Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

    Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda
    Nie każdy musi być wielkim człowiekiem. Być człowiekiem to już bardzo dużo – Albert Camus

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

      Myślę że wszelkie zajęcia z przedsiębiorczości i liczenia będą najbardziej pożyteczne Dziecko od małego musi się uczyć jak zarabiać...
      Imprezki dla dzieci - urodzinki, chrzciny, babyshower itd. itp. https://leonkameleon.pl/

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

        Moja córka łapała się już za wiele różnych zajęć pozalekcyjnych. Na początku był taniec, a potem skrzypce. Na szczęście finalnie stanęło na jeździe konnej i już od roku jest całkowicie oddana tej pasji. Z racji, że szybko rośnie, co jakiś czas muszę kupować jej nową odzież jeździecką. Najczęściej korzystam z tego bloga http://szkolajezdziectwa.pl/pikeur/ który oferuje wiele porad na temat wyboru profesjonalnego sprzętu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

          Na pewno warto uczyć dziecko języka.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

            mamk4 my też jesteśmy z Wilanowa i tu szukałam w tamtym roku dobrej szkoły podstawowej. Postawiłam na ofertę polsko-angielsiej szkoły Edison i to był strzał w 10! Super kadra pedagogów z dyrekcją na czele, ciekawe zajęcia, wysoki poziom. To co dla mnie jest ogromnie ważne to fakt, że dzieci realizują tu jednocześnie aż 2 podstawy programowe - polską i English National Curriculum.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

              ojj tych zajęć dodatkowych jest tak dużo, że trudno wskazać coś konkretnego. Moja córka regularnie chodzi na zajęcia sportowe i artystyczne, które są organizowane w jej szkole ( Te Vizja w Warszawie). Generalnie polecam tą szkołę, bardzo bogata oferta zajęć fakultatywnych ( odbywają się w ramach czesnego). Grunt to pozwolić dziecku rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

                najlepiej dzieci zachęcać do nauki języków. One uczą się języków dużo szybciej niż dorośli, ławiej łapią dobry akcent i słówka. Mój synek chodzi na disney english do profilingua. Jestesmy zadowoleni, on się nie może doczekać kolejnych zajęć, ma bardzo fajnych nauczycieli, zajęcia są w miłej atmosferze prowadzone

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

                  Też uważam, że dodatkowe zajęcia z angielskiego powinny być obowiązkiem dla dzieci, ponieważ w przyszłości bardzo im się przyda znajomość języka obcego. A im wcześniej dzieci zaczną się uczyć, tym lepiej My zapisaliśmy nasze dzieci do szkoły Berlitz (https://www.berlitz.pl/), ponieważ tam znaleźliśmy grupę dla dzieci w wieku 4 lat i to był dobry wybór, bo maluchy uczą się poprzez zabawę i chcą chodzić na zajęcia.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

                    Moja córka bardzo lubi śpiewać i malować, także nie mam problemów ze znalezieniem jej zajęcia. Zazwyczaj staram się zorganizować dziewczynkom jakieś kreatywne zabawy. Zdarza mi się ugotować masę solną lub zrobić księżycowy piasek. A jak już naprawdę się nudzą i mi przeszkadzają w pracy to włączam im bajki - zawsze je to zajmuje na długi czas. Tylko nie piszcie, że wyrodna matka jestem włączając dzieciom bajki. Moim zdaniem to nic złego i ile się nie przesadza.

                    Zerknijcie sobie tutaj;
                    https://atrakcjedladzieci.waw.pl/cie...-przez-zabawe/

                    Na stronie jest sporo porad jak rozplanować maluchom czas.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

                      Mój syn ostatnio sam się zapisał na robotykę, super sprawa. Najważniejsze aby zajęcia były dla dziecka i aby dziecko faktycznie chciało rozwijać swoje pasje, a nie pasje rodziców.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X