Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    To ,że musimy dbać o swoje zdrowie i swoich bliskich to wiemy ale teraz w kontekście pandemii jest to szczególnie ważne.Musimy pamiętać o naszej maseczce a także o częstym myciu a w zasadzie dezynfekcji rąk. W miejscach publicznych, zakładach pracy powinno stosować się specjalne dozowniki
    xxx] ,dzięki którym podawany jest srodek dezynfekujący. Dbajmy o siebie.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:51. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Gdybyś chciała zrobić sobie szybkie loki to polecam plopping. To najszybszy sposób na uzyskanie loków. Ja z niego korzystam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona.
      Last edited by disne; 24-08-2020, 23:23. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Czy Wy Mamuśki przedłużacie sobie rzęsy? Ja robiłam to dość regualrnie ale odkąd mam Małego to cięzko mi znaleźć czas żeby sie wyrwac na 2 h do kosmetyczki. Ostatnio miałam zrobiona laminację rzes i brwi- dała fajny efekt i babeczka mówiła, że mogę kupic sobie jakiś tusz z xxxx i oko wygląda tez bardzo fajnie. Faktem jest, że laminacja jest szybka bo zajmuje z 30 minut, ale oko jednak fajnie wyglada jak jest nawet lekko zageszczone metoda 1:1 albo ewentualnie 2:1, jakie są Wasze wrażenia?
        Last edited by disne; 24-08-2020, 23:23. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          cieszę się, że się zmobilizowałam i rzuciłam palenie, czuję się o wiele lepiej, kasę oszczędzam, mam więcen energii, koleżanka mi podpowiedziała tabletki recigar, ona sama rzuciła dzięki nim, u mnie też 100% sukcesu

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Może spa? Choćby domowe?
            Kup sobie coś ładnego.
            Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:15. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Witam polecam masaż dla dwojga bardzo fajne i przyjemne doznanie dla par alee i dla przyjaciółek
              Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:15. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                warto na pewno zadbać o stan skóry, to odejmuje lat, ja mam taką taktykę ze 2-3 razy do roku robię sobie kurację, czyli przez miesiąc, dwa biorę oeparol z olejem z wiesiołka, zauważyłam że super to wpływa na skórę, ale i na włosy i paznokie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  ZIMNE PRYSZNICE... Ostatnio zaczelam to robic i czuje sie zdecydowanie lepiej po tym.

                  Skomentuj


                    hejka,
                    moja mama jest po 50 i powoli zaczęła odczuwać menopauzę, prosiła abym znalazłam jej jakiegoś dobrego lekarza, który pomoże jej w tym trudnym okresie. Od niedawna mieszkamy w Warszawie więc nie bardzo wiedziałyśmy do kogo się zgłosić. W końcu postawiłyśmy na przychodnię Renort RSC w Warszawie. Od razu wiedziałam, że to był dobry krok, przychodnia jest nowocześnie wyposażona, pacjenci sprawnie obsługiwani, a lekarze wyrozumiali, cierpliwi i pełni empatii. Doskonale się zajęli mamą i wróciła z wizyty zadowolona. Ja również zapisałam się u nich do ginekologa i także jestem mile zaskoczona polecam
                    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:14. Powód: link

                    Skomentuj


                      Można zawsze udać się na jakieś fajne zabiegi pielęgnacyjne czy nawet odmładzające. Polecam xxx ostatnio wykonywałam tam peeling chemiczny.
                      Last edited by gagatka; 02-10-2020, 16:22. Powód: reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Warto o siebie dbać. Nie tylko dla zdrowia ale też dla dobrego samopoczucia. Ja ostatnio myślę o zakupie peruki z xxx Znalazłam tam bardzo dużo pięknych peruk wykonanych z naturalnych włosów. Chyba kupię dwie na początek. teraz peruki są bardzo modne, coraz więcej kobiet się na nie decyduje.
                        Last edited by gagatka; 14-10-2020, 11:17. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          Ja nie żałuje kasy na swój wygląd i poprawianie urody w tamtym tygodniu skorzystałam z świetnego zabiegu na włosy, a mianowicie chodzi mi o terapię keratynową Amazon Keratin To zabieg, który przeprowadza się za pomocą wysokiej jakości keratyny fryzjerskiej, która jest dostępna w 3 wariantach: jabłkowa,czekoladowa i winogronowa. Winogronowa najmocniejsza i najdłużej się utrzymuje, pozwala na długo wyprostować i obudować włosy - rewelacja

                          Skomentuj


                            Ja mega zwracam uwagę na jakość kosmetyków. Ostatnio odkryłam coś wartego polecenia - Indigo peelingi do ciała - dostepne w kilu rodzajach. Najbardziej do gustu przypadł mi Arome99 - Shea Sugar Body Scrub, chociaż spróbowałam już wszystkich!
                            Last edited by gagatka; 23-10-2020, 12:24. Powód: link

                            Skomentuj


                              To zależy co się ma na myśli pisząc "zadbać". Dla mnie teraz priorytetem jest dbanie o zdrowie i robię to codziennie stosując Ascolip czyli liposomalną witaminę C.

                              Skomentuj


                                Jak masz żylaki to warto zająć się leczeniem i je usunąć. xxx
                                Last edited by gagatka; 29-01-2021, 10:35. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X