Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co Na Mikołaja??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    my naszej kruszynce kupimy pluszaka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Co Na Mikołaja??

      odświerzam wątek

      niedługo 6 grudnia
      nasze dzieci są rok starsze
      co w tym roku wasze pocieszki dostaną od Mikołaja?

      ja byłam w Carrefour i upatrzyłam kilka rzeczy
      tylko musze cośw wybrac

      http://image.ceneo.pl/data/products/1346731/product.jpg
      cena 65 zł bo w promocji jest

      a może supermarket
      http://www.czaszabawy.pl/photo/produ...043f064149.jpg


      a może jakiś interaktywny pluszak...
      sama nie wiem.
      jeszcze mi się ten odkurzacz podoba bo jak prawdziwy (to mi Tree nasza podsunęła)
      https://ssl.allegro.pl/item809191710...lectrolux.html

      sama nie wiem co wybrać....
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co Na Mikołaja??

        odkurzacz superowy- faktycznie jak prawdziwya nasze dzieciaki uwielbiają nas naśladować

        ja myślałam dla mojej o kupnie takiej kuchni razem z garnkami,chyba wiecie o co mi kaman kiedyś na innym wątku pisałyśmy o tych zestawach dla małych gospodyń
        Mi chodzi po głowie,żeby mój m się za mikołaja przebrał i dał prezent...zastanawiam się czy poznała by go Milenka po głosie czy nie?
        FROCH

        Skomentuj


          #34
          Odp: Co Na Mikołaja??

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          odkurzacz superowy- faktycznie jak prawdziwya nasze dzieciaki uwielbiają nas naśladować

          ja myślałam dla mojej o kupnie takiej kuchni razem z garnkami,chyba wiecie o co mi kaman kiedyś na innym wątku pisałyśmy o tych zestawach dla małych gospodyń
          Mi chodzi po głowie,żeby mój m się za mikołaja przebrał i dał prezent...zastanawiam się czy poznała by go Milenka po głosie czy nie?
          no ja sobie upatrzyłam własnie ta kuchnię Smoby mini Tefal ale mąz stwirdził że w zaistniałej sytuacji z Szymkiem to zły pomysł i xle mu się skojarzy
          ale jest świetna
          w carrefour 149
          http://renax-folie.pl/imagesx/tefal.jpg
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Co Na Mikołaja??

            Ja szukam czegoś na urodzinki i Gwiazdkę dla 2-u letniej chrześnicy.Może macie jakieś pomysły?Ostatnio na allegro znalazłam śliczny domek z lego duplo, ale zdecydowanie za drogi
            http://www.allegro.pl/item818066643_...c_katalog.html

            Może widzieliście podobny(nie koniecznie z Lego)?

            Całe szczęście dla synka nie mam problemu.On uwielbia traktory

            Pozdrawiam

            P.S. Pinklady śliczna ta kuchnia.Sama też o czymś takim myślałam, ale ona nie ma za dużo miejsca.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Co Na Mikołaja??

              na Mikołajki moj dostał w zeszlym roku ksiazeczke , a w tym jeszcze nie wiem , co chwile wpada mi cos do glowy a potem o tym zapominam...
              moze samolocik bo ma fiola jak przelatuje to macha lapkami i krzyczy a czasem nisko leca na lotnisko czy w wakacje nad plaza.
              juz mam kupiony kalendarz adwentowy zobaczymy czy sie podporzadkuje do jednej czekoladki dziennie

              ale na mikolajki to drobiazg, a na Gwiazdke hmmm sama nie wiem
              myslalam o zoo duplo ale te ceny z kosmosu

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co Na Mikołaja??

                Na Mikolaja maly dostanie jakis drobiazg, slodycze i autko. A pod choinke od nas laptopa a od rodzicow kuchnie stojaca taka srebrno-czerwona.Widzialam te Tefalowska ale mnie nie zachwycila.No i nie mam pewnosci ze mlodemu sie nie "odwidzi".

                P.S.My z siostra potrafilysmy poznac tate/mame w przebraniu mikolaja po rekach ( obraczka )i kapciach
                Last edited by antalis; 19-11-2009, 20:31.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co Na Mikołaja??

                  Po długim namysle na 99 % kupujemy ten traktor smoby
                  http://www.allegro.pl/item790620203_...ony_33335.html

                  bo jak gdzies jeździmy to mały potem nam cyrk odstawia bo z auta nie chce wyjść więc mam nadzieje że to mu sie spodoba.
                  chciałam taki na akumulator ale trochę za drogi, może na wiosne kupimy.

                  a licytuję na allegro takie auto na akumulator - strasznie mi sie podoba
                  w cenie regularnej ponad 500 zł kosztuje
                  http://www.allegro.pl/item824557970_...ja_od_1zl.html
                  Last edited by pinklady; 20-11-2009, 01:26.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co Na Mikołaja??

                    Też odświeżam wątek. Mój synek chce teleskop, co mam zrobić kupić czy nie? Znalazłam w sklepie internetowym teleskop Opticon, w sumie nie jest drogi, tylko się zastanawiam, czy mu kupić.
                    Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                    — Paulo Coelho
                    Alchemik

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co Na Mikołaja??

                      ciekawy prezent, tylko mam pytanie czy mieszkacie w miescie? bo jak mocno swieci wam pod domem to moze nie byc nic widac na niebie, moze szczerze przeanalizujcie z synem, no i na jakims forum teleskopowym poczytajcie bo ja nie mam zielonego pojecia jak to jest - na dzialce widze cale gwiazdziste niebo a tu tylko"kilka" gwiazd...


                      my na mikolaja dajemy jakies slodycze- pewnie kalendarz adwentowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Co Na Mikołaja??

                        No tak mieszkamy w mieście, ale moi teściowie mieszkają na wsi. Często tam bywamy i pole do obserwacji jest.
                        Pytanie jest takie: czy na moim miejscu kupilibyście dziecku ten teleskop Opticon?
                        Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                        — Paulo Coelho
                        Alchemik

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Co Na Mikołaja??

                          Ja moim dziewczynkom kupiłam do buta szczoteczki do zębów elektryczne.....

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Co Na Mikołaja??

                            Amelka dostała już na Mikołaja puzzle..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Co Na Mikołaja??

                              Witajcie. Ja swojej córeczce kupiłam bransoletkę z Charms'ami.Są teraz takie modne. Ja mam podobną, ale z koralikami, a moja córcia też chce by modna i oryginalna, więc sprawię jej wyjątkowy prezent. Zakupów dokonuję w sklepie "Niebieski-koralik". Można znaleźc coś pod swój gust, dobrac do każdego wieku.Jestem bardzo zadowolona, bo nie mam problemu z kupnem prezentu dla przyjaciółki, mamy i córeczki. Jest to biżuteria włoska marki BIAGI, do składania samemu, tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Każda kobieta mała i duża poczuje się niezwykle nosząc tak piękną biżuterię.

                              Skomentuj


                                #45
                                Mikołajki w szkole

                                Co zaproponowałybyście na szkolne mikołajki dla dzieci w zerówce ?
                                koszt składki 20-25 zł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X