Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Aby o siebie zadbać, trzeba ułożyć dietę, przestrzegać jej i szukać nowych potraw. Ta strona xxx według mnie jest idealna do tego celu. Oprócz z gotowych diet i przepisów znajdziemy tam program do układania planu żywieniowego oraz kontakty do dietetyków w okolicy. Z taką pomocą można o siebie dbać.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:00. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Najważniejsze moim zdaniem jest regularne robienie badań i jest to bardzo ważne zwłaszcza w określonym wieku, a obowiązkowo powinno się je robić po 50-60rż. Jest akurat teraz bardzo fajna kampania Zdrowa Jesień i w jej ramach dostępne są bony ze zniżką na kilkanaście badań dla osób w tym wieku, ja rodzicom już je wręczyłam

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest zacząc regularnie cwiczyc - biegac, pływać, skakać, czy co tam kto lubi. Waga spada, a samopoczucie tez staje sie lepsze. Dobrze cwiczy się z jakś aplikacją na smarfon albo zegarkiem sportowym. Ja mam Suunto xxx. Moja koleżanka wyłapała ostatnio podobny model w tym samym sklepie, wpisała kody ,,Fitbodies'' i ,,zlapdystans'' i dostalam 10 % rabatu, zazdro
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:00. Powód: reklama

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Polecam xxx joge ], doskonała na relaks i piękne ciało!
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:00. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Dziwi mnie to, dlaczego w świecie tak potężnych możliwości, wiele osób ogranicza się tylko do wyuczonego latami temu zajęcia. Przecież dzięki takim kursom jak xxx każdy byłby w stanie zmienić pracę i zacząć robić ciekawsze rzeczy. Pomyślcie nad tym.
            Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Jeśli o mnie chodzi to ja regularnie chodzę do gabinetu xxx w Katowicach na zabiegi medycyny estetycznej. Poprawiły mi one samoocenę, lepiej się czuję w swoim ciele. Nie ingerują mocno w ciało a potrafią zrobić dużą różnicę. Sprawdźcie same dziewczyny.
              Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Sposobów jest wiele zwłaszcza jesli mieszkamy w większych miastach. Do pewnego czasu uważałam, że dbanie o siebie ogranicza się do stosowania kosmetyków, kupowania fajnych ubrań. Zmieniłam zdanie i zaczęłam ćwiczyć i powiem Wam, że juz po bardzo krórtkim czasie zauwazyłam ogromną różnice. Zdecydowałam sie na ofertę zajęć, którą znalazłam tutaj xxx , bo mieli bardzo dobre opinie i samo miejsce ma świetny klimat.
                Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Moim zdaniem warto też zainwestować w zajęcia z jogi. Tutaj macie wszystkie xxx Na pewno się tam Wam przyda ;D
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link
                  Dniem czcić kobiety – po co? Ja czczę kobiety – nocą!

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Dobrym pomysłem będzie również zmiana diety. Jest to ważny aspekt dbania o siebie i warto o tym pamiętać. Polecam skorzystać z porad dietetycznych online xxx.Jest to dużo bardziej wygodne i co najważniejsze nie tracimy czasu na stanie w kolejkach.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 17:58. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Jeśli chodzi o cerę, to uwierz mi, że wystarczy, iż zaczniesz stosować kosmetyki Calluna Medica. One idealnie się nadają także dla przyszłych mam. Tak też twierdzi ciężarna Sylwia Bomba. Zawarte w nich składniki tak odmładzają i odżywiają skórę, że nie potrzeba nawet makijażu. Wygląda niezwykle promiennie. Możesz dobrać do swojej cery odpowiedni krem i maseczkę. Ja mam swój ulubiony naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczkę liftingującą Szwajcaria.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        a dbacie moze o swój słuch? To ciekawe bo nawet większosc osób sobie nei zdaje sprawy jak bardzo kiepski ma warto sobie suplementować profilaktycznie cos. Ja np stosuje xxx
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 17:58. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          ja muszę dbać o swój cholesterol bo niestety jest zbyt wysoki. zaczęłam chodzić na siłownie i stsosować suplement xxx. Zonbaczymy jak wyjda wyniki bo ostatnie nie były zbytnio zadawalające
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 17:58. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Jeżeli dokucz wam nadmierne owłosienie to możecie skorzystać z xxx zabieg laserem Vectus jest teraz bardzo popularny. Co prawda nigdy usunięcie owłosienia nie kończy się na jednym zabiegu, o ilości dowiecie się na wstępnej konsultacji.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 17:58. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to podstawa ale od czasu do czasu świetną opcją szybkiej regeneracji i upiększenia ciała jest wizyta w spa albo jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej każda z nas powinna sobie na to pozwolić. Ostatnio byłam w Derm-est na ujędrnianiu zimnem powiem Wam, że moje "chomiczki" na twarzy raz dwa się zmniejszyły

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Dziewczyny polecam patrzeć się nie tylko na urodę ale równeiż zadbać o swoje zdrowie. Nie zapominajcie o wykonaniu usg piersi.
                                Usg. piersi raz w roku powinny robić wszystkie kobiety o d 25. d o 50. roku życia. Jest ono bezpłatne, jeśli masz skierowanie od ginekologa. (Wykonane prywatnie kosztuje ok. 50 zł). W czasie badania usg. lekarz przykłada do piersi sondę emitującą ultradźwięki i przesuwa ją wolno po skórze, a wnętrze piersi oraz węzły chłonne (lekarz bada też doły pachowe) obserwuje na monitorze.

                                Na stronie jest opisane jak badanie wygląda oraz ilu chorób można byłoby uniknąć wykonując je regularnie:
                                xxx
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 17:56. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X