Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Dla mnie bylyby tylko do ozdoby a kamyczki przy pierwszym mysciu poszlyby w niepamiec pewnie
    A to moj - kupilam go na codzien:


    A na imprezy rodzinne musze sie zdecydowac bo potrzebuje cos na 18 osob

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      ogladałam na allegro tez mi sie podobał.




      Skomentuj


        #78
        wiecie nie chodzi o to ze ja bym to kupila,chyba ze bym miala siennik kasa wypchany mysle ze za taka kase to te krysztalki sa tam przyspawane i pewnie jakas gwarancja

        a ladny Goplano masz serwis.

        ja obiadowy na 12 osob mam taki http://sklep.witeks.pl/product_info....oducts_id=1622
        dostalismy w slubnym prezencie od dziadkow

        Skomentuj


          #79
          pieczulka
          a wyobraź sobie że dajesz komuś kawkę w tym swarovskima a on ją (przypadkiem rzecz jasna) na podłogę upuszcza i bęc! hi hi
          ale by było żal!
          i wcale by nie miał pojęcia ile to warte było!
          ale pokazałam przyjaciółce i ona mówi że śliczny ten swarovski!

          goplana ładny ten twój zestaw, cos w nowoczesnym stylu (kształt)

          ale pieczulka twój ten od dziadków też mi się podoba
          coś takiego bym chciała
          ale na razie nie mam na zbytku 500 zł
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #80
            jak by zbila to bym jej rachunek wreczyla ;P
            taka klasyczna elegancja ta zlota gloria i taki ponadczasowy, ale bardziej oplaca sie w tym witeksie samemu skompletowac poszczegulne elementy niz brac zestaw o jakies 100zl(przynajmniej tak bylo)

            Skomentuj


              #81
              a co myslicie o zyciu razem tylko dla dzieci? nie mowie ze teraz jak takie maluszki(u wiekszosci) tylko jak juz dzieci kumaja sprawe to zeby nie sprawiac im traumy i zyc razem ale osobno(wazne zeby sie i tak nie klocic)
              i np dopiero po tej przykladowej 18 czy 20 wziasc rozwod czy poprostu sie rozejsc.

              moim zdaniem jest to dobry pomysl o ile da rade zyc obok siebie bez robienia malego piekla w domu. ale nie planuje czegos takiego bo nie zakladam rozstania sie z mezem.

              Skomentuj


                #82
                A mnie się podobają zestawy całe białe, albo z delikatnym paseczkiem
                złotym bądź srebrnym. Jedzenie pięknie wygląda na takim talerzu
                Ja właśnie mam cały biały.
                Pieczulka Twój serwis bardzo mi się podoba, a ten z kryształami -
                okropny !

                A co do Twojego pytania z ostatniego postu to powiem szczerze, ze sama
                nie mam pojęcia co o tym myśleć.
                Ja dla dobra dziecka zrobiłabym wszystko, ale czy zimne stosunki miedzy
                rodzicami jest lepszym rozwiązaniem niż ich rozwód??? Nie wiem.... i mam
                nadzieję, że przed takim dylematem stawać nie będę musiała
                Last edited by colleen; 28-01-2009, 22:10.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Goplana sliczny serwis taki nowoczesny

