hello Kitty )

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Cena czy jakosć?

      Jakość wybieram jak chodzi o rzeczy, które służą długo, a jak coś z czego dziecko zaraz wyrasta to wtedy nie wariuję i nie kupuję np czapki za 500 zł...
      Meble młodzieżowe kupiłam ostatnio takie lepsze, z http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_b...oj-mlodziezowy, ale też nic z rzeczy, które przekroczyłyby moją wypłatę (ok 2000 pln), bo wychodzę z założenia, że mebli dzieciaki używają, więc mają posłużyć 5-6 lat a potem się wymieni
      Raczej pod takim kątem kupuję.

      Jakościowe: buty na pewno i wszystko co wpływa na zdrowie i postawę dziecka.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cena czy jakosć?

        Stawiam na jakość, nie chce kupować dziecięcej pościeli, która rozejdzie sie po pierwszym praniu albo straci swoj kolor. Wolę dołożyć i kupić coś porządniejszego. W przeciwnym razie wiecej się straci niż zyska.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cena czy jakosć?

          Nie zawsze wysoka cena = wysoka jakość. Czasami po prostu płacimy za sam znaczek czy za to,że producent chce więcej zarobić. Ja staram się przed zakupem dowiedzieć się czegoś o produkcie i jak na razie nigdy się nie "nacięłam" na jakiś zły jakościowo towar.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Cena czy jakosć?

            Ja wolę postawić na jakość, jednak jeśli coś jest bardzo dobrej jakości ale również strasznie drogie to szukam czegoś tańszego, bo nie stać mnie żeby wydawać kupę forsy na jedną rzecz,a później do końca miesiąca narzekać że nie mam pieniędzy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cena czy jakosć?

              jakosc jest dla mnie wazna, ale cena rowniez, to wszystko zalezy co chce kupic, zazwyczaj staram sie to gospodarowac rozsadnie, najczesniej szukam zlotego srodka, czyli jakosc do ceny, ale roznie to bywa

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cena czy jakosć?

                Myśle,ze jakość ale często cena nie jest jednoznaczna z jakością często to co jest droższe nie jest lepsze pamietajmy wtedy płacimy za firmę chodz no w wielu przypadkach jednak to sie zgadza

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Cena czy jakosć?

                  Dokładnie często pałaci się za firmę za to że jest to marka znana nawet na świat a niekoniecznie są to jakościowo dobre produkty. Warto czytać etykietki i oczywiście popytać na forach co inne osoby myślą o danych produktach .

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Cena czy jakosć?

                    Jakość jest bardzo ważna i faktycznie trzeba pamiętać o tym, ze niektóre już mocno wypromowane marki podnoszą ceny za bardzo przeciętne produkty na czym tracimy my

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Cena czy jakosć?

                      Marzena - masz rację czasem tyle się płaci za markę Dajmy na to perfumy Same perfumy tyle nie kosztowałyby ale już nazwisko podnosi cenę
                      Tak jest w większości przypadków niestety każdy się ceni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Cena czy jakosć?

                        Dlatego ja wolę najpierw zapytać o daną rzecz. Teraz te kocyki minky są w modzie i chciałam kupić materiał - ale najpierw napisałam do kilku osób by mi poradziły czy warto czy nie - to dostałam informację, że niektóre te materiały nie są tak dobre i naprawdę cieżko o bardzo dobrej jakości towar.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Cena czy jakosć?

                          ja tez jak cos znajde fajnego, glownie tyczy sie to ubranek to kupuje najpierw tylko jedna rzecz, i jesli jest dobra, to dopiero decyduje sie na inne rzeczy

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Cena czy jakosć?

                            Trzeba się wszystkiemu przyglądnąć i z rozwagą robić zakupy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Cena czy jakosć?

                              Ja robiąc zakupy staram się dojść do optymalnego rozwiązania problemu cena czy jakość. wybierając pośrodku, czyli może nie najtańszy, gdzie nie znam w ogóle opinii na dany produkt czy nawet nazwy firmy a patrzę już na taki ciut droższy, o którym słyszałam już gdzieś. Tak czy siak, staram się kupować tanio, nie przepłacać, dlatego moje zakupy trwają w sklepie tak długo, bo wszystko kalkuluje, ale taka już jestem i mąż nie lubi ze mną chodzić po sklepach, bo on znów ma tak, że nie zależnie od ceny, bierze to, co mu się akurat spodobało

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Cena czy jakosć?

                                mój mąż ma tak samo Ja biorę to co potrzebne a on co leci :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X