Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    w grupie razniej jak juz pisalam wczesniej

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
      buahahaha... nie bądź śmieszna.. nie udawaj takiej staruszki bo wiecej jak 25 lat to nie masz... a swoja droga to ciekawe kto jest lepiej wyksztalcony.. skoro juz o tym mowisz... to moze pokuśmy sie o status maleńki.. ja jestem na 3 roku studiów farmaceutycznych.. a Ty?? skoro już mi tu wyjeżdżasz ze szkoła..
      a wczoraj w statusie miała fotograf szybko jej się zawód zmienił
      ale skoro jest jeszcze studentką to chyba ten zawód nieadekwatny jest
      jeszcze do jej wykształcenia, co ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
        Obecna obecna
        Diabeleckie towarzystwu skonczyly si eargumenty i chwytaja sie teraz wszystkiego.
        Nas wlasnie rozni od nich to ze potrafimy sie uszanowac a nie mieszac od razu z blotem.Nie wchodzimy sobie do tylkow jak tylko ktoras z nas cos napisze. Jesli sie z nia zgadzamy - spoko, jesli nie to to piszemy.
        Pitu pitu to w przedszkolu.
        no pochwal się swoim wykształceniem królewno.. skoro potrafisz tak szczekać jak burek przy budzie... to olśnij mnie swoją jakże wielką mądrością.. pewnie jak większośc wykształcenie zdobyłaś na ławeczce ...

        Skomentuj


          sayapoamore jak skonczysz te studia to pogadamy choc mi nie. Madrosci nie mierzy sie w il skonczonych szkol. O zyciowa madrosc mi chodzi ale Ty nie wiesz pewnie o czym mowie. I nawet wlasnych okreslen nie umiesz wymyslec i papugujesz.

          Tree widac sayapoamore nie ma nic do powiedzenia w innych watkach tylko w takich durnych A zawod sie zmienia jak kazdej 5 latce - wiesz raz kce byc ksiezniczka, innym razem tancerka ...
          Last edited by Goplana; 28-04-2009, 14:27.

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            a wczoraj w statusie miała fotograf szybko jej się zawód zmienił
            ale skoro jest jeszcze studentką to chyba ten zawód nieadekwatny jest
            jeszcze do jej wykształcenia, co ??
            moja droga ... fotograf to moj maz kochanie a zeby w goglu byla wysoko jego strona na 1 miejscu musze wszedzie wpisywac jego linka do strony i pisac fotograf .. malo wiesz jeszcze o zyciu.. a takaś cwana..

            Skomentuj


              Taki durny, nie ma ochoty sie klocic, ale caly czas sie tu wypowiada w co ra zbardziej zenujacy i dziecinny sposob. Od kiedy to wyksztalcenie swiadczy o kulturze i inteligencji?
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                Taki durny, nie ma ochoty sie klocic, ale caly czas sie tu wypowiada w co ra zbardziej zenujacy i dziecinny sposob. Od kiedy to wyksztalcenie swiadczy o kulturze i inteligencji?
                no wg. Goplany ma to coś do rzeczy... skoro powiedziała mi, że powinnam sie zajac szkoła.. a nie tym wątkiem..

                i jakoś cicho jest.. milczy na temat swojego wyksztalcenia.. a taka uczona wielka..

                pewnie zawodówke skończyła i wstyd sie przyznać..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Diab, Tree i reszta "elity" polecam ignora. Ni eponizajmy si edo ich poziomu bo szkoda sie w ziemie wkopywac.Ja tak robie - moj pies wiecej rozumie niz te gowniary.Szczekajace pinczerki i tyle.
                  Madre bo w necie a na zywo to dupa trzesa.

                  sayapoamore a Tobie udowadnic niczego nie bede - nie rozmawiam z jednokomorkowcami.
                  Czlowiek po zawodowce moze miec wiecej oleju w glowie niz prof.dr hab ... ale co Ty o tym mozesz wiedziec.

                  I nadal polecam szkole bo nie rozumiesz tekstu pisanego a tego ucza w podstawowce.
                  Last edited by Goplana; 28-04-2009, 14:33.

                  Skomentuj


                    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                    Diab, Tree i reszta "elity" polecam ignora. Ja tak robie - moj pies wiecej rozumie niz te gowniary.
                    no kochanie takaś słaba..? wstyd sie przyznać nie? już nagle mi nie wyskakujesz ze szkoła..

                    masz racje.. dobrze zrobisz jak sie juz wkoncu stad wymiksujesz...;-)

                    Skomentuj


                      Ale to jest jakaś parodia chyba.....

                      już raz napisała na temat ludzi mieszkajcych na zadupiu i nie mających samochodów... teraz o ludziach po zawodówce Normalnie bezczelna jest !!!!
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        durnych????????? nie nooooo to lepiej pisac o snikersach i sernikach pewnie!!! Goplana kobieto zastanów Ty sie porzadnie zanim cos napiszesz. ;/// Matce ktora nie radzi sobie z dzieckiem napisalas, ze ma problem ze soba.. moze od razu ludzi do psychiatrow poodsylaj bo maja problem z dziecmi, Wariaci no!! pfff... nie wiem za co cie tak wielbia...

                        Skomentuj


                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          Diab, Tree i reszta "elity" polecam ignora. Ni eponizajmy si edo ich poziomu bo szkoda sie w ziemie wkopywac.Ja tak robie - moj pies wiecej rozumie niz te gowniary.Szczekajace pinczerki i tyle.
                          Madre bo w necie a na zywo to dupa trzesa.

                          sayapoamore a Tobei udowadnic niczego nie bede - nie rozmawiam z jednokomorkowcami.
                          Czlowiek po zawodowce moze miec wiecej oleju w glowie niz prof.dr hab ... ale co Ty o tym mozesz wiedziec.
                          chyba mówisz w tym momencie o sobie !:| to Ty dupa trzesiesz nie ja.. bo juz masz dosyc i nagle wolasz grupe wsparcia co by sie stad wraz z Toba wymiksowały... hahaha! żal!

                          Skomentuj


                            Młode to i glupie ... trza wybaczyc i modlic sie co by ta glupota sie nie pleniła

                            Skomentuj


                              Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
                              durnych????????? nie nooooo to lepiej pisac o snikersach i sernikach pewnie!!! Goplana kobieto zastanów Ty sie porzadnie zanim cos napiszesz. ;/// Matce ktora nie radzi sobie z dzieckiem napisalas, ze ma problem ze soba.. moze od razu ludzi do psychiatrow poodsylaj bo maja problem z dziecmi, Wariaci no!! pfff... nie wiem za co cie tak wielbia...
                              ooooo bialutka to żeś dogięła;D dobre dobre.. a o sernikach to czytalam buahahaha... kura domowa..

                              Skomentuj


                                bialutka19 osoba nie panujaca nad swymi emocjami a co za tym idzie bijaca dziecko ma problem ze soba ... ale tego nie ucza w podstawowce wiec skad mozesz wiedziec .
                                Last edited by Goplana; 28-04-2009, 14:38.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X