Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czas wolny

    Co robicie w wolnym czas i jak taki macie? Internet, książka, film, spacer, plotki z przyjaciółką? Ja na razie chodzę tylko na fitness. Wejdę od czasu do czasu na internet lub sprawię sobie długą gorącą kąpiel w wannie.

    Jak to u Was wygląda?
    Macie czas dla siebie i męża?
  •    
       

    #2
    Odp: Czas wolny

    Teraz mam chwilę wolnego to przy kawce sobie klikam. Poza tym spotkanie na mieście z przyjaciółką...rzadziej kosmetyczka. Z mężem też staramy się gdzieś wyjść od czasu do czasu żeby zadbać i o naszą więź... ostatnio zaliczyliśmy kolację na mieście tylko we dwoje.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Czas wolny

      Z mężem jedynie na spacerki chodzimy. Mały jeszcze nie wytrzymuje długo beze mnie. Tak do godzinki, ale jesteśmy na etapie rozszerzania rozłąki. O kosmetyczce mogę sobie pomarzyć, musiałabym podjechać do większego miasta. A już najbardziej to marzy mi się jakieś spa.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czas wolny

        zalezy jaki jest ten czas wolny, ja kmoja mama zabiera dzieci na noc to wychodzimy do klubu w lato idziemy na ogniska lub jezdzimy na 2dniowy biwak- matk oco tam sie dzieje hehe a jezli tak o 3-4 godziny to albo wlocze sie po sklepach i poluje sobie i dzieciom cos extra albo wpadam do kolezanki na ploteczki, czasami wyjde do fryzjera lub kosmetyczki a ja kdziec ispia lubie obejrzec dobra komedie, albo przeczytac fajna ksiazke

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czas wolny

          ja uwielbiam ploteczki z przyjaciolka w wolnym czasie lubie rowniez zadbac o włosy paznokcie i cialo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czas wolny

            ja lubię grać w różne gry, lubię robić treningi fitness, rolki i rower, lubię też bawić się z maluszkiem, a czasami... jakiś fajny film się zdarzy obejrzeć.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czas wolny

              Czas wolny u mnie to głównie rozmowy z mamą. Ona niestety jest za granicą więc kontakt telefoniczny to podstawa. Ciągle szukamy nowych rozwiązań, żeby móc rozmawiać dłużej i nie mieć kosmicznych rachunków za telefon. Ostatnio znalazłam coś takiego xxxxxxxxxxxx. I jak czytam na ten temat to rozwiązanie jest kapitalne. No i może jak zacznę korzystać to przestanę bać się otwierać kopertę z rachunkiem telefonicznym?
              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:36. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czas wolny

                W wolnym czasie najchętniej siadam na kanapie i czytam książki ,lubię te o tematyce obyczajowej , wybieram tytuły które mnie interesują w , to jest najlepsza forma dla mnie na spędzanie wolnego czasu .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czas wolny

                  Napisane przez grossowna Pokaż wiadomość
                  W wolnym czasie najchętniej siadam na kanapie i czytam książki ,lubię te o tematyce obyczajowej , wybieram tytuły które mnie interesują w xxxxxxxxxxx , to jest najlepsza forma dla mnie na spędzanie wolnego czasu .
                  ja tez lubie czytac bardzo - ale ostatnio tak strasznie brakuje na to czasu, doba stanowczo jest za krotka
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 23:36. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czas wolny

                    A może w ramach czasu wolnego zobaczyć co nam niesie los? Wróżka sms
                    Czasami warto spróbować. Przecież nie zaszkodzi, a czasami porady sa trafione.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czas wolny

                      Ja w czasie wolnym uwielbiam jeździć w góry. Gdy tylko mam taką możliwość pakuję plecak i wyjeżdżam by chodzić po szlakach górskich. Niestety w ten weekend muszę przygotowywać się do egzaminu na studiach, więc nie uda mi się nigdzie wyjechać. Mam nadzieję, że szybko uda mi się uporać z książką Interna Szczeklika i chociaż wyjdę na jakiś spacer. Szkoda bo zapowiada się naprawdę ładna pogoda.

                      Skomentuj


                        #12
                        Wolny czas

                        Witam drogie mamusie,

                        Mam świetny sposób na zarabianie kasy grając w bardzo fajną grę Farm Satoshi. Typowy symulator farmy kupujesz zwierzęta karmisz, zbierasz po nich jaja, mięso itd. Wszystko jest darmowe rejestracja itd. Najważniejszą jednak rzeczą jest zarabianie tzw. Satoshi, które później możesz sobie w każdej chwili przesłać na swój „portfel” na stronie xapo, na którym otrzymasz Bitcoiny, które możesz przewalutowac i przelać na swoje później konto bankowe  Strona jest wypłacalna!!!!!!!
                        https://farmsatoshi.com/?ref=43353
                        Zarejestruj się otrzymaj pierwsze satoshi, ulepszaj farmę myślę, że tak po dwóch tygodniach zobaczysz, jakie to przyjemne uczucie zarabiając grając w bardzo przyjemną grę.
                        W razie pytań kula1987@interia.pl
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wolny czas

                          Zarabianie pieniędzy na graniu? Jakoś w to nie wierzę...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wolny czas

                            Hmm... np. http://twojarownowaga.pl/co-robic-w-wolnym-czasie/
                            Chociaż wiele zależy od tego, co lubicie. Taniec, jakiś sport, a może po prostu chodzenie na zakupach. Aby tylko ten wolny czas wykorzystywać w aktywny sposób.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wolny czas

                              Ja jak już znajdę wolny czas to staram się go spędzać aktywnie. Zobaczę, co tam proponujesz w linku, jednakże u mnie najczęściej wygrywają rolki.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X