Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrzucić brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak zrzucić brzuszek

    Hej
    Macie jakieś patenty na pozbycie się brzuszka. Stosuję dietę, ćwiczenia a efekty są mizerne.
  •    
       

    #2
    Odp: Jak zrzucić brzuszek

    też walczę z tym problemem siłownia, bieganie, basen - coś tam dają, ale zbyt wolno i zbyt małe efekty, wiem, że nie da się tak od razu, ale przydałyby się trochę bardziej zauważalne te efekty... już się nawet zastanawiam czy nie sięgnąć po jakieś dodatkowe specyfiki przyspieszające odchudzanie, choćby suplementy diety czy coś... ? znalazłam w sieci taką ofertę: xxxxxx - chyba się na to skuszę, miał ktoś do czynienia z tymi suplementami? w dodatku widzę, że za zakupy na określoną kwotę jest bonus w postaci darmowych konsultacji z dietetykiem, a myślę, że to jest też ważne gdy odchudzanie na własną rękę okazuje się nieskuteczne lub zbyt wolne, jak u mnie
    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:42. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak zrzucić brzuszek

      Mojej siostrze bardzo szybko pomogły takie pasy ściskające i bieganie po schodach, jak maluch spał:P

      Przede mną jeszcze kilka miesięcy nie myślenia o tym, ale już wiem że na pewno zapiszę się na bieżnię ciśnieniową, może nie jest to najtańszy sposób, ale jeśli się człowiek przyłoży to efekty są świetne i w miarę szybkie, zawsze na nią chodzę przed wakacjami. Poprawia się nie tylko waga, ale również wygląd ciała, traci się centymetry, skóra jest gładsza (podobno działa na cellulit, ale jakoś nie zwróciłam na to uwagi), na pewno fajnie sterczał mi tyłek:P

      Także polecam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak zrzucić brzuszek

        Hmm a co to jest bieżnia ciśnieniowa, jak szybko widać efekty po takich ćwiczeniach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak zrzucić brzuszek

          Brzuch jest najgoszą częścią ciała z iktórej się chudnie Więc nie wiem ile stosujesz dietę i ile ćwiczysz ale napewno to praca na kilka miesięcy Nie idzie to tak szybko jak w drugą stronę. Ponoć robienie samych brzuszków niewiele daje

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak zrzucić brzuszek

            Jeśli chodzi o bieżnię ciśnieniową, to ja byłam 12 razy i widziałam spore efekty, chodziłam cztery razy w tygodniu i dawałam sobie wycisk. Tak jak pisałam jest drogo bo za 12 razy zapłaciłam ponad 200 zł, ale szczerze polecam.

            Zdjęcia w załączniku.
            Najlepiej sobie w necie poczytać.
            Attached Files

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak zrzucić brzuszek

              Na zajęciach fitness instruktorka powiedziała mi, ze brzuszek może też być spowodowany stresem i przy takim same ćwiczenia nie po mogą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                Również napoje gazowane powodują wzdęcia i brzuszek w tedy jest większy. Należy zwrócić uwagę co się pije i czy nie zatrzymuje się woda w organizmie bo to może utrudniać zrzucenie brzuszka, ja tak mam niestety

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak zrzucić brzuszek

                  Wiecie co, na brzuszek i ogólnie odchudzanie 70 % to dieta, a 30% cwiczenia. Na brzuch świetny jest basen, bieganie , dużo intensywnego pedałowania rowerem. Na you tubie sa świetne programy na mięśnie brzucha, nawet po 10 minut. Ale grunt to przyjżeć się swojej diecie- nie jeść na noc, eliminacja cukru i przetworzenego, 5 posiłków dziennie, często ale lekko.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak zrzucić brzuszek

                    Ooooooooo temat mi bardzo znany, bo sama przed ciążą nie widziałam nic poza fitnessem
                    Co tu dużo mówić, nie będę powielać postów, bo Beatrice trafiła w samo sedno.
                    Ja jedynie mogę Wam podrzucić linki z mojej osobistej listy treningowej.

                    Stretching https://www.youtube.com/watch?v=iN3s...j5g0uxqgxE4KIn

                    Ćwiczenia w ciąży
                    https://www.youtube.com/watch?v=s_WP...YlisS4CE4U_Nd5

                    ABS - BRZUCH https://www.youtube.com/watch?v=vkKC...Ul1s2iGSj4cWyT plus Mel B ale nie można zebrać jej filmików, bo ma to zablokowane.

                    Dłuższe treningi https://www.youtube.com/watch?v=1nT3...yBUDxYbKH06-Bo

                    Krótsze treningi https://www.youtube.com/watch?v=3tJr...qGUIQ0eFjfb01I

                    Cardio https://www.youtube.com/watch?v=h2r2...ffg3SrBdiMJfUA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak zrzucić brzuszek

                      Stosowałam wiele diet, chodziłam też na siłownię, ale nie przyniosło to efektów. Dopiero tabletki na bazie zielonej kawy- x sprawiły, że zaczęłam chudnąć. Już jestem o 6 kg lżejsza!
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:39. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak zrzucić brzuszek

                        Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
                        Stosowałam wiele diet, chodziłam też na siłownię, ale nie przyniosło to efektów. Dopiero tabletki na bazie zielonej kawy-xxxxx sprawiły, że zaczęłam chudnąć. Już jestem o 6 kg lżejsza!
                        Błagam Cię, kogo Ty chcesz oszukać? Za dużo tu dziewczyn, które wiedzą, co w trawie piszczy, trenerek i innych doświadczonych dziewczyn, by ktokolwiek mógł uwierzyć w te wasze cud tableteczki...

                        Picie zielonej kawy, herbaty, czerwonej herbaty, czy herbaty z pokrzywy pomaga jedynie w trawieniu! Dieta to 70% sukcesu a ćwiczeniami wyrzeźbiamy sylwetkę i wzmacniamy mięśnie chyba, że mi napiszesz, że zrobiłaś sobie kaloryfer, wyrzeźbiłaś uda i podniosłaś pośladki pijąc zieloną kawę
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:39. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak zrzucić brzuszek

                          żadne cud tabletki żadne cud herbatki

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak zrzucić brzuszek

                            Najlepsza cud dieta to garnuszek na pół i ruch, ruszać się ile się da .

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak zrzucić brzuszek

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              Najlepsza cud dieta to garnuszek na pół i ruch, ruszać się ile się da .
                              Nie znam tego pojęcia "garnuszka na pół" ha ha

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X