Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Objawy porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez rataj82 Pokaż wiadomość
    Ciesze sie , ze wszystko jest dobrze i z Toba i z Malutka. Musi przeciez pozostac u mamusi w brzuszku jeszcze kilka tygodni najwazniejsze zebys dbala o siebie i nie przemeczala. Duzo odpoczynku, jakas ksiazka, a tatus Malutkiej powinien kazda zachcianke spelniac i najwazniejsze nie denerwowac sie i myslec pozytywnie. Wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam i zycze duzo sily
    Dzieki
    Dzis dostalam sniadanie do lozka i mam "zakaz" wstawania bez powodu od meza...podoba mi sie to, ale lapka i neta to juz sobie nie odmowie...wiec pisze sobie na forum

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez Rapadura Pokaż wiadomość
      Dzieki
      Dzis dostalam sniadanie do lozka i mam "zakaz" wstawania bez powodu od meza...podoba mi sie to, ale lapka i neta to juz sobie nie odmowie...wiec pisze sobie na forum
      Rapadura a z jakiego miasta jesteś? Bo ja też w Irlandii w Longford
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        #33
        objawy porodu

        Ja pojechałam do szpitala jak odeszły mi wody (mogłam tak zrobić bo do szpitala mam 5 min drogi)

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
          froch postaram sie w tym "szalonym" czasie Poki co jeszcze chodze, a czopa juz jak narazie nie widac Tyle co wyszlo z rana.Hmm.. tak sie zastanawiam czy jego duzo jest? Czy moze juz on caly wyszedl? No ale zawsze to wiem, ze juz blizej niz dalej.

          Update:
          No i wstalam dzis i znowu kawalek tego czopka odszedl.. ile on tak dni bedzie odchodzil? :P
          Mi czop sluzowy odchodził przez 5 dni. Na poczatku był to przezroczysty galaretkowaty śluz a na dwa dni przed porodem zrobił sie brazowo krwisty i było go bardzo duzo

          Skomentuj


            #35
            A jesli chodzi o objawy porodu to przy pierwszym złapały mnie bardzo nagle bóle z krzyza i to był sygnał że szybciutko trzeba do szpitala jechać i za kilka godzin Oliwka była juz na świecie ( poród cc), natomiast przy drugim porodzie bóle musiałam sobie "wychodzić ". Zrobiłam chyba z 50km po szpitalnym korytarzu i udało sie, co prawda 2 tygodnie po terminie, ale jednak. Bartus przyszedł na świat droga naturalna

            Skomentuj


              #36
              U mnie byly skurcze ,z zegarkiem w reku regularne co 10 minut i coraz bardziej bolesne.Niestety nie urodzilam naturalnie tak jak planowalismy ,moze przy drugim dziecku to sie uda.
              Beatka masz porownanie wiec zwracam sie do ciebie,gdybys mogla wybierac na jaki porod bys sie zdecydowala?Naturalny czy cc?

              Skomentuj


                #37
                Dotka zdecydowanie poród naturalny. szybciej do siebie doszłam niz po cc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  dzieki beatka za szybka odpowiedz na razie czekamy az synek podrosnie ale za kilka lat chcialabym sprobowac swoich sil na porodowce

                  Skomentuj


                    #39
                    Dotka trzymam bardzo mocno kciuki za to żeby Wam sie udało, powodzenia życze na przyszłość

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Objawy porodu

                      U mnie wody wychlusnęły tak nagle(leżałam już w szpitalu na sali) i zabrudziły całe łóżko, a że były zielone niestety to mnie to wystraszyło, a wczześniej dostałam mocnych bóli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Objawy porodu

                        Ja nawet nie wiedziałam a już w nocy w domu miałam pierwsze obiawy mówiłam sobie że to zakwasy a okazało się że to były już bóle ... Ogólnie wody na porodówce wyskoczyły przy 6 cm rozwarcai tak zgnite i śmierdzonce - położna musiała się przebierać...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Objawy porodu

                          Moje i najbardziej typowe objawy porodu opisałam na moim blogu: http://szczesliwamama.pl/pierwsze-ob...nac-ze-to-juz/
                          Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Objawy porodu

                            Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej poniższa ankieta ma formę testu dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie

                            Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź
                            link:
                            http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Objawy porodu

                              u mnie nie działo się nic nadzwyczajnego. W południe byłam na ktg i było spokojne na tyle, że lekarz powiedział, że pewnie za tydzień bede musiała zgłosić się na wywoływanie. Wróciłam do domu, poszłam na zakupy, położyłam się spać i po dwóch godzinach poczułam skurcze. Od razu wzięłam zegarek i sprawdzałam - były co cztery minuty. Zadzwoniłam do położnej i kazała przyjechać do szpitala. Dopiero w szpitalu w czasie relaksu pod prysznicem odeszły mi wody i szybko poszło dalej

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Objawy porodu

                                Trochę się boję czytając takie wątki. Już bym chyba wolała mieć bardzo wyraźne objawy porodu niż zastanawiać się czy to już czy jeszcze nie. Ale zobaczymy jak to będzie u mnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X