Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Dezodorant HB - zawsze go mam przy sobie, chociaż nie zdarza się, żeby było potrzebne więcej niż poranne psiknięcie. Po prostu kiepski zapach się nie pojawia. Ale z drugiej strony przerobiłam trochę takich dezodorantów, których używanie kompletnie nic nie dawało.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

      Dla mne must have to korektor lasting perfection żel do brwi na lato robę przedłużane rzęsy , delikaty podkład lub minerały i brązer Zawsze mam szczotkę składaną tangle teezer i olejek inoar agranowy mały , gdy tylko coś mi się nie układają to daję dosłownie pół*kropelki i zaraz wyglądają lepiej

      Skomentuj


        #63
        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

        U mnie super się sprawdza np. dezodorant naturalny HB - ogromną różnicę przynosi. U mnie zapach potu się już nie pojawiał, zmiana zdecydowana, cera normalna, bez podrażnień i zaczerwienień. Wszystko poszło w dobrym kierunku.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

          Ja zawsze jestem obładowana, mnóstwo kosmetyków. Ale najwięcej mam produktów pielęgnacyjnych do włosów i twarzy. Do tego żele i kremy. Zawsze jest tyle że ledwo mieszczę ciuchy :P

          Skomentuj


            #65
            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

            Używam dezodorantu naturalnego HB - wystarczy. I w sumie pierwszy od dawna, który daje mi całkowity spokój, pod względem utrzymania odpowiedniego zapachu. Po prostu - pot się nie pojawia.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

              Najlepsze pytanie. A czego ja tam nie mam

              Skomentuj


                #67
                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                u mnie podstawą są przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne. Stawiam na naturalność produktów i najczęściej kupuję kosmetyki włoskiej marki Eldan Cosmetics. Do codziennego oczyszczania twarzy używam na przykład Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, skutecznie oczyszcza i delikatnie ściaga.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                  Ja mam hipoalergiczny korektor firmy Bell, bo mam wrażliwą skórę i do tego bardzo jasną. Większość tych najbardziej znanych marek było dla mnie za ciemnych i do tego wszystkie miały substancje mnie podrażniające. A ten jest super, bo nie zostawia grudek i dobrze się rozciera nawet na suchej skórze.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                    W swojej kosmetyczce zawsze mam konopny balsam do ust firmy Annabis. Zabieram go na wszelkie spacery, zwłaszcza w chłodniejsze dni, aby chronił usta mojego maluszka. Sama też chętnie go stosuję, bo usta są po nim wyjątkowo miękkie przez co z czerwoną szminką tworzą idealne połączenie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                      Mam sporo kosmetyków, ale większość z nich jest mało skuteczna. Zniechęcona własnie tą małą skutecznością kosmetyków, na które każdego miesiąca wydaje sporą sume pieniędzy, postanowiłam zapisać się do testowania kosmetyków pod kontrolą lekarza w ramach badań klinicznych. Ofertę takich testów znalazłam xxx . Mam nadzieje, ze zakwalifikuje się do jakiegoś badania i że kosmetyk, który będę testowała poprawi stan mojej skóry.
                      Last edited by disne; 02-07-2020, 01:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                        Na pewno krem do rąk, pilniczek, kilka płatków kosmetycznych, korektor, małą buteleczkę płynu micelarnego, tusz do rzęs, pomadkę ochronną do ust i pomadkę kolorową na awaryjne sytuacje.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                          Chyba czego nie mam Ostatnio odkryłam kosmetyki botame, więc mam ich sporo
                          Last edited by disne; 02-07-2020, 01:05. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                            Ja zawsze staram sie mieć naturalne kosmetyki takie jak np. krem do rąk od HB. Zwłaszcza zimą jest to istotne, gdy na dworze jest mróz i trzeba dodatkowo dbać o to, żeby skóra na dłoniach była zabezpieczona.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                              Hej
                              Na co dzień praktycznie się nie maluję, dlatego nie potrzebuję dużej ilości produktów W mojej kosmetyczce znajdują się same podstawowe kosmetyki do makijażu, takie jak: podkład, korektor, tusz do rzęs, róż, niezastąpione pędzle do makijażu real techniques, a także pomadka ochronna do ust.
                              Last edited by disne; 02-07-2020, 01:05. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                W mojej kosmetyczce nie ma za dużo kosmetyków,podstawowe czyli podkład(którego i tak bardzo żadko używam),tusz do rzęs,jeden ulubiony neutralny cień i obowiązkowo kredka do oczów czarna.
                                Mam dokładnie to samo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X