Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzidziusie na wrzesień 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

    Ale też nie wszystkie dzieci chcą pić takie soki z wodą. moja córcia pije wodę i soki ale osobno, nie chce rozcieńczone.
    Hm, dziwne bo jakoś do soków z Gerbera czy Hippa nie dodają cukru a dzieci z refluksem piją je normalnie (przykład kuzynostwa)

    Ewcialina dzięki za info Dużo ludzi nie wie o tym.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

      Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
      Ale też nie wszystkie dzieci chcą pić takie soki z wodą. moja córcia pije wodę i soki ale osobno, nie chce rozcieńczone.
      Hm, dziwne bo jakoś do soków z Gerbera czy Hippa nie dodają cukru a dzieci z refluksem piją je normalnie (przykład kuzynostwa)

      Ewcialina dzięki za info Dużo ludzi nie wie o tym.
      Nie u wszystkich dzieci fermentacja soczku jablkowego poteguje refluks, zalezy tez o jakim refluksie mowimy - czy o takim wynikajacym z niedojrzalosci zwieracza przelyku, czy takim na tle alergicznym.
      Generalnie dzieciom z potwierdzonym refluksem nie powinno sie podawac surowego jablka, wlasnie dlatego, ze jego fermentacja powoduje nadmierne wytwrzanie sokow zoladkowych i ulewanie albo kwasne kupki.
      Wiem co nie co o refluksie, moj synek jest na niego leczony od dwoch lat.

      Skomentuj


        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

        jak dla mnie dodaja cukier bo dzieci wolą słodkie-na słoikach ze szpinakiem i mlekiem nie ma info uwaga mleko choc moim zdaniem byc powinno bo duzo dzieci ma alergie a matki nie zawsze czytaja etykiety i tak samo na bobfrucie powinno byc na samym przodzie -jakblko-gruszka-cukier... bynajmniej takie jest moje zdanie zreszta dużo bylo afer sloiczkowych np z miesem oddzielonym mechanicznie, ale to mamy musza dbac o to i sprzeciwiac sie temu co daja dzieciom chociaz w te pierwsze lata kiedy mamy na to wpływ.

        nosidło chyba sprzedam bo fajne ale mała mi majta miedzy nogami ;-)
        ale jak bede miala drugie dziecko to kupie chuste bebe lulu,ta co juz jest zwiazana :P


        Skomentuj


          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

          Mi tą moją chustę poleciła znajoma, która przetestowała wiele firm Dobra jest bo na długo starczy i wiele pozycji do noszenia jest możliwych. Poza tym dobrze się ją naciąga.

          Dziś Pawełek obrócił się z plecków na brzuszek To był jego pierwszy raz


          Skomentuj


            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

            Dziewczyny, zapraszam do http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=461 poniewaz ten temat jest dla mam ktore czekaja na dziecko...

            temat zamykam
            Last edited by ja-mamusia; 24-01-2012, 21:47.


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj

                   
            Working...
            X