Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    My się dobrze bawiliśmy na weselu w hotelu Horda w Słubicach. To było bardzo udane wesele, hotel perfekcyjnie wszystko zorganizował. Mają tam dwie sale – część jadalną połączoną z taneczną oraz lobby bar. Jest miło, dobra obsługa, pod każdym względem nam się podobało.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      Cześć,

      jesli szukasz pięknej, ale równocześnie skromnej biżuterii to
      znam fajny sklep oferujący tanie obrączki ślubne. My zdecydowaliśmy się na grawerowane obrączki z białego złota. Na mojej znajduje się malutka cyrkonia i inicjały męża.

      Skomentuj


        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Wiele osób pisze o sukni ślubnej, natomiast z własnego doświadczenia wiem, że garnitur jest również ważny i też potrzeba czasu na jego kupienie. My zdecydowaliśmy się na garnitur szyty na miarę z Hegg na realizację czekaliśmy ok. 6 tygodni. Trochę się stresowaliśmy, bo za bardzo zwlekaliśmy z zamówieniem, jednak efekt końcowy był oszałamiający

        Skomentuj


          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          Jeżeli samodzielnie robi się zaproszenia, to fajnym pomysłem jest gilotyna do cięcia. Wtedy wszystkie zaproszenia są równiutkie i wyglądają bardziej profesjonalnie.

          Skomentuj


            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Jak mowa o ślubie to też przyda się zorganizowanie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego.

            Skomentuj


              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Jeśli rozmawiamy o weselu marzeń, to mnie się ostatnio bardzo spodobała organizacja wesela poza dużym miastem - . Dobrą opcją jest też sala z miejscami noclegowymi, jeśli rodzina przyjeżdża do was tłumnie z daleka, zatem wszystko tak naprawdę zależy od waszej sytuacji i dostępnego budżetu

              Skomentuj


                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                Ktoś może miał doczynienia z tym fotografem. Jego zdjęcia są fenomenalny. Piękne kadry i kolory. adriangudewicz l fotograf Białystok

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Szukacie nieszablonowej oprawy wesela lub oryginalnych atrakcji weselnych? Polecam Carbar - zorganizują i uświetnią dosłownie każdą imprezę.

                  Skomentuj


                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    Jakbyście szukały miejsca na wysokim poziomie i z mega klasą to zajrzyjcie sobie Pałac Goetza w Brzesku. Tak w ogóle nie wiem czy wiecie, ale kręcili tutaj kilka scen z filmu Kler, w tych pięknych wnętrzach z biblioteką. A samo miejsce na wesela na prawde unikatowe jak chodzi nawet i o Polskę.

                    Skomentuj


                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      My w weekend mamy wesele w sali hotelu wygląda naprawdę niesamowicie
                      Last edited by gagatka; 09-02-2021, 16:40. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        jeśli szukasz prezentu dla rodziców jako podziękowanie dla rodziców to radzę sprawdzić ofertę sklepu xxx mają personalizowane mega prezenty. Super jakość w dobrej cenie. Nasi rodzice się popłakali z wzruszenia
                        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:26. Powód: link

                        Skomentuj


                          Opcji na prezent dla rodziców jest wiele. Polecam jednak zrezygnowanie z niepraktycznych bibletow. Moim zdaniem warto jest rodzicom podarować coś, co rzeczywisćie może im się przydać i coś z czego będą tak naprawdę zadowoleni.
                          MOże być to
                          album ze zdjęciami
                          komplet eleganckich kieliszków
                          ewentualnie porcelana - w sieci jest bardzo wiele miejsc, w których mozecie kupić przepiękne porcelanowe filiżanki z talerzykami. Moim zdaniem znacznie lepsza opcja niz jakieś figurki, którę będą sie jedynie kurzyły oraz zajmowały miejsce.
                          xxx
                          Last edited by gagatka; 09-02-2021, 16:39. Powód: link

                          Skomentuj



                            Wybór butów do sukni ślubnej wcale nie jest taki łatwy i warto wziąć pod uwagę dużo zmiennych. Ja sama miałam na ślub aż trzy pary butów! Możliwe, że gdybym natrafiła wcześniej na ten artykuł, to nie musiałabym wydawać aż tylu pieniędzy. A jakie buty na swoich weselach wy miałyście lub jakie planujecie?
                            Last edited by gagatka; 31-12-2020, 16:56. Powód: link

                            Skomentuj


                              organizacja wesel nie nalezy do najprostszych szczególnie jesli sami sie wszystkim zajmujemy. polecam wesprzec sie firmą która profesjonalnie zajmie sie dekoracją. xxx
                              Last edited by gagatka; 03-03-2021, 13:05. Powód: reklama

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X