Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-04-2016, 21:27
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70
Domyślnie Odp: Konwalie

Konwali są cudowene i faktycznie ślicznie paczną, bardzo mi się podobają , bo są takie delikatne, bialutkie i " niewinne"
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-2016, 11:40
emros emros jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emros.polki.pl

Miasto: mazowieckie
Zdjęcia: 12

Ja właśnie wczoraj posadziłam sobie konwalie. Dostałam od mamy 6 sadzonek, dzisiaj już ładnie się podniosły, a co więcej mają już pączki! Konwalie od zawsze urzekały mnie swą delikatnością, a co więcej są dość wytrzymałe i łatwo zimują
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2016, 16:01
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Wychodząc dzisiaj z córką z przedszkola zauważyłam że kolo schodów rosną piękne konwalie które na dniach rozkwitną. Podobają mi się z nich bukieciki, a dodatkowo w jakiś sposób przypominają mi babcię która miała cały ogród konwalii
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2016, 08:53
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

My też mamy dużo konwalii w ogrodzie, takimi gromadkami rosną w jednym miejscu. Kwitną dość krótko, ale są tak piękne, że warto je mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2018, 09:17
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

bardzo fajne sa ale pamietajcie ze toksyczne dla kotow
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2019, 16:50
Kazoo Kazoo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kazoo.polki.pl

U mnie pasja do kwiatów zaczęła się, gdy po wypadku nie mogłam przez wiele miesięcy chodzić i poruszałam się jedynie na wózku po moim domu i najbliższej okolicy.
Miałam dużo wolnego czasu, więc zaczęłam czytać i interesować się kwiatami, a w tym konwaliami. Już wtedy poprosiłam męża żeby przywiózł mi wszystko, co potrzebne do stworzenia kilku małych doniczek z kwiatami
Bardzo mnie to pocieszało i świetnie się przy tym bawiłam - zapominałam o wypadku, bólu i wózku. Naprawdę dzięki kwiatom znacznie szybciej wróciłam do zdrowia i postanowiłam, że za pieniądze z odszkodowania stworzę sobie naprawdę piękny ogród i tak się stało, a dbam o niego nawet dziś! Osłaniałam roślinki kolejną warstwą folii, bo wiatr trochę ją uszkodził
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-2019, 08:10
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Konwalie to jedne z moich ulubionych kwiatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2019, 10:06
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Faktycznie, warto dobrze zastanowić się, w którym chcecie pójść kierunku z uprawą kwiatów. Jeśli planujecie zająć się tym profesjonalnie, to na pewno dobrym wyborem będzie skorzystanie z takich akcesoriów jak https://www.growtent.pl/-Rodzaje-osw...470641660.html To bardzo dobrze wpłynie na zdrowie Waszych roślin, sami sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2019, 14:35
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Uwielbiam konwalie i zawsze kupuję bukiecik na stół Ale słyszałam, że mają właściwości trujące? Nawet woda, w której stoją konwalie, jest trująca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2019, 11:34
Estella Estella jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Estella.polki.pl

Jak dla mnie zbyt intensywny, ale na otwartej przestrzeni jak najbardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd