Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

    Zwierzakiem, który powinien dołączyć do tej słodkiej grupki jest ZEBRA-PRĄŻUŚ Dlaczego? To interesująca mieszanka koń i osioł w 1 Przy czym oswojone są bardzo przyjazne. Mają niesamowite pasiaste wzory, które za każdym razem mnie intrygują i skłaniają do obserwacji niesamowitości układania się pasków Mój synek uwielbia zebry. Za każdym razem gdy wybieramy się do ZOO od razu zmierza właśnie w ich kierunku. Chyba odziedziczył fascynację tymi zwierzętami po mamie ! Mają słodkie pyszczki, aż chciałoby się je wyściskać. Myślę, że zebra idealnie wpasowała by się w to jakże wspaniałe grono Ubranek-otulaczy i na długo zagrzałaby miejsce wśród nich. Dzieci zapewne tez oszalały by na jej punkcie bo jak tu nie kochać zeberek?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

      Zwierzakiem , który powinien dołączyć do zacnej grupki Ubranek- otulanek to Kangurek o słodkim imieniu Czesiu a dlaczego ? odpowiedź jest banalnie prosta bo Kangurki jak małe dzieci są ciekawe świata i mają torbę, w której można schować bidonek, butelkę czy "skarby" dziecka. Dlatego to duet idealny i przyjaciel doskonały dla małego szkraba .

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

        Do ubranek-otulanek koniecznie powinna dołączyć Krówka Zebrówka

        Pięknie by razem wyglądali i zwierzaczki razem pięknie komponowały. W propozycjach są już zwierzaczki podwórkowe, bajkowe a brakuję zwierzątka z farmy Dlatego myślę, że krówka byłaby idealnym uzupełnieniem propozycji a każdy rodzic znalazłby coś idealnie dla siebie i dziecka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

          Z racji tego, że jesteśmy posiadaczami pająka rasy ptasznik, zdecydowanie wybrałabym to zwierzątko. To właśnie jego brakuje w kolekcji. Tym samym udowodnilibyśmy, że pająki nie są wcale takie straszne. Mój synuś zdecydowanie się go nie boi, a ręcz przeciwnie- chętnie go obserwuje, łapie dla niego koniki polne, oczywiście wszystko z zachowaniem środków ostrożności. Nasz ptasznik mieszka w sypialni, w specjalnym terrarium i jest ozdobą tego pokoju. Nadmienić muszę, że jest to pająk z gatunku nie jadowitych, jego jad porównać można do ukąszenia pszczoły. Podsumowując- zdecydowanie jestem za dodaniem pająka do kolekcji. Z pewnością butelka otulona takim zwierzątkiem, będzie wyglądać uroczo.
          Attached Files

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

            Niebieskie wdzianko.
            Żółte "łapy".
            Żółty dziób.
            Charakterystyczne seplenienie.
            Wiecie już kto to taki?
            Tak! To Kaczor Donald! . Piękne zywe kolory zachwyca niejednego malca. Ale także i Krecik swą urodą zachwyca. Jest w czarnym kolorze, więc nawet maleństwo go dostrzeże.
            Przyjaciółkę myszkę miał,
            a z żabką często się śmiał.
            Zawsze innych pomagał w potrzebie,
            z pomocą przyszedłby nawet do Ciebie.
            Czasami w kłopoty wpadał,
            ale szybko sobie z nimi radę dawał.
            Była bardzo malutki
            i taaaaki czarniutki.
            Podobało mi się jego zachowanie
            i mam na jego punkcie wielką manie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

              Bez dwóch zdań brakuje ŚWINKI no bo które dziecko nie lubi świnki? Wszystkie je kochają. Kochają z nimi bajki (Świnka Peppa) kochają filmy (Świnka z klasą, świnka w mieście) to urocze zwierzątko podbija serca każdego dziecka
              Pamiętam kiedy byłam małą dziewczyną i jeździliśmy na wieś do dziadków potrafiłam całe dnie siedzieć w oborze i mówić do świnek. Tak właśnie nie interesowały mnie kury, krowy, kaczki, konie tylko właśnie świnki dlatego myśle, że powinna dołączyć świnka
              ps. jakbym mogła wybrać imię to dałabym jej Rózia Świnka Rózia

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                Gdy ubranka otulanka pierwszy raz zobaczyłam o koniu śmieszku od razu zamarzyłam, konie dzieci w leczeniu wspierają, rodzice wiele im zawdzięczają. Każdy rodzić dobrze wie ze każdej córeczce koń marzy się

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                  W naszej rodzince Lisowskich przyszedł na świat pierwszy synek Wojtuś. Dlatego nasza propozycja na przytulnego zwierzaczka to LISEK !
                  Rudawy, mięciutki z długą kitą i przyjemnym wyrazem twarzy Chytrusek to świetny przyjaciel dla każdego dziecka i idealny kompan w naszej 'Lisiej' rodzince

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"


                    Ja bym chciala aby pojawila sie tam maskotka Surykatka Lola i mamut Henio

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                      Moim zdaniem powinny dołączyć do ubranek- otulanek takie zwierzątka:
                      piesek
                      świnka morska
                      chomik
                      złota rybka
                      ... są to zwierzątka najczęściej wybierane i uwielbiane przez dzieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                        O-twarcie wnioskuję -

                        T-ylko pieska brakuje!

                        U-szka by miał długie i brązowe,

                        L-śniącą sierść w łatki kolorowe,

                        A przy tym oczka czarne, bystre.

                        N-aturalnie potrzebny też ogonek puszysty!

                        K-otkek, małpka i inne zwierzaki

                        O-choczo przyjęłyby go do swej paki!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                          Do drużyny Ubranek-otulaczy mógłby dołączyć Kangurek-Kanguś, którego torba pomieściłaby każdą buteleczkę. Dzieci zabierałyby go wszędzie ze sobą,a on w swojej torbie zabierałby przysmaki naszych milusińskich

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                            Zwierzątko jakie powinno dołączyć do Ubranek-Otulanek według mojego i synka upodobania to poczciwa Kaczuszka. To nasze ulubione zwierzątko. Ma milutkie żółte futerko, słodki zadarty dziobek i wydaje miłe dla uszu dźwięki. Kacperek zapewne jak wiele innych dzieci uwielbia prawdziwe kaczuszki a mając Ubranko-Otulanko w postaci Kaczuszki będzie ją miał cały czas przy sobie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                              A ja patrze na otulaczki zwierzaczki i zastanawiam się dlaczego nie ma jeszcze bo może sie wkrótce pojawi, otulaczek i przyjaciel wszystkich dzieci mianowicie MIŚ.
                              Kultowa zabawka dzieci na całym świecie zaczynając od naszych przodków po dzisiejsze czasy
                              To mój wybór nr jeden

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                                Jeśli brakuje jakiegoś zwierzątka do przytulania to zdecydowanie- BORSUCZKA FRANIA!
                                Piękne czarno białe kolory przyciągną wzrok dziecka od najmłodszych lat, większośc czerni sprawi iz brud codzienny nie będzie tak widoczny,a biały pasek na plecach borsuka będzie autostrada do termometru.
                                Piękny pyszczek z małymi wąsikami będzie pocieszał i koił ból. Małe cztery łapki będa otulac do snu. A puchaty ogonek połaskoczek mały nosek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X