                  Co do tego zycia osobno, a razem. Stalam przed takim dylematem i stwierdzilam, ze lepiej dla mnie i dla dziecka bedzie jak ojca dziecka w moim zyciu nie bedzie no i sie nie pomylilam. Zdaje sobie sprawe, ze trzeba myslec o szczesciu dziecka, ale przy tym wszystkim nie mozna zatracic swojego. Od poczatku kazdy do mnie "pomysl o dziecku", a ja na to odpowiadalam "bede myslec o dziecku i o sobie, bo moja wlasna osoba tez jest dla mnie wazna". Watpie czy dziecko byloby szczesliwe majac sztuczny dom, gdzie rodzice nie zyja razem, a obok siebie. Ja np. wiem, ze sama stworze mojemu dziecku lepsze warunki niz jakbym wyszla za maz z przymusu. Nigdy czegos takiego nie uwazalam. Wole miec na glowie tylko dziecko niz meza i dziecko. Wielu moich znajomych wzielo slub ze wzgledu na ciaze, a pozniej dziecko i po jakims czasie wszyscy wzieli rozwod. Chyba nie o to wn tym chodzi prawda?
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #84
                    diabelecke masz racje co do tego ze ciaza to marny powod by brac slub(no chyba ze sie ludzie kochaja a ciaza tylko przyspiesza ta decyzje)takie malzenstwa na sile nigdy nie koncza sie dobrze.moi rodzice to sie chyba pobrali z przymusu bo w domu zawsze byla dziwna atmosferateraz ja jestem jakas dziwna i mimo milosci do partnera slubu wziasc nie chce.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #85
                      dzieci bardzo dobrze wyczuwaja atmosfere miedzy rodzicami.ja bym wolala sie rozejsc ale starala bym sie aby ojciec mial dobre stosunki z dzieckiem.ja nieraz marzylam aby moi rodzice sie rozwiedli...smutne to wiem.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        shannon dobrze powiedziane dzieci nie sa glupie i wyczuja atmosfere w domu. Moja mama non stop na mojego ojca najezdza i sie czasami zatsanawiam "to po jaka cholere slub braliscie".
                        Ja uwazam, ze malzenstwo to tylko z milosci. Moj szwagier od razu po tym jak sie dowiedzial, ze jestem w ciazy chcial mnie za maz wydac i byl wielce zdziwiony gdy ja powiedzialam, ze za maz nie wychodze, a moja mama, ze ona sie absolunie na zaden slub nie godzi (choc zrobie oczywiscie co ja bede chciala). Po rozstaniu z ojcem mego dziecka jestem szczesliwa i potrafie cieszyc sie przyslzym macierzynstwem. Gdybym byla z nim skonczylabym jako kura domowa co ma dom na utrzymaniu - dziecko i meza, bo ten okazal sie cholernie leniwy i pracy szukac nie mial ochoty, a gdy mu o tym wspominalam robil sie agresywny. Gdy zylismy sobie od tak kazdy na wlasnym, z wlasnym zyciem nie wiedzialam jaki on jest tak naprawde, dopiero moja ciaza otworzyla mi oczy na tego czlowieka.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #87
                          Co do serwisu - ja lubei nowoczesne I podobny chce na uroczystosci.
                          Dostalismy serwis na wesele ale wlasnie jest taki standardowy, z waza, polmiskami - na 2 osob. Dla mnei malo praktyczny i zajmuje duzo miejsca. Lezy nieuzywany - glupio sprzedac bo to prezent .

                          Zycei razem tylko dl azdieci ? TOTALNA GLUPOTA. Bo ani dziecko ani Ci dorosli szczesliwi nie beda a nieszzcesliwi ludzie nie stwozra szczesliwej rodziny ani nie zapewnia dziecku prawdziwie szczesliwego dziecinstwa.

                          Skomentuj


                            #88
                            tylko mi chodzilo o takie dzieci w wieku ok 10 lat i wiecej, jak sie w rodzinie popsuje,
                            ale fakt jezeli ludzie umieja rozmawiac ze soba to i dziecku wytlumacza ze to nie jego wina(bo duzo dzieci sie obwinia,mimo ze zupelnie nie ma ku temu powodow) i ze tak czasem sie zdaza, a jezeli nie umieja gadac to i nie wytrzymaja w takim udawanym zwiazku.

                            Skomentuj


                              #89
                              kto zna jakies fajne zabawy z 8 msc. dzieckiem???

                              Skomentuj


                                #90
                                Moi rodzice byli ze sobą ale przez całe życie marzyłam o tym żeby sie rozwiedli bo ciągle były awantury-mama raz zlożyła pozew o rozwód ale wycofała dla dobra dzieci(mnie i brata)dla jakiego dobra?ja bym była szczęśliwsza bez ojca.Przynajmniej byłby spokój.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X