Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

    Drogie mamusie i nie tylko. Chciałabym się z Wami podzielić moim ostatnim odkryciem jakim jest serowa przekąska Zott Cheesee Snack. Zawsze zastanawiam się co wrzucić dziecku do plecaka, aby było jednocześnie zdrowe, smaczne i nie dostarczało kolejnych porcji cukru. I wreszcie znalazłam! Przekąski są pojedynczo pakowane, mają dużo wapnia i co najważniejsze bardzo smakują dzieciakom. Gorąco polecam
  •    
       

    #2
    Odp: Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

    dopisuję się do tego,nam bardzo przypadły do gustu.w końcu jakiś ser który moja córka je bez marudzenia a wręcz sama się domaga .Skład mnie bardzo zachęca i te pojedyncze opakowania ,dzięki czemu możemy wziąć jeden na spacer i nie muszę otwierać całej paczki.
    Do tego rózne rysunki na paluszkach- co dla mojego dziecka jest priorytetem-np dzisiaj musiał być paluszek z tygrysem kosmonautą
    Można z nich też robić koreczki lub rozpuszczać na kanapce,nam smakują pod każdą postacią

    Skomentuj


      #3
      Odp: Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

      Moja znajoma pokuje synowi do śniadaniówki do szkoły kanapkę, jakiś owoc, coś słodkiego i wodę. Myślę, że też tak będę robić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

        Takich zdrowych i smacznych produktów dla dzieci powinno byc duzo lecz niestety firmy klada nacisk na ilość a nie jakosc

        Skomentuj


          #5
          Odp: Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

          Muszę spróbować tego sera!
          Ogólnopolskie centrum medyczne

          Skomentuj


            #6
            Odp: Smaczna i zdrowa przekąska do szkoły lub przedszkola

            Na pewno codziennie warto dać do szkoły jakiś owoc lub warzywo nie tylko w kanapce ale też coś świeżego do schrupania jako przekąskę

            Skomentuj

                   
            Working...
            X