Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Skuteczna reklama

    Na starcie bez budżetu na reklamę warto pomyśleć o praktycznie bezkosztowej metodzie zdobycia klienta. Nie każdy może sobie pozwolić na baner za 500 zł lub pozycjonowanie. Wiem bo to przerabiałam na swojej skórze. Ja rozpoczęłam od cold callingu. Wiem, że nie każdy się czuje na siłach ale poradników w sieci jest sporo
    Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:24. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Skuteczna reklama

      Jeśli piszemy o hostessach to w tej sytuacji warto skorzystać ze sprawdzonej agencji hostess które na targach branżowych zapewnią atrakcyjne hostessy do prezentowania stoiska.
      Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:24. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Skuteczna reklama

        My w naszej restauracji postawiliśmy po prostu na uczciwe podejście do klienta i marketing robi się sam. Chociaż oczywiście nie w każdej branży to zadziała, wszystko zależy od siły lokalnej społeczności.
        Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:25. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Skuteczna reklama

          Dobra reklama to taka, która na długo zapadnie w pamięć potencjalnego klienta. Dlatego przy tworzeniu różnych materiałów marketingowych warto zwrócić się do profesjonalistów, żeby mieć pewność, że przygotowane materiały są wykonane z najwyższą starannością.
          Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:25. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Skuteczna reklama

            Jeśli chodzi o praktyczną i długofalową formę marketingu online to tylko pozycjonowanie stron internetowych

            Skomentuj


              Odp: Skuteczna reklama

              Ciekawy wątek, widać każdy dodaje swoje 3 grosze. Najlepiej udać się do specjalistów od reklamy.

              Skomentuj


                Odp: Skuteczna reklama

                Ze swojej strony polecam ścianki reklamowe, które przykują wzrok klienta i skierują wzrok na nasze produkty.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Skuteczna reklama

                  Skuteczna reklama jest kluczem do sukcesu - to chyba każdy wie. Skuces w tym wszystkim polega na tym, żeby wydać te pieniądze mądrze... W pozycjonowaniu stron internetowych istotne jest by nie narobić sobie i swojej stronie szkody prowadząc samodzielne działania. Lepiej takie rzeczy zostawić specjalistom SEO czy to agencja czy jakiś freelancer - ale osoba, zespół znający się na tym.

                  Skomentuj


                    Odp: Skuteczna reklama

                    Dobra reklama to ciekawa i treściwa strona internetowa. Na niej fajne fotki z opisem konkretnym i udzielanie się na forach. Linki do zdjęć na innych portalach tak by wszystko kręciło się

                    Skomentuj


                      Odp: Skuteczna reklama

                      Ja natomiast uważam, że najlepszym sposobem reklamowania swojej marki jest promowanie w sieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Skuteczna reklama

                        Jeśli potrzebna jest reklama zewnętrzna to polecam szczególnie litery przestrzenne.
                        Jeśli szukasz liter przestrzennych, polecam: https://www.vemart.pl

                        Skomentuj


                          Odp: Skuteczna reklama

                          Polecam Unikalny projekt wydrukowany na kopercie pozwala przykuć uwagę. Dzięki takiej formie marketingu mamy możliwość wyróżnić się z tłumu. Pozdrawiam serdecznie

                          Skomentuj


                            Odp: Skuteczna reklama

                            Polecam skorzytać ze sprawdzonej agencji hostess
                            Wiele razt korzytsalismy z takiej formy promocji i dawało to świetne wyniki

                            Skomentuj


                              Odp: Skuteczna reklama

                              Napisane przez Magdare Pokaż wiadomość
                              Polecam skorzytać ze sprawdzonej agencji hostess
                              Wiele razt korzytsalismy z takiej formy promocji i dawało to świetne wyniki
                              Dokładnie tak i tutaj na przykład możecie skorzystać z xxx Są profesjonalni w tym co robią bo sama miałam okazje skorzystać z ich usług.
                              Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:20. Powód: link - reklama

                              Skomentuj


                                Odp: Skuteczna reklama

                                Według mnie praktycznie każda forma reklamy jest skuteczna. po prostu przy tradycyjnej reklamie takiej jak ulotki czy bannery trzeba trochę dłużej poczekać na efekty. Osobiście stawiam na reklamę w internecie. Ostatnio trafiłam na xxx] i chcę się zgłosić do tej agencji w sprawie promowania mojego sklepu internetowego.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 17:39. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X