Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-04-2016, 16:24
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majka332.polki.pl

Domyślnie Odp: Uwielbiam ogrody!

Już kwiecień, więc przydałoby się urządzić ogród. Będę to robiła pierwszy raz- dopiero od stycznia mamy dom z ogrodem. Chcę w weekend zacząć urządzać ogród- na http://www.twojogrodnik.pl/pl/piekne-ogrody znalazłam sporo wskazówek, więc myślę, że ogród będzie wyglądał dobrze.
Nieprzeczytane 26-04-2016, 17:50
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Cytat:
Napisał majka332 Zobacz post
Już kwiecień, więc przydałoby się urządzić ogród. Będę to robiła pierwszy raz- dopiero od stycznia mamy dom z ogrodem. Chcę w weekend zacząć urządzać ogród- na http://www.twojogrodnik.pl/pl/piekne-ogrody znalazłam sporo wskazówek, więc myślę, że ogród będzie wyglądał dobrze.
A jakie dokładnie wskazówki ? Może podpowiedz coś ciekawego? Też mam ogórdek ale widzy nigdy nie za wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2016, 10:03
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

ja jestem na etapie tworzenia ogrodu i szukam jakichś ciekawych kompozycji i projektów do własnego , jakoś cięzko zagospodarować go
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2016, 10:45
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Cytat:
Napisał czekladka24 Zobacz post
ja jestem na etapie tworzenia ogrodu i szukam jakichś ciekawych kompozycji i projektów do własnego , jakoś cięzko zagospodarować go
A duży masz ten ogórd? Przy wyborze roślin warto też pomyśleć jak dużo czasu możemy poświęcać na ogród, ja wybierałam roślinki przy któych nie ma dużo pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2016, 23:34
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Mam różne rośliny w ogrodzie. U na sto jest tak że ja wybieram te dla zapracowanych a teściowa dla tych co mogą cały dzień spędzać w ogrodzie. Ogólnie mamy duży ogród i sporo czasu w nim spędzamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2016, 12:52
gnaja gnaja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gnaja.polki.pl

Rośliny w ogrodzie to wspaniała rzecz osobiście lubie pracować przy mało wymagających krzewach jak irgi, agrest czy czarny bez. Niemniej w ogrodzie wazne są takie dodatki jak ławeczka chocby taka prosta http://www.artbud.pl/pl/p/Lawka-Krol...ika-szt./26621
przy której można odpocząć, stół, grill czy schowek na narzedzia który komponuje się z otoczeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2016, 08:29
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Bardzo podobają mi się ogrody z dużą ilością iglaków, pięknym trawnikiem, oczkiem wodnym i pięknymi kwiatami. Pacioreczniki, magnolie, aż po tulipany czy róże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2016, 21:03
agrafka13 agrafka13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agrafka13.polki.pl

Zdjęcia: 2

Piękne są takie ogrody, ale też wymagają dużo pracy, aby wyglądały tak jak wyglądają. Ja mam mały ogród, ale wiosną i jesienią trzeba troche poświęcić wolnego czasu na prace w nim. A i dodatkowo co dwa tygodnie koszenie trawnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2016, 10:32
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

A czy widziałyście już pergole na actigroup.pl/przykrycia-przeciwsloneczne/? Moim zdaniem warto zainwestować w taki system przeciwsłoneczny, ponieważ wtedy przyjemniej spędza się czas w ogrodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2016, 16:52
agrafka13 agrafka13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agrafka13.polki.pl

Zdjęcia: 2

Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie, tylko czy na wietrze nic się z tym nie robi, silny wiatr nie podrze tego? Ciekawe czy przed deszcze dobrze osłonią?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania