Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Skuteczna reklama

    Chyba nie ma jednej skutecznej reklamy, jak sądzę. Trzeba by zainwestować raczej w taki pełny zestaw żeby móc liczyć na jakiś zysk.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Skuteczna reklama

      Aby reklama była skuteczna, musisz uderzyć na kilku płaszczyznach jednocześnie.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 08:53. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Skuteczna reklama

        Bardzo dobrze w reklamie sprawdzają się wszelkiego typu gadżety reklamowe np długopisy czy kalendarze, oraz odzież z nadrukami (koszulki, bluzy itp)

        __________________
        długopisy-plastikowe
        Last edited by disne; 14-07-2020, 08:53. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Skuteczna reklama

          [QUOTE=sandflowerr;412095]Bardzo dobrze w reklamie sprawdzają się wszelkiego typu gadżety reklamowe np długopisy czy kalendarze, oraz odzież z nadrukami (koszulki, bluzy itp)

          __________________
          xx długopisy - skuteczna reklama

          Pewnie, zawsze wszelkie gadżety reklamowe dobrze są widziane. W dzisiejszych czasach najlepszą reklamą jest chyba internet i portale społecznościowe.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 08:54. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Skuteczna reklama

            Aby reklama była skuteczna musi być starannie przemyślana i zaplanowana. Warto więc korzystać z usług profesjonalistów. W przypadki gadżetów reklamowych absolutnie jedną z najlepszych jest firma xxx
            Last edited by disne; 14-07-2020, 08:54. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Skuteczna reklama

              Ja teraz zastanawiam się nad wykupieniem dużego banera reklamowego przy ulic. Znalazłam już nawet producenta banerów: xxx]. Teraz tylko muszę wybrać czy chcę baner z pleksi, pcv czy może reklamę świetlną lub przestrzenną. Myślę, że dzisiaj dobrze sprawdzają się reklamy świetlne. Co o tym myślicie?
              Last edited by disne; 14-07-2020, 08:50. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Skuteczna reklama

                Może być to dobry sposób na reklamę. Polecam jednak zorientowac się czy taka świetlna reklama nie będzie przeszkadzała sąsiadom... Co jak co ale jednak światło z reklamy moze dosć mocno razić po oczach.


                Jestem zdania,ze jednym z lepszych sposobów reklamy jest prezencik, gadżet do zakupu. Szczególnie jeśli bierzemy udział w targach . Bardzo fajne sa długopisy z nadrukiem : xxx - nie jest to duży wydatek a przydadzą się praktycznie każdemu klientowi
                Last edited by disne; 14-07-2020, 08:50. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Skuteczna reklama

                  Moim zdaniem taka reklama odnosi spore skutki. Nie wiem czy nie większe niż zwykłe ulotki i gadżety reklamowe. Moja przyjaciółka ma zakład kosmetyczny i ma w planach zamówienie kilku billboardów od [url]xxx . Jej zakład istnieje od kilku miesięcy a mało kto o nim wie.
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 08:50. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Skuteczna reklama

                    Moim zdaniem nie trzeba się rozdzielać na rynek lokalny i ogólnopolski, no chyba, że taka jest specyfika naszej działalności, że bardziej jest nastawiona na sprzedaż czy usługi świadczone lokalnie. Tym samym nie ma jednej sprawdzonej formy reklamy, która sprawdzi się w każdym typie działalności, najlepiej jest wybrać kilka rejonów działań, np. social media + telewizja + ulotki/długopisy, niż starać się zostawać przy jednej formie albo próbować wszystkich. Wtedy nie zoptymalizujemy kosztów na reklamę w żadną stronę :P

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Skuteczna reklama

                      Również podobnie jak Myszunia jestem zdania,że takie gadżety reklamowe to bardzo dobry sposób na reklamę.Trzeba po prostu zastanowić się nad psychologią osóbl Ludzie są bardzo łakomi jeśli chodzi o coś darmowego. Sama widzę po sobie,że łapie się własnie na takie zagrania reklamowe...
                      Dobrą opcja jest xxx - na tej stronie jest opcja zamówienia sobie właśnie takich koszulek.

                      Drukarnia ma dobre ceny.
                      Last edited by disne; 14-07-2020, 08:50. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Skuteczna reklama

                        Radzę zainwestować w kubki reklamowe. Tutaj xxxznajdziecie ciekawą propozycję. Mają tam bardzo duży wybór ceramiki reklamowej. Wzorów i kolorów jest tam naprawdę wiele. Gadżety reklamowe są zawsze w modzie. Klienci je uwielbiają.
                        Last edited by disne; 14-07-2020, 08:51. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Skuteczna reklama

                          Warto też się prezentować na wszelkich targach dla firm. Systemy targowe są bowiem jedną z najbardziej zapadających w pamięć formą reklamy. Na te w Internecie już praktycznie mało kto zwraca uwagę i omijamy je jak tylko można. Natomiast na targi przychodzą osoby zainteresowane, więc warto by zwróciły uwagę właśnie na nas. Pomocne są do tego systemy wystawiennicze xxx które firma Polastudio dopasowuje do naszych potrzeb. Mamy również możliwość zamówienia dodatkowych elementów i oznaczenia wszystkiego odpowiednią grafiką, a to wszystko za mocno konkurencyjne ceny.
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 08:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Skuteczna reklama

                            Myślę, że najlepszym sposobem będzie zlecenie stworzenia strony internetowej i reklamę jej w sieci. Ja tym sposobem zwiększyłam dochód swojego sklepu 7-krotnie. Wszystkie prace zleciłam agencji interaktywnej xxx ze Śląska. Zdecydowanie zalecam sprawdzić ich realizację oraz model działania jeśli chodzi o kwestie związane właśnie z reklamą w internecie.
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 08:51. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Skuteczna reklama

                              Cześć, a myśleliście może o reklamie w internecie. W niektórych branżach okazuje się ona o wiele bardziej skuteczna niż standardowe formy. Jeżeli chcielibyście znaleźć jakąś firmę, która się tym zajmuje, to polecam katalog xxx]. Mają bardzo dobre opinie.
                              Last edited by disne; 14-07-2020, 08:51. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Skuteczna reklama

                                ja prowadzę mały sklep z naturalnymi mydłami często jestem na targach zdrowej żywności i tym podobnych dlatego potrzebuję porządnych i ładnych stoisk, znajoma mi kiedyś poleciła Berkano xxx oni wlasnie sie zajmują takimi rzeczami moge ich szczerze polecić, bardzo mili w dodatku
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 08:51. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X