Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoły rodzenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoły rodzenia

    Szukam mam, które były lub są w szkołach rodzenia. Jakie macie doświadczenia?
  •    
       

    #2
    Ja nie chodziłam i jakoś się udało! Ważne to dobrze oddychać, a słyszałam, że często mamy i tak w trakcie porodu zapominają co miały robić...

    Skomentuj


      #3
      Ja się zapisałam, ale sporo zajęć opuściłam, bo zwyczajnie czasem nie miałam siły po prostu tam iść, zwłaszcza że dopiero od niecałego miesiąca jestem na zwolnieniu i mam sporo wolnego czasu.
      A oddychać chyba umiem

      Skomentuj


        #4
        Ja trochę chodziłam, a trochę nie... Jakoś nie mogłam się wciągnąć i złapać bakcyla, ale wiem że wiele mam jest zadowolonych, bo można się wielu rzeczy istotnych dowiedzieć. Jeśli nie czujesz się na siłach, to może warto skorzystać z takiej pomocy?

        Skomentuj


          #5
          Ja chodziłam. Ogólnie jestem zadowolona, bo przed porodem miałam sporo strachu i spraw, które chciałam omówić. Większość moich obaw została rozwiana. Myślę, że jak masz czas to warto.

          Skomentuj


            #6
            ja tez chodzilam do szkoly rodzenia
            po pierwsze byla gratis
            po drugie mialam blisko
            i ciesze sie ze chodzilam,oswoilam sie z cala sytuacja, zadawalam nurtujace mnie pytania, zrozumialam o co chodzi w oddychaniui w wstrzymywaniu oddechu i uwazam ze bardzo mi sie to potem przydalo
            jesli masz mozlowosc skorzystaj, niektore zajecia byly bardziej ciekawsze inne nudne
            ale zawsze to pretekst zeby wyjsc z domu do ludzi.. potem dlugie miesiace mozesz byc uziemniona
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #7
              Popieram dziewczyny. Jeśli masz czas, ochotę i ewentualnie pieniądze, to warto skorzystać, choćby po to, żeby się np. "otrzaskać z tematem"

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jeśli możesz to chodź, na pewno nie zaszkodzi!

                Skomentuj


                  #9
                  Ja właśnie chodzę do szkoły rodzenia, prowadzą ją położne z dużym doświadczeniem i bardzo zaangażowane, pracujące w szpitalu...
                  Szkoła odpowie na wiele nurtujących Was pytań, pomoże usystematyzować wiadomości, które już macie...
                  Chodzę, bo boję się bardzo porodu, a wiem, że wiedza pozwoli mi lepiej przez to wszystko przejść...
                  Na zajęciach jest teoria, ćwiczenia, nauka oddychania, masaż, przyszli tatusiowie uczą się kąpieli noworodka...są spotkania z psychologiem, pediatrą, logopedą...
                  Zachęcam...naprawdę warto


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szkoły rodzenia

                    Szkoły rodzenia są super trochę można sobie poćwiczyc, nauczyć sie technik oddychania, poznać inne brzuchatki, powymieniac się informacjami , dowiedzieć się dokładnie co jest potrzebne, poznać fizjiologę porodu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szkoły rodzenia

                      Znacie jakieś fajne szkoły rodzenia w warszawie lub okolicach? Możecie coś polecić? Chetnie bym skorzystała z takiej instytuacji mimo, że jeden poród mam już za sobą. W necie jest ich tysiace..jak wybrać najlepszą..? Moze macie jakies sparwdzone?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szkoły rodzenia

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Znacie jakieś fajne szkoły rodzenia w warszawie lub okolicach? Możecie coś polecić? Chetnie bym skorzystała z takiej instytuacji mimo, że jeden poród mam już za sobą. W necie jest ich tysiace..jak wybrać najlepszą..? Moze macie jakies sparwdzone?
                        macdzia wejz w google i poszukaj najlepszej dla siebie czy najbliżej położonej w Warszawie na pewno trochę tego macie a tak poza tym- co Cię skłoniło , że mimo iż rodziłaś to chcesz udać się na taką szkołę? W mojej grupie sa tylko dziewczyny które będą rodzić po raz pierwszy oczywiście nie uważam to za złe, tylko jestem ciekawa dlaczego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szkoły rodzenia

                          Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia bo u nas nigdzie w pobliżu nie było, ale uważam że jeśli są to warto skorzystać położna na pewno dużo w takiej szkole mówi na temat porodu i opieki nad maleństwem

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szkoły rodzenia

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            macdzia wejz w google i poszukaj najlepszej dla siebie czy najbliżej położonej w Warszawie na pewno trochę tego macie a tak poza tym- co Cię skłoniło , że mimo iż rodziłaś to chcesz udać się na taką szkołę? W mojej grupie sa tylko dziewczyny które będą rodzić po raz pierwszy oczywiście nie uważam to za złe, tylko jestem ciekawa dlaczego
                            Jestem ciekawa czy przez 10 lat coś sie zmieniło he he a poza tym jestm na zwolnieniu i chętnie bym gdzieś pochodziła i poznała inne mamy :-) może naucze sie czegoś nowego..no i sam partner jest nowy ;-) to jego pierwsze dziecko i chciałby mi pomóc.
                            Dziękuję za radę..zapytam wujka google :-*

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szkoły rodzenia

                              o to podobno bardzo dużo się zmieniło jak już znajdziesz dla siebie szkołę możesz podzielić się swoimi wrażeniami na ten temat czy i co się zmieniło z Twojego punktu widzenia- chętnie przeczytam i gratuluje drugiego Dzidziusia w ogóle możesz się zorientować czy nie ma u Ciebie jakieś bezpłatnej szkoły w ramach NFZ. U mnie wszystko płatne .

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X