Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

    http://babyonline.pl/przedszkolak_pr...l?galg_id=2786

    Czy tego typu książki są potrzebne?
    Attached Files
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: 4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

    O kurczę No nie wiem, musiałabym najpierw obejrzeć książke żeby zdecydować czy kupić ją córce. Trochę szokujące.

    Skomentuj


      #3
      Odp: 4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

      Tytuł strasznie "wali" po oczach ale sama książka jest całkiem niezła-z ciekawości przeglądałam ja w księgarni.Naprawne jest napisana dla nastolatków przystepnie i zrozumiale.
      Moje dzieci poprostu pytaja czy ,mnie, czy meza o rózne sprawy i nie ma u mnie szemranych rozmów o seksie.
      Ja jako nastolatka miałam serie ksiazek które kupiła mi mama "o dziewczętach dla dziewczyn", "o chłopcach dla dziewczyn" "o dziewczętach dla chłopców'.
      Super ksiązki wiele się z nich dowiedziałam i pozyczałam w klasie i powiem ze cieszyły się powodzeniem.Teraz młodziez dowiaduje się z internetu i fachowej literatury nie czyta.A szkoda bo kolega mojego syna (13 lat) twierdzil ze na miesiączke "baby" umierają....cyt.
      Jak mi to syn powiedział byłam przerazona ze jeszcze takie zacofanie istnieje,ale co się dziwic jak 14-latki zachodzą w ciąze.
      Moze taki kontrowersyjny tytuł przykciagnie wzrok tych niedouczonych inaczej


      Skomentuj


        #4
        Odp: 4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

        Koliberek - bardzo mądrze napisane
        U nas też nie ma tematów tabu. Mimo, że dziewczyny nie są jeszcze duże, ale jak pytają o poród itp to szczerze odpowiadam i co mnie ostatnio zdziwiło jedna z moich córek (5 lat)powiedziała, że nie chciałaby żeby rozcinali jej brzucha tylko chce urodzić naturalnie

        Skomentuj


          #5
          Odp: 4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

          Mądra kobieta Ci rośnie bo wszystko naturalne jest naj...
          A tak na marginesie moja najstarsza wybiera się pod namioty w lecie juz została przemaglowana i nie było ...oj mamus...słuchała i przytakiwała bo ja tez jezdziłam i pamieta -wół jak cielęciem był i tez chłopca miałam który miał potrzeby ale oby dwie wychodzimy z załozenie ze "nie dla psa kiełbasa" przynajmiej nie teraz


          Skomentuj


            #6
            Odp: 4 najbardziej kontrowersyjne książki dla dzieci i młodzieży!

            Pozycja, którą koniecznie radzę przeczytać - http://www.mawreads.pl/2018/11/e-boo...w-ktorych.html Opowiada o młodzieżowych miłościach, które powinny większość z was zainteresować. Moim zdaniem ten ebook jest bardzo wciągający, ciekawy i konkretny, ale na pewno nie porusza głębokich tematów ;-)

            Skomentuj

                   
            Working...
            X