Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2 latek kontra nocnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

    Color ja też raczej będę czekać do 2 lat. Marysia komunikuje że zrobiła kupkę, mówi blee i pokazuje ale na nocnik nie chce.
    siostry coreczka była zmuszana przez dziadka i strasznie sie bała nocniczka , mineło poł roku i sama zaczeła wołać. miała właśnie 2 latka




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

      Moja Milenka na hasło "nocnik" od razu krzyczy "nie" i macha ręka i głową
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

        Moj Sławus miał 1 i 10 miesiecy jak poszlisismy z mezem do ubikacji! oboje sie zalatwilismy , a potem Sławcia posadzilismy na nocniczek i wtedy pierwszy raz zrobil siusiu!wczesniej nawet na minute nie chcial usiasc, a o sikaniu to juz mowy nie bylo!od tamtej pory zalatwia sie do nocnika!zaczal wolac a jak lata bez pampersa i ubrania (ciagle sobie sciaga) to sam usiadzie na nocniczek i sie zalatwi! jak jestesmy na spacerze mimo ze ma pampersa to pytam sie go i zdarza sie ze podleje jakies drzewko!! ale jak nie daj boze ma majtusie lub spodenki to sika po nogach, co prawda wola si ale to juz po fakcie!(pare razy zdarzyo sie ze zawolal prawidlowo). ogolnie rzecz biorac Slawcio coraz czesciej sika do nocnika lub ubikacji a ja coraz mniej kupuje pampersow!28 pazdz minie dwa miesiace jak sam sprobowal i z dnia na dzien jest coraz lepiej!!pozdrawiam


        [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

        Skomentuj


          Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

          Ja tylko na chwile.
          U na spowoli ale od przodu - 4 razy dziennie ( przed kazda zmiana pieluchy ) wysadzam mlodego, suksesem jest to ze chce usiasc i siedzi chwilke, sisi jeszcze nie zrobil ale sie nie zniechecam. Duzym plusem a czasem niestety minusem jest to ze mlody potrafi bardzo dlugo nie sikac - latal 2 godz w tetrze i sucho. Mysle ze powoli dojrzewamy do nocnika.Dzis wiem ze nie bylo sensu wysadzac mlodego wczesniej mimo widocznej jego niecheci - odstepy i zaniechania prob nic nie dawaly. Widac faktycznie dziecko musi dorosnac.
          Ja dalam sobie czas do grudnia - mam nadzieje ze juz wtedy bedziemy mogli zrezygnowac w dzien z pieluchy, na batalie nocne przyjdzie czas.

          Skomentuj


            Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

            Goplana tak się uśmiałam z twojej wypowiedzi ,że dziecko moje się obudziło.
            czyli jednym słowem "jesteś w trakcie nauki"
            Ja mam tą naukę dopiero przed sobą,ale powoli się do niej przygotowuje
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

              a ja na razie nawet nie zamierzam uczyć a nocnik czeka w łazience. zacznę gdzieś w kwietniu - maju.
              i czarno to widzę ale cóż - zobaczymy. na razie jedziemy na Huggiesach i kupuje więcej jak są w promocji i tyle w tym temacie
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                Ja korzystam,że dostaje Sławcio od dziadzia pampersy!a z komicznych opowiesci - moja babcia opowiadala jak moj brat(jako dziecko) nie chcial nauczyc sie sikac do nocnika!!i juz byl chyba na tyle duzy ze potrafil powiedziec ze chce pieluche!! wiec ktoregos upalnego dnia, jak byli na spacerze oczywiscie upieral sie przy pieluszce - final byl taki ze odparzyl sobie pupe i siusiaka i od tamtej pory szybciutko zaczal sikac do nocnika i juz wiecej nie potrzebowal pieluchy nalezal chyba do osob ktore musza niektore rzeczy sprawdzic na wlasnej skorze!!D
                pozdrawiam


                [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                  Gopi, Frosia i Pinky jenyyy jak mnie pocieszyłyście dziewczyny !!!
                  Bo ja już doszukuję się błędu wychowawczego

                  monisub właśnie też muszę spróbować od razy na kibelek, moze to przyniesie jakiś efekt.
                  U nas podobnie jak u Pinky nocnik w łazience stoi i kurz zbiera
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                    he he Tree widzisz sama nie jesteś!
                    w sumie mi się nawet nie chce i nie spieszy bo i po co.
                    na wszystko przyjdzie czas, nic na siłę.
                    a w sumie z jakich powodów uczyc dziecko szybko siusiania do nocnika?
                    czym sie kierujecie?
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                      jeden wydatek mniej

                      to się tak wydaje ale u nas idzie 100 miesięcznie na pieluchy, a w tym miesiącu po tej biegunce 2 razy tyle.
                      Chociaż i tak się wydaje i tak, człowiek się przyzwyczaił.
                      Pamiętam jak jak Julek jeszcze jadł słoiczki i kaszki i mleka potrzebne były 4 puchy na miesiąc to zostawialiśmy tyle kasy w sklepie,że szok.
                      Teraz lubię jeździć na zakupy bo nie doznaję wstrząsu przy kasie
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                        no fakt. mleka nie kupowałam na szczęście a do wydatku na pamki się jakoś przyzwyczaiłam i uważam to za oczywiste że trza kupic, no tez mi stówka idzie.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                          noo dla mnie też już ten wydatek jest normą,ale fajnie by było gdyby ta stówka powędrowała na Julka konto
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                            witam mamcieja powiedzialam pampkom precz bo juz mialam ich dosyc poza tym oszczednie.ciezko bylo ale przyszlo lato i zakladalam tosi zwykle majteczki i sobie sikala gdzie popadnie.koniec koncow zalapala o co chodzi i dzis juz prosi.przyznam ze bylo ciezko ale mam to juz za soba i pewno niezle zaoszczedzilismy
                            shannon

                            Skomentuj


                              Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                              Moja najpierw nauczyla się na kibelek (kupiłam specjalną nakładkę) bo widziała jak ja to robię a potem dopiero zaczęła sikać na nocnik.Obecnie robi na kibelek a na nocnik jak nazwa wskazuje tylko w nocy he he bo niechce mi się jej dźwigac zaspanej do łazienki.
                              Szczerze mówiąc bałam się tej chwili jak będzie wołać siku co trochę a ja będe musiała byc dyspozycyjna na kazde wołanie chociaż miałam już dość kupowania pampków.Ale strasznie tak nie jest bo sama zdejmuje majteczki,muszę tylko jeszcze kupić taki stołeczek co by sama sobie usiadła na klopa.
                              Last edited by anna31; 14-10-2009, 18:01.


                              Skomentuj


                                Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                                Coz ja tez musze dojrzec do nocnikowania - bo w koncu moj maly synek staje sie juz duzym chlopcem co dla mnie nie jest taki eproste do zaakceptowania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X