Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mama przy porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mama przy porodzie

    Zdecydowałybyście się zabrać mamę do porodu?
    Moja kuzynka ostatnio rodziła z mamą. Jakoś dla mnie to dziwne wybrać mamę zamiast męża.
  •    
       

    #2
    Odp: Mama przy porodzie

    ja przy pierwszym porodzie też rodziłąm z mamą to znaczy rodziłam z partnerem ale mama też była przez skurcze była ze mną a na sam poród wyszła bo byłam niepełnoletnie i musiała być obecna a że do szpitala miałam 50-60 kilometrów to musiała zostać do końca nie miała jak wrócić

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mama przy porodzie

      W TAKIEJ SYTUACJI TO KONIECZNE teraz moja kolezanka tez asystowała corce. Wiele kobiet oczekuje wsparcia nie wszystkie maja meza a mama badz przyjaciółka to najblizsze osoby.
      Ja osobiscie wolałam byc sama ze swoimi bólami meza zostawiłam za drzwiami on i tak jest słabych nerwów i na widok krwi pada jak mucha


      Skomentuj


        #4
        Odp: Mama przy porodzie

        ja rodziłam bez żadnej rodziny i teraz trochę żałuję... mój mąż nie chciał, więc to uszanowałam. Przy następnej ciąży, jeśli takowa się kiedyś zdarzy zapytam moją mamę czy by mi nie towarzyszyła

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mama przy porodzie

          Owszem była, ale na korytarzu - wszyscy czekali na swojego upragnionego syna wnuka. Widzieli go mój maż i rodzice jako pierwsi zaraz po lekarzach. Ja zobaczyłam tylko na zdjeciu.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X