Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    poruszyłaś taki temat a nie inny, czasami zbaczaliśmy z tematu.
    Ale ta zasada, którą wymieniłaś faktycznie działa, ale czy to źle, że się
    rozumiemy? Przecież nikt Cię nie zganił ani nie skrytykował, prawda ?
    Fakt,ja osobiście nie zakumałam intencji Twojego pytania w pierwszym poście
    ale mogłaś też nawrócić nas na właściwe tory, prawda?
    was nawrocic na wlasciwe tory..buahaha.. Ty sie chyba nie slyszysz.. ktos kto sie odezwie odrazu jest zrownany z blotem.. ktos to ma czelnosc powiedziec inaczej niz WY o wladzo:|

    niestety wiekszosc ktora ma odwage sie odezwac juz was przejrzala..

    nie musisz sie juz wysilac..

    Skomentuj

    •    
         

      PROBOWAŁAM.. no najwidoczniej nie mam daru przekonywania, ani takiej sily przebicia jak niektore z Was.. jedno wiem- nie myslalam ze beda takie klotnie i taka ''piorunujaca'' atmosfera.. brrrrr

      Skomentuj


        Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
        no brałysmy.. ale watek schodzil na inne rozne tematy..-no a pozatym w watku pisze o co mi chodzi. ja nie propagowłam zachodzenia w ciaze w wieku NASTU-lat.. nie wielbiłam ponad wszystko mlodych matek.. pisalam tylko o traktowaniu spoleczenstwa, o milosci do dziecka,-ze niczym sie nie rozni od innych matek..-starszych.. a tu kazdy odebral po swojemu i wyszla DUPA;-(
        nie bialutka.. odebraly tylko ONE.. bo pasowalo im sie poklocic..:P rozumiesz..:P

        Skomentuj


          A no wyszła doopa.... więc jeśli Ci się choć trochę na serduchu lżej zrobi to
          fakt, Pieczulka mądrze napisała i na pewno każdy tutaj się z nią zgodzi
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            szczerze watpie czy kazdy.. no ale niech bedzie. wyjdzie w praniu
            Sayapo jak ja bym miala taka grupe wsparci to tez bym sie wypowiadala ostro... a tak sie wypowiedzialam i zostalam zdeptana z lekka;(

            Skomentuj


              Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
              szczerze watpie czy kazdy.. no ale niech bedzie. wyjdzie w praniu
              Sayapo jak ja bym miala taka grupe wsparci to tez bym sie wypowiadala ostro... a tak sie wypowiedzialam i zostalam zdeptana z lekka;(
              bialutka19 ale na to wychodzi, że masz wsparcie (przecież pojawiły się
              osoby które mają takie zdanie jak Ty, tylko jakoś nie wypowiedziały go w normalny sposób) więc dlaczego zostałaś zdeptana (i możesz napisać w którym momencie) ?
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
                szczerze watpie czy kazdy.. no ale niech bedzie. wyjdzie w praniu
                Sayapo jak ja bym miala taka grupe wsparci to tez bym sie wypowiadala ostro... a tak sie wypowiedzialam i zostalam zdeptana z lekka;(
                nie martw się.. buahahaha dobre hasło "grupa wsparcia" dobre stwierdzenie..;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  bialutka19 ale na to wychodzi, że masz wsparcie (przecież pojawiły się
                  osoby które mają takie zdanie jak Ty, tylko jakoś nie wypowiedziały go w normalny sposób) więc dlaczego zostałaś zdeptana (i możesz napisać w którym momencie) ?
                  nie ma najmniejszego sensu ciagnac tak bzdurny temat...

                  Skomentuj


                    no wlasnie nie chce tu juz wracac do MOMENTOW itd... bo ten temat niggdy sie nie skonczy. Treetu nie chodzi o to kto mnie poparł-ten cacy, kto skarcil-ten be..! nie. zreszta po co tu robic jakas wojne na Grupy wsparcia hehe ( tez mi sie to podoba)) watek mial inny cel inne przeslanie, zaczelo sie od Królowej Goplany, a pozniej cala reszta.. i juz.

                    Skomentuj


                      mnie się też podoba "grupa wsparcia" a jeszcze bardziej, że ją mam ...
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        to fajno))) moze i ja sobie taka stworze hehehehe

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          mnie się też podoba "grupa wsparcia" a jeszcze bardziej, że ją mam ...
                          z deka to dziecinne ..bo nie potraficie sie same za siebie wypowiedziec tylko za goplaną ciągniecie jak za jakąś uczoną.. mogę Wam tylko współczuć... bo tak zachowują się dziewczynki w podstawówce kiedy tworzą sobie grupki " tą lubię a tej nie.." bo mam taaaakie chore "widzimisie":|

                          Skomentuj


                            oj Saya nie gadaj juz tylko tworz gdzies tam watek grupa wsparcia to i ja sie zapisze co do Goplany autentycznie POPIERAM!!!!... JAK W OGIEN ZA NIA...

                            Skomentuj


                              Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
                              oj Saya nie gadaj juz tylko tworz gdzies tam watek grupa wsparcia to i ja sie zapisze co do Goplany autentycznie POPIERAM!!!!... JAK W OGIEN ZA NIA...
                              hahahaha;-) aaaa weź nie będziemy sie staczać do poziomu najbardziej popularnej GRUPY wsparcia.. choć nie wiem czy zauważylaś coś im się ta grupa wsparcia rozpada.. bo z całej grupy wypowiada sie tylko najbardziej wytrwała TREE

                              Skomentuj


                                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                                nie ma najmniejszego sensu ciagnac tak bzdurny temat...
                                to w takim razie Pani juz podziękujemy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X