Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanie bilety lotnicze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tanie bilety lotnicze

    Witam wszystkich bardzo serdecznie

    Poszukuję jakichś tanich biletów lotniczych. Czy dałybyście radę mi coś w tym temacie doradzić? Patrzyłam na tanie bilety lotnicze tutaj www.bilety-lotnicze-online.pl ale może znacie coś podobnego z czego korzystałyście już w przeszłości?
    Znaj wroga i samego siebie, a możesz stoczyć 100 bitew nie wiedząc co to porażka.
  •    
       

    #2
    Odp: Tanie bilety lotnicze

    Poszukaj na facebooku stron z tanimi biletami, codziennie podają mnóstwo aktualnych ofert. Wakacyjni piraci czy fly4free, mają również swoje strony internetowe. Czasami aż szczęka opada jakie promocje się zdarzają i nie tylko na dwa dni przed wylotem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tanie bilety lotnicze

      ja korzystam od dawna z fru.pl, to taka wyszukiwarka lotów (można oczywiście bilety kupić) plus rezerwacja hoteli, mają również oferty city break i gotowe wycieczki, do wyboru do koloru dla każdego. Bardzo dobre ceny i przemiła obsługa, wiele osób poleca- opinie fru.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tanie bilety lotnicze

        HotChocolate nigdy nie słyszałam o tej wyszukiwarce, chętnie z niej skorzystam przy najbliższej okazji, dzięki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tanie bilety lotnicze

          Ja również polecam z fru, kiedyś udało nam się załapać na super promocje. Jeszcze jest taki portal fly4free, też są ciekawe okazje i warto popatrzeć.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tanie bilety lotnicze

            Na tanie bilety lotnicze nierzadko trzeba po prostu "zapolować". Jednak dla osób pozostających w kraju przy codziennych obowiązkach znacznym ułatwieniem są biletomaty stacjonarne świadczące o innowacyjności środków transportu. Dobrze, że ktoś myśli o obywatelach!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tanie bilety lotnicze

              Aaaa tu to trzeba przede wszystkim czekać na okazje, które czasem w liniach lotniczych się pojawiają.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tanie bilety lotnicze

                skyscanner, okno przegladarki incognito i finito :P

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tanie bilety lotnicze

                  A czemu okno przeglądarki w trybie incognito? Myślisz, że ciasteczka wpływają też na wyniki takich wyszukiwarek? Wydaję mi się, że jak tanie loty rezerwujesz poprzez takie serwisy jak ********************************/tanie-loty, to "cookiesy" nie mają żadnego znaczenia - one raczej wpływają na wyniki w Google i wyświetlane reklamy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tanie bilety lotnicze

                    W jaki sposób jeszcze szukacie tanich lotów, z jakich jeszcze wyszukiwarek korzystaliście, na jakiej zasadzie to działa? Czytam właśnie artykuł na temat wyszukiwania tanich biletów lotniczych http://cowidze.pl/wyszukiwarki-lotow...bilet-lotniczy udało wam się znaleźć taki przelot z dnia na dzień? Da się coś takiego zrobić?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X