Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na "boczki"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

    Ja podczas ciąży przytyłam ponad 30 kg , już bałam się że tego nie zrzucę , a teraz lepiej wyglądam niż przed ciążą, po porodzie nie jadłam przez 9 miesięcy słodyczy wogóle od czasu do czasu paczkę petitek zwykłych i wszystko gotowane, no i karmienie piersią.


    "Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka, To jak w morzu kropelka. Lecz choć człowiek tak mały, By na szczęście natrafić, To tym małym serduszkiem, Bardzo kochać potrafi."

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

      Ja jestem niereformowalna. Uwielbiam jeśc. Niewazne czy to snickers czy frytki. No i jest jak jest. mam 14 kg nadwagi i jakoś zyję, choc czuję sie źle. Może kiedyś się opanuję. A spacery nic nie dają, ja biję kilometry i na spacerkach i w pracy i nic! Na zabiegi kosmetyczne mnie nie stac, a dieta przy mojej pracy to jak 6 w totka. Fakt jak bym karmiła piersią to pewnie bym schudła, niestety nie mogłam tego robic i takie są efekty

      Skomentuj


        #48
        Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

        Moim zdaniem najlepsza metoda na schudnięcie po ciąży, to naturalne karmienie. Dieta obowiązkowa ze względu na dbałość o skład mleka, a poza tym kondycja, którą trzeba się wykazać przy pielęgnacji Maluszka, to nie lada wyzwanie. Mi te dwie rzeczy wystarczyły, by już po 6 tyg po porodzie wrócić do figury i kg sprzed ciąży...a nawet schudłam 2 kilo.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

          Mnie zaciekawił ten chrom w tabletkach - faktycznie redukuje apetyt na słodkości? ja się tego nie mogę pozbyć Jak nie zjem batonika dziennie, albo czekolady to chodzę chora ;/ A później mam efekty ;/

          Skomentuj


            #50
            Zrzuć kilka kilogramów

            Jedną z form walki ze zbyt dużą wagą jest dieta wspomagana produktami naturalnymi. W Ameryce oraz Australii szczególną furorę robi ostatnio produkt nazywany green coffee (zielona kawa). Informację na temat tego produktu znajdziecie Państwo na stronie internetowej
            http://odchudzaj.weebly.com
            ZAPRASZAMY

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zrzuć kilka kilogramów

              A możesz napisać czy ta kawa smakuje jak normalna czy zupełnie inaczej?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zrzuć kilka kilogramów

                Jak dla mnie to jawne oszustwo- samym piciem nikt nie chudnie- a skład to taki jakbym kupiła witaminy i zielona herbatę liściastą Mogę się mylić. Piłam Slim coFFE - składniki odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu w znikomych ilościach a cena ok 10zł za 250g hahaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zrzuć kilka kilogramów

                  Witam Jestem mamą dwu letniej Julianki... mam małe pytanie jakie środki są najlepsze i najbezpieczniejsze dla zgubienia parę kilogramów??? Proszę o podanie nazw...
                  Bombelek08
                  Julianna- 12 lipiec 2008 rok godz.3.30



                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                    A próbowałyście tajskich masaży odchudzających? Ja w ciąży przytyłam 20kg. Po urodzeniu zostalo mi jakieś 8kg nadmiaru. Każda dieta powodowala efekt jo-jo. Jak doszłam do 15kg, postanowiłam walczyć naprawdę. Ograniczyłam slodycze (to jest moja największa bolączka) i zapisałam się na masaże wyszczuplające w centrum masażu tajskiego w Warszawie na Łuckiej. Efekty wyszczuplenia widoczne były już po pierwszym masażu. W sumie schudlam w bardzo przyjemny sposób - masaże zrelaksowały mnie i bardzo poprawiły stan mojej skóry, która nigdy wcześniej nie była tak elastyczna. Szczerze polecam. Mają też specjalne masaże dla kobiet po okresie ciąży (antycellulitowe i relaksujące).

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                      Od pewnego czasu jestem na diecie białkowej -Dukana, przyznam że także kocham słodycze, dzień bez czekoladki do kawy to dzień stracony, ale patrząc w lusterko doszłam do wniosku że muszę być w końcu twarda i stanowcza- najgorzej było zacząć, teraz już się do tej diety przyzwyczaiłam i schudłam już 8-9 kg i to motywuje!!! do kefirku a nie do truflowej czekolady

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                        Napisane przez Rabbitka Pokaż wiadomość
                        Mnie zaciekawił ten chrom w tabletkach - faktycznie redukuje apetyt na słodkości? ja się tego nie mogę pozbyć Jak nie zjem batonika dziennie, albo czekolady to chodzę chora ;/ A później mam efekty ;/
                        Chrom ogólnie ponoć hamuje apetyt, ja za słodyczami aż tak nie przepadam, ale pijąc herbatkę Fitea, która zawiera m.in. chrom, faktycznie zauważyłam, że jakby pomaga. Na tyle, że odkąd ją piję, tj.3 tyg.,spadło mi 4 kg.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                          Hej dziewczyny gdzie można kupić te koktajle o których piszecie?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                            mysle,ze najbardziej skuteczne wyjscie, to skorzystanie z pomocy dietetyka. Tu jest wyszukiwarka gabinetow i osob, mozna przefiltorwac ogloszenia przez konkretne regiony Polski. ja bym polecama znalezc,a pozniej wpisac w google i wyszukac opinie o konkretnej osobie, ktora blisko nas przyjmuje, ale polecam zdecydowanie taka pomoc. pozornie drozsza, zwroci nam sie w dwojnasob
                            http://zdrowie-uroda.hiperogloszenia...y-odchudzanie/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Sposób na "boczki"...

                              Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Sposób na "boczki"...

                                Oczywiście. Brzuszki!!! Różne formy ćwiczeń na brzuch. Co najmniej 20różnych opcji brzuszków. I mała dieta, bez męczarni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X