Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakupy z dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zakupy z dzieckiem

    Jeżeli mam z kim zostawić synka to nie zabieram go ze sobą ale zdarza się że muszę go wziąć ze sobą ale wtedy staram się szybko i sprawnie robić zakupy i wyjść ze sklepu. Swoją drogą dziwię się trochę gdy widzę maleńskie dzieci z rodzicami jak całe dnie spędzają w hipermarketach. Nie dość że to skupisko bakterii , zamknięte pomieszczenie , hałas, sztuczne oświetlenie, opary różnych środków czyszczących i nie tylko - szok. Przecież można wyjść z dzieckiem w inne bardziej przyjazne miejsce.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zakupy z dzieckiem

      My niestety dosyć często chodzimy z dzieckiem na zakupy choć jak mogę to tego unikam. Nie mamy na miejscu nikogo z kim mógłby zostać. Z wiekiem synek nie chce w zasadzie chodzić z nami i woli zakupy spożywcze niż np iść z mamusią do jakiejś galerii hehe

      Skomentuj


        #18
        Odp: zakupy z dzieckiem

        Ja już wole zostawić synka w domu z meżem i sama na nie jechać. Synek niby nie jest taki, że płacze i protestuje jak coś mu nie kupimy. Ale wieksze zakupy z dzieckiem jednak sa męczące, bo chce na rączki, a wózkiem przepychanie się między półkami też nie jest takie komfortowe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: zakupy z dzieckiem

          Ja też wolę samodzielne zakupy i udaje mi się to. Raz w tygodniu sprawdzam tu gazetkę http://www.gazetkomaniak.pl/carrefour spisuję, co potrzebne, wpadam do sklepu i robię szybkie zakupy. Nie trwa to długo, więc zawsze mam z kim zostawić małego.

          Skomentuj


            #20
            Odp: zakupy z dzieckiem

            Bardzo fajne są takie strony z ofertami, oszczędzają nasz cenny czas. ja korzystam ze strony promocjedladzieci.pl Polecam bo na bieżąco są aktualizowane

            Skomentuj


              #21
              Odp: zakupy z dzieckiem

              Ja też na tą stronę czasami zaglądam. Też ją polecam, ba naprawdę można zaoszczędzić i co najważniejsze zrobić zakupy jak dziecko smacznie sobie śpi.

              Skomentuj


                #22
                Odp: zakupy z dzieckiem

                Nie lubię robić zakupów z dziećmi i zawsze zostawiam je z mężem lub zamawiam przez internet. Ostatnio odkryłam ekologiczne ubranka dla dzieci i chyba zamówię kilka sztuk na początek. Zawsze staram się wybierać najlepsze ubranka dla córek żeby było im wygodnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zakupy z dzieckiem

                  Ja wygodę też stawiam na pierwszym miejscu. ja jak mam wziąć synka na zakupy to zaraz odechciewa mi sie tam jechać. Jak jeszcze małe, a jest najedzone to zazwyczaj spokojnie sobie śpi, ale większe to już biega po całym sklepie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zakupy z dzieckiem

                    Czasami to naprawdę makabra przymierzyć te wszystkie ubranka w sklepie. Alternatywa to zakupy przez internet, ale oczywiście jak się dobrze zna sklep i markę

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: zakupy z dzieckiem

                      Napisane przez annawianna Pokaż wiadomość
                      Jeżeli mam z kim zostawić synka to nie zabieram go ze sobą ale zdarza się że muszę go wziąć ze sobą ale wtedy staram się szybko i sprawnie robić zakupy i wyjść ze sklepu. Swoją drogą dziwię się trochę gdy widzę maleńskie dzieci z rodzicami jak całe dnie spędzają w hipermarketach. Nie dość że to skupisko bakterii , zamknięte pomieszczenie , hałas, sztuczne oświetlenie, opary różnych środków czyszczących i nie tylko - szok. Przecież można wyjść z dzieckiem w inne bardziej przyjazne miejsce.
                      Mogę podłączyć się pod wypowiedź koleżanki. Jak nie muszę to chodzę w bardziej przyjazne miejsca z dzieckiem niż do sklepu. Ale czasem zdarzy się, że trzeba iść do sklepu a nie ma kto zostać z dzieckiem. Ja na razie jeszcze nie mam tak dużego problemu, bo 10 miesięczny maluch siedzi w wózku i nie chce biegać po całym sklepie na własnych nóżkach. Zobaczymy co przyniesie czas i czy dalej będą tak przyjemne "wypady" po zakupy do sklepu z maluchem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: zakupy z dzieckiem

                        Ja staram się nie robić zakupów z dzieckiem, bo zajmuje to trzy razy więcej czasu. Dlatego większość rzeczy zamawiam przez internet. Ostatnio na przykład chciałam kupić nowe ubrania córce, to wzięłam katalog Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/9-k...osna-lato-2016 i razem wybrałyśmy, co jej się podoba. bez chodzenia do sklepu, niepotrzebnych nerwów i przymierzania w obcymi miejscu. Wszystko przyszło do domu, a jakby nie pasowało to byśmy zwrócili. Na szczęście było idealne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: zakupy z dzieckiem

                          Oczywiście trzeba dziecko zabierać do sklepu i przy okazji je uczyć, że nie można wszystkiego dostać. Czasem nam wstyd bo dziecko chce dużo rzeczy a my nie możemy mu kupić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zakupy z dzieckiem

                            Zgadzam się,chociaż od razu uprzedzam,że początki wcale nie są łatwe i potrzebne nam są żelazne nerwy oraz cierpliwość,tym bardziej jeżeli wcześniej pozwalaliśmy dziecku na to,aby brało ze sklepowych półek co tylko zechce.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: zakupy z dzieckiem

                              U nas jest z tym różnie. Raz synka zabieramy, innym razem synek zostaje w domu. Właśnie też go uczymy, że nie moze w sklepie wołać danej rzeczy. Teraz dobrze sobie z tym radzi. Ale fakt, ze trzeba mieć ogrom cierpliwości.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: zakupy z dzieckiem

                                To bardzo ważny aspekt,czyli nauka powiedzmy "wytrwałości" i ćwiczenia silnej woli u dziecka na zakupach,kiedy to notorycznie chce wkładać większość kolorowych i słodkich rzeczy do koszyka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X