Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakupy z dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zakupy z dzieckiem

    Czy zabieracie male dzieci na zakupy??
    Ja osobiscie stara msie robic zakupy sama ze wzgledu na skupiska bakteri w takich miejscach jak supermarkety ale tez ze wzgledu na slowa " mamo kup to" jak nie to wielki ryk...
  •    
       

    #2
    Odp: zakupy z dzieckiem

    Powiem tak-jak mam z kim Olcie zostawić to jade sama do Tesca i szaleje. Mam swój system zeby nie robić kartek a kupić co potrzeba-idzie mi to dość szybko tak ze Olka nie zdązy się znudzić,fakt zeby wysiedziała musi na wstępie dostać tik-taki bo wolno jej jeść po jednym Jak jesteśmy wszyscy i łazimy dłuzej to nietety trzeba ja ścigać po sklepie.
    Nie drze się za kazdą rzeczą -bo jak tak było, to na środku sklepu -wytłumaczyłam jej dosadnie ze mama nie ma tyle pieniązków zeby jej wszystko kupić, moze wybrac sobie jedną rzecz i tyle.Była strasznie obuzona ,ze jak tak mogłam na nia krzyczeć i jak to ze jej nie kupie.Stała z mina jak bym jej krzywde zrobiła zachwile przyszła i ok.mamo -moge to? no to ja ok. i poszłysmy dalej...Teraz wie ze jak ,chce ze mna iść to nie ma naciagactwa, zreszta ja nie mam jakis oporów powiedzieć dziecku ze coś nie kupie bo nie mam kasy.Nie raz widze jak matki dziecko odganiaja od półki ...a juz takie masz...itp a dziecko w ryk. Niestety są takie czasy ,ze nie kazdy moze szastać stówkami bo dziecko ma zachcianki.
    Podsumowując -wole sama chodzic do sklepu badz ze starszą córką, syn nie chodzi bo go nogi bolą no chyba ze po jego zakupy to i 10 km pójdzie.


    Skomentuj


      #3
      Odp: zakupy z dzieckiem

      a ja mimo wszystko uwielbiam zakupy z moim malcem he he najbardziej w biedronce
      ciągnie za sobą koszyk i pyta a pomidory też?a ryż i ogórka kupujemy?ja się znam mamo przecież wiem co kupić,to ja będę wkładać do koszyka zasada jest jedna i się jej trzymamy na zakupach żywnościowych nie kupujemy zabawek nawet drobiazgów ale to ustalamy w domu-i nie ma lamentów w sklepie







      Skomentuj


        #4
        Odp: zakupy z dzieckiem

        Ja zabieram na zakupy niech uczy się wytrzymałości do zakupów, a tak naprawdę nie mam z kim go zostawić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: zakupy z dzieckiem

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          Czy zabieracie male dzieci na zakupy??
          Ja osobiscie stara msie robic zakupy sama ze wzgledu na skupiska bakteri w takich miejscach jak supermarkety ale tez ze wzgledu na slowa " mamo kup to" jak nie to wielki ryk...
          Ten ryk dobrze znam, z moimi dziećmi miałam podobnie! Ale od kiedy zaczęłam robić zakupy przez internet, jęki i krzyki ustały Znacie jakieś fajne sklepy odzieżowe online? Ostatnio słyszałam o takim nowym, który nazywa się Max&Mia, jestem ciekawa Waszej opinii.

          Skomentuj


            #6
            Odp: zakupy z dzieckiem

            ja tam lubie zakupy razem z dzieckiem, zabieram jeszcze siostre i jej corke (2,5), ja swoje nosze na plecach a siostra corke w wozku nosi, a jak sie malej znudzi to na plecy wrzuca wozek;-) serio. ma taki fajny quinny jezz, spacerowkaktora sie sklada do bardzo malych rozmiarow i ma szelke do noszenia na plecach

            Skomentuj


              #7
              Odp: zakupy z dzieckiem

              Napisane przez karot Pokaż wiadomość
              Ten ryk dobrze znam, z moimi dziećmi miałam podobnie! Ale od kiedy zaczęłam robić zakupy przez internet, jęki i krzyki ustały Znacie jakieś fajne sklepy odzieżowe online? Ostatnio słyszałam o takim nowym, który nazywa się Max&Mia, jestem ciekawa Waszej opinii.

              Ja korzystam z Max&Mia i jestem bardzo zadowolona. Ubranka przychodzą w takim stanie, w jakim widać je na stronie i są w dobrej cenie. Polecam z czystym sumieniem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: zakupy z dzieckiem

                Jeżeli nie imamy wyjścia to zabieramy dzieci na zakupy,ale przecież te można robić nie wychodząc z domu w sklepach internetowych,to bardzo wygodne rozwiązanie.
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 17-06-2014, 08:34.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: zakupy z dzieckiem

                  ja lubię maluszka w sklepie, też przejmuję się bakteriami jak ty, ale uważam by nie wkładało rączek do buzi, a po powrocie przebieram i myję

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: zakupy z dzieckiem

                    Różnie, czasem zabieram, to zależy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: zakupy z dzieckiem

                      Myślę,że tutaj śmiało można podłączyć także ten wątek odnośnie zakupów razem z dziećmi, warto poczytać
                      http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=9066&page=7

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: zakupy z dzieckiem

                        Ja robię głównie zakupy przez internet. Po owoce i warzywa wychodzę na targ, ale to są takie zakupy w ramach spaceru. Nawet ubrania zamawiamy przez internet, ostatnio znalazłam fajny sklep dla dzieci http://mala-mi.com.pl/pl/promocje można łatwo zwrócić lub zamienić więc nie ma żadnych problemów ani strat a wręcz przeciwnie, dzięki fajnym okazjom tylko oszczędzam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: zakupy z dzieckiem

                          Napisane przez dynamical123 Pokaż wiadomość
                          Ja robię głównie zakupy przez internet. Po owoce i warzywa wychodzę na targ, ale to są takie zakupy w ramach spaceru. Nawet ubrania zamawiamy przez internet, ostatnio znalazłam fajny sklep dla dzieci http://mala-mi.com.pl/pl/promocje można łatwo zwrócić lub zamienić więc nie ma żadnych problemów ani strat a wręcz przeciwnie, dzięki fajnym okazjom tylko oszczędzam
                          Ja w pieluchy, chusteczki nawilżane i kosmetyki zaopatruję się tutaj: https://www.blizejciebie.pl/ Towar przychodzi błyskawicznie, ponadto dostajemy rabat na kolejne zakupy, a wysyłka jest bezpłatna już od 115 zł!


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: zakupy z dzieckiem

                            Dzięki za adresy, na pewno się przydadzą, a widzę, że na forum jest wielu zwolenników zakupów w sklepach internetowych, więc polecam także nasz kacikskrzata, gdzie znajdziecie wszystko dla swojego dziecka,w tym kilka ciekawych nowości

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: zakupy z dzieckiem

                              U nas jest taka zasada, ze to mąż robi zakupy jak brakuje nam pampersów, mleka czy chusteczek. Ma po drodze, jak wraca z pracy. Na większe zakupy zawsze idziemy w trójkę, bo z małym dzieckiem to nie jest takie łatwe.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X