Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skąd ten trądzik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skąd ten trądzik?

    W przyszłym roku skończę 30 lat. Od jakiegoś czasu na mojej twarzy i plecach zaczęły pojawiać się wypryski. Czuję się jak nastolatka...Co może być tego przyczyną?Przecież wiek dojrzewania mam już dawno za sobą
  •    
       

    #2
    Odp: Skąd ten trądzik?

    moze zmiana kremu??moze tabletki jakies?? antybiotyk?? a nigdy nei mialas problemu z tradzikiem??? mzoe to poprostu nawrot?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Skąd ten trądzik?

      ja jak byłam w ciąży mnie wysypało :P
      ale dobrze evelinek13 mówi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Skąd ten trądzik?

        ojjj mnei w ciazy tez wysypalo fest nawet zostalo troszke sladow po tych krostac hale puder maskuje doskonale gorzej jak nei mam pudru na sobie wtedy niestety widac a i teraz zdarzy mi sie ze dostane jakiegos pryszcza najczesciej tydzien przed okresem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Skąd ten trądzik?

          Ja bym to zgoniła na żywność...



          Skomentuj


            #6
            Odp: Skąd ten trądzik?

            Mi też się wydaje, że dużą rolę odgrywa to jak się kto odżywia. Są produkty bardziej powodujące powstawanie wyprysków i mniej. Zależy co jemy i jaki prowadzimy tryb życia. Mnie ostatnio przekonuje Nonacne (http://nonacne.pl/). Wydaje mi się, że to może być to. Korzysta któraś z Was?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Skąd ten trądzik?

              Czasami odpowiadają za to konkretne hormony. U mnie trądzik znika niemal natychmiastowo, jak zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne. Jak je odstawiam, również szybko wraca.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Skąd ten trądzik?

                Ja mam dokładnie taki sam problem już od kilku lat niestety, mimo tego że mam już 27 lat trądzik nie znika z mojej twarzy no chyba że faktycznie biorę tabletki antykoncepcyjne wtedy znika do momentu odstawienia tabletek oczywiście, wtedy powraca z podwójną siłą

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Skąd ten trądzik?

                  Trądzik pojawia się nie tylko w wieku dojrzewania, czasem wystarczy się najeść pikantnej potawy i już wyskakuja pryszcze, alkohol tez jest przyczyną i wiele innych o których nawet byśmy nie pomyślały. Poczytajcie sobei artykuł jak postępować w walce z trądzikiem: http://www.doz.pl/czytelnia/a2889-Tr...c_z_pryszczami może w czymś wam pomoże a jeśli nie są to jednorazowe problemy pójdź do lekarza-może wystarczy odpowiednie mydło antybakteryjne i po problemie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Skąd ten trądzik?

                    Ja jestem dowodem na to że ie tylko w wieku dojrzewania... mam trzydzieści lata a bywają dni że mój twarz wygląda jak u nastolatki, miała spokój tylko kiedy brałam tabletki antykoncepcyjne, jak tylko przestałam je brac problem powrócił i nie mija ...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Skąd ten trądzik?

                      Przeczytaj - http://problemnastki.blogspot.com/ Masz tam opisany mój przypadek. Niestety, ale metody domowe kompletnie nie przynoszą efektów, a tym bardziej zmiana diety. Kuracja na Iqface w moim przypadku trwała 6 tygodni, ale przynajmniej problem wyeliminowany bez śladów - na stałe.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Skąd ten trądzik?

                        ostatnio strasznie wysylaplo mi buzie w okolicy zuchwy, czolo czyste policzki tez a zuchwa tragedia. ialam pare masci, kremow i nic, zaczelam sie oczyszczac u kosmetyczki pomogalo ale zostawilo duzo sladow, ran. Teraz pani dermatolog przepisala mi silny antybiotyk bo ile mozna zniesc to cos na twarzy? Przeciez twarzy niczym nei zakryjesz. Antybiotyk dziala alee moj zoladek po nim zle sie czuje. Kupilam sobie oslonke na zoladek i biore antybiotyk nadal. Mam go na 30 dni dodatkowo mas davercin ktora jakos mi nei podpasowala, nei widze by dziala cuda... raczej jest zbedna.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Skąd ten trądzik?

                          Czasami trądzik spowodowany jest złą dietą, w której brakuje cynku. Tutaj można więcej o tym poczytać http://nonacne.pl/blog/jaki-jest-zwi...-a-tradzikiem/ . Cynk jest bardzo ważny dla organizmu. Wpływa na apoptozę, reguluje równowagę hormonalną organizmu. Cynk zawarty jest w wielu produktach np. ostrygach, kiełkach pszenicy, ziarnach sezamu,wątrobie cielęcej, nasionach dyni. Niestety nieodpowiednia ich obróbka prowadzi do strat cynku i stąd niedobory. Niedobory dobrze jest uzupełnić preparatem takim jak Nonacne, bo oprócz samego cynku zawiera on także składniki przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co z pewnością wspomoże walkę z trądzikiem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Skąd ten trądzik?

                            Powodów powstawania trądziku może być na prawdę wiele! Dlatego tak ciężko go dobrze zdiagnozować i leczyć skutecznie
                            Usługi transportowe, przeprowadzki, transport materiałów http://www.ecco-trans.pl/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Skąd ten trądzik?

                              Najgorzej jest wyleczyć się z trądziku rózowatego, który pojawia się bardzo często właśnie po 30 roku życia .Sama nigdy nie miałam problemów ze swoją cerą. Do czasu....
                              Nie wiem co się stało ale po 30 zaczęłam mieć bardzo duże problemy ze swoją skórą, na której pojawiło się wiele wyprysków...

                              Pomogła mi wizyta u lekarza dermatologa.

                              Odsyłam również na stronę, na której możecie poczytać sobie o sposobach na leczenie trądziku:
                              http://wylecztradzikrozowaty.pl/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X