Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
    to w takim razie Pani juz podziękujemy...
    a Ty sie z choinki nagle urwałaś;]? jak Ci coś nie pasuje to sama se idź;|

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
      a Ty sie z choinki nagle urwałaś;]? jak Ci coś nie pasuje to sama se idź;|
      z sosny się urwałam...przeczytaj dokładniej swoje posty,bo jak narazie to Ty narzekasz,że durny temat

      Skomentuj


        OHO... ZACZYNA SIE... Dziewczyny, dajmy na luz

        Skomentuj


          Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
          OHO... ZACZYNA SIE... Dziewczyny, dajmy na luz
          to fakt;-)

          Skomentuj


            o matko i córko ile tu jadu z kazdej strony a moze jak wszystkie sie tak zepniecie to tym jadem zlikwidujecie tego wirusa świńskiej grypy co?


            to taki żarcik co by atmosfera sie polepszyła

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              Napisane przez kurczaczek Pokaż wiadomość
              o matko i córko ile tu jadu z kazdej strony a moze jak wszystkie sie tak zepniecie to tym jadem zlikwidujecie tego wirusa świńskiej grypy co?


              to taki żarcik co by atmosfera sie polepszyła
              niezłe poczucie humoru dla rozluźnienia sytuacji;p

              Skomentuj


                ja proponuje Pania G Wszystko wie najlepiej to i na ta swinska grype tez cos zaradzi)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
                  ja proponuje Pania G Wszystko wie najlepiej to i na ta swinska grype tez cos zaradzi)
                  hahaa... a żebyś wiedziała..;]

                  Skomentuj


                    sayapoamore Ty niedowartosciowana jestes ? Facet Ci mowic w domu nie pozwala ze tu szczekasz jak Burek przy budzie ? bialutka19 Ty widze w domu tez poklasku nie masz skoro szukasz go u sayapoamore .
                    Razem z bialutka19 udowadniacie tylko ze odp na zadane w tym temacie pytanie powinna brzmiec TAK - bo jestescie tak tepawe ze glowa boli. Do szkoły dzieciarnia a nie do lozka.
                    Szkoda ze takie inteligentne nie bylyscie jak sie trza bylo zabezpieczyc a nie teraz kit wciskac ze to planowane itp.

                    I cos widze ze zal wam tylki sciska ze nie nalezycie do "elity". Ale coz my DZIECI nie przyjmujemy
                    Last edited by Goplana; 28-04-2009, 14:19.

                    Skomentuj


                      Ja widze, ze nie "grupa wpsarcia" chce tu sie za wszelka cene poklocic. Po za tym wypraszam sobie okreslanie "ONE" to jest generalizowanie, a kazda z nas ma swoja wlasna osobowosc i poglady.
                      Ja nie wiem czy wy zazdroiscicie tego, ze niektore forumowiczki maja za soba mur? "Mur", z ktorym nie raz wymienialy poglady, albo prowadzily zacieta dyskusje. Roznica polega na tym, ze dyskusja prowadzona byla w sposob kulturalny i pozniej te same osoby potrafily sie ze soba zgodzic i poprzec w innej sprawie. Podpisywanie nas pod nieobecna juz Goplane jest bez sensu.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nie tepawe-tylko majace inne zdanie niz Ty... Wybacz królowo. co do ELITY... W Grupie sila

                        Skomentuj


                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          sayapoamore Ty niedowartosciowana jestes ? Facet Ci mowic w domu nie pozwala ze tu szczekasz jak Burek przy budzie ? bialutka19 Ty widze w domu tez poklasku nie masz skoro szukasz go u sayapoamore .
                          Razem z bialutka19 udowadniacie tylko ze odp na zadane w tym temacie pytanie powinna brzmiec TAK - bo jestescie tak tepawe ze glowa boli. Do szkoły dzieciarnia a nie do lozka.

                          I cos widze ze zal wam tylki sciska ze nie nalezycie do "elity". Ale coz my DZIECI nie przyjmujemy
                          buahahaha... nie bądź śmieszna.. nie udawaj takiej staruszki bo wiecej jak 25 lat to nie masz... a swoja droga to ciekawe kto jest lepiej wyksztalcony.. skoro juz o tym mowisz... to moze pokuśmy sie o status maleńki.. ja jestem na 3 roku studiów farmaceutycznych.. a Ty?? skoro już mi tu wyjeżdżasz ze szkoła..

                          Skomentuj


                            sayapoamore potrafi być tylko wyśmiewna i kpiąca, zaczepna, nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa. Musi mieć ostatnie słowo ...Ciągle tylko pisze "brak słów", "durny temat", "o grupie wsparcia", ale widać też się jej ta chryja spodobała.
                            Nic poza tym

                            bialutka19 widzę, że już masz akompaniament boś nawet ożyła troszkę. Także już wiesz jak to jest jak się ma "grupę wsparcia"
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Obecna obecna
                              Diabeleckie towarzystwu skonczyly si eargumenty i chwytaja sie teraz wszystkiego.
                              Nas wlasnie rozni od nich to ze potrafimy sie uszanowac a nie mieszac od razu z blotem.Nie wchodzimy sobie do tylkow jak tylko ktoras z nas cos napisze. Jesli sie z nia zgadzamy - spoko, jesli nie to to piszemy.
                              Pitu pitu to w przedszkolu.

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                sayapoamore potrafi być tylko wyśmiewna i kpiąca, zaczepna, nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa. Musi mieć ostatnie słowo ...Ciągle tylko pisze "brak słów", "durny temat", "o grupie wsparcia", ale widać też się jej ta chryja spodobała.
                                Nic poza tym

                                bialutka19 widzę, że już masz akompaniament boś nawet ożyła troszkę. Także już wiesz jak to jest jak się ma "grupę wsparcia"
                                żal Ci?:| że Ciebie grupka opuściła?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X