Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

razem a jednak osobno:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    razem a jednak osobno:(

    Ja mam taki problem ,że mój Ukochany odkąd zmienilismy mieszkanie na większe jak ognia unika spania w sypilani...tłumaczy to faktem,że dziecko Go obudzi a on sie chce wyspać-ale to już trwa 2 miesiące jak na kanapie śpi...nie kochamy się często bo w tej sytuacji nie ma kiedy,konflikty jak szalone narastają a nawet kiedy nadarzy się okazja do sexu to dziwnie sie czuje...jakbym była tylko od tego...ehhh.Rozmawiałam z nim o tym-to usłyszałam ,że jak zrobie z Małym porządek to wróci do naszego gniazdka-ale czuje się tak strasznie samotna...
    Kacper-20.06.2008
  •    
       

    #2
    Co to znaczy zrobic z malym porzadek?
    Cyprianek

    Skomentuj


      #3
      Pogadaj z nim moze tak od serca bo to najlepiej nie wyglada.ja tez bym sie wkurzyla,dlaczego ty masz sie nie wyspac?Ale tak powaznie to nie jest ok.z jego strony,ty tez masz takie same prawa ,poza tym jak mozna zostawiac kobiete sama ze swoimi myslami,spac w drugim pokoju i liczyc na zblizenie?Faceci na ogol szybciej wymiekaja jezeli trzeba wstawac do dziecka w nocy ale niech on nie przesadza.Przez 2 miesiace sie jeszcze nie wyspal?Powiedz mu moze ze masz ochote zasypac przytulona do niego,pogadajcie jak dwoje doroslych,przeciez konflikty beda jeszcze wieksze im bardziej bedziecie sie od siebie oddalac.

      Skomentuj


        #4
        A ja mam odwrotna sytuacje, jak go namawialam zeby czasem poszedl sie wyspac do drugiego pokoju to on nie chcial, dopiero jak chory to dobrem dziecka go wyrzucałam, a jak maly marudny i nie spi dobrze, to maz chrapie i go budzi
        nie mam pomyslu na wasz problem, rozmowa... ale piszesz ze nic nie pomaga,
        a dziecko faktycznie czesto sie wam budzi?czy to poprostu byle powod, czy moze zazdrosc o twoje wzgledy?

        Skomentuj


          #5
          No własnie a moze w ferworze obowiazkow mamy zapomnialas o mezu ktory w ten sposob chce uzyskac odrobine zainteresowania z Twojej strony?
          Pamietaj ze po porodzie kazdy z nas sie zmienia choc poczatkowo twierdzi ze nie.I o ile kobiety nie maja czasu na przystosowanie sie - musza po prostu to zrobic od razu bo trza karmic, przewijac zajac sie maluszkiem. Mezczyzna jako ze tego wszystkiego nie musi robic, czesto to on chodzi do pracy - przystosowywuje sie do sytuacji troszke gozrej zwlaszzca gdy partnerka utrudnia mu zajmowanie sie maluszkiem bo to zrobil zle, bo zle trzyma itp.

          Moze faktycznie zle znosi nieprzespane noce ? Razem zle znosicie.A jaki zawod wykonuje maz jesli wolno zapytac ?

          Skomentuj


            #6
            Ja naprawde sam anie wiem co mam robić...nie wydaje mis ie abym zapomniała o nim raczej On o mnie...to ja chodzę i się tule do niego i zawsze tak bylo...między anmi jest 12 lat różnicy i jak mi mówił ,że nikt nigdy nie okazał mu tyle czułości co ja i jest w szoku,że tak wiele drug człowiek może dac nie biorąc nic w zamian ale od jakiegos czasu to ustalło...piękne słowa dalej cisna mu się na język ale nie widać ich w czynach...jedyną radośc mam w synku w tej chwili-
            Kacper-20.06.2008

            Skomentuj


              #7
              a moze go krepuje spanie z toba przy dziecku? jak sie kochacie to dziecko jest z wami w pokoju czy w innym? moze w tym sek,ze przy dziecku(jak jest obok w lozeczku)to dla niego jestes matka a nie kochanka?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a moze ona ma depresje albo np.problemy w pracy?
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  skoro slowami nadal cie wielbi to moze poprostu potrzebuje czasu.moze jescze nie przywykl do nowej sytuacji.
                  shannon

                  Skomentuj


                    #10
                    Wiecie drogie Mamusie cos ię stało...zostawiłam niechcący(a może chcący hehe) stronę otwartą kiedy musiałam sie szybko Dzidzia zasnąc Luby to przeczytał...i tak sie wystraszył analizy swoejgo zachowania ,że juz dizisja obiecał ,że będe miała do kogo w nocy sie przytulić.Stwierdził,że jaktak dalej by poszło to jeszcze bym doszła do wniosku,że ma kogoś a to bzudra...z tego co mi wytłumaczył to mimo rozmów tak naprawdę nie zdawał sobie sprawy,że tak bardzo mi brakuje i jak absurdalne jest jego zachowanie-stwiedził,że zwyczajnie przyzwyczaił sie już ,że śpi na dole na kanapie.mam nadzieje ze wszystko sie poukładatrzymajcie kciuki i dziękuje Wam bardzo ale to naprawdę baaaardzo
                    Kacper-20.06.2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      o ty spryciulo

                      Skomentuj


                        #12
                        MAMAGA supera maz ma nas pewnie za wscibskie baby
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          I to jest sposob na problemy z naszymi lubymi,zosatwic otarta strone na kompie
                          Cyprianek

                          Skomentuj


                            #14
                            hej dziewczyny - przeczytałam jakie macie problemy z waszymi facetami i ja nie jestem wyjatkiem. Tez mam meza ale w sumie to go nie mam bo pracuje na nocki wiec w dzien spi a jak ma wolne to che odpoczac - ode mnie tez - chce miec czas dla siebie a jaaa?? tyle razy juz go prosilam poloz sie ze mna do lozka, przeciez wiesz ze szybko zasne - to albo mu sie nie chce albo uparcie twierdzi ze nie moze isc spac bo sie przyzwyczail ze w nocy nie spi tylko w dzien. Tak mnie to boliczuje sie jakbbym zebrala o jego uwage uczucie jakies cieplo a on jak kamien - nie ma potrzeby przytulania. sex??? tak jak juz go przycisnie to wtedy sie lasi ale wtedy ja nie chce bo dla mnie to tylko zaspokojenie jego potrzeb - nie ma w tym uczucia
                            i co robic????? tak mi jest zle tak bardzo czuje sie samotna - jak taki nikt

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: razem a jednak osobno

                              też mamy podobne problemy odkąd kupiliśmy ogromne mieszkanie, gdzie będąc w dwu oddalonych od siebie pokojach w ogóle nie czuć że jest się razem w domu, ale można sobie z tym poradzić, chodzę czasem z laptopem posiedzieć chwilę do pokoju męża, czasem on przychodzi do mnie pogadać.
                              A z tym spaniem oddzielnie gdy dziecko płacze, to też to przerabialiśmy (nie tak długo co prawda), ale zlitowałam się nad mężem i powiedziałam by spał na kanapie w innym pokoju, by go dziecko nie budziło. To super rozwiązanie by się meżczyzna wysypiał do pracy, a kobieta i tak musi wstawać więc już niech tylko ona się nie wysypia ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X