Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

lokalizator dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    lokalizator dziecka

    kochani mam problem z synem 10 letnim.. nie jestem w stanie go upilnowac.. czesto wychodzi na plac zabaw do kolegow pod dom ale a to do sklepiku na osiedlu idą a to gdzies na spacery.. nie chce trzymac go w domu na siłe bo to nie o to chodzi.. zreszta droge do szkoly tez pokonuje sam.. chce mu kupic jakis zegarek z gps, taki wiecie ze w telefonie bede widziec gdzie jest, gdzie byl itd a jednoczesnie bym mogla do niego zadzwonic albo on do mnie.. czytalam ze to dobre rozwiazanie ale jest tego tyle na rynku ze sama nie wiem jaki wybrac.. ktos ma i poleci mi jakis konkretny?
  •    
       

    #2
    Odp: lokalizator dziecka

    Link wygląda bardzo wiarygodnie. Myślę nad skorzystaniem z tego.
    Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię. Potrzeba całego życia, aby ją przeżyć, ale niekiedy można ją opowiedzieć w niespełna godzinę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: lokalizator dziecka

      Ja sprawdzam opinie w sieci. Korzystając z wyszukiwarki łatwo tak coś znaleźć.
      Spróbuj dotknąć przeszłości. Rozpraw się z nią. Bo to nieprawda, to tylko sen.

      Skomentuj


        #4
        Odp: lokalizator dziecka

        Wcześniej miałam taki zegarek dla dziecka. Kosztował chyba całe 80 zł kupiony przez internet i świetnie się sprawdził (jedynie co to szybko bateria coraz mniej wytrzymywała) ale za taką cenę to się nie dziwiłam. Teraz mam udostępnioną syna lokalizację w telefonie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: lokalizator dziecka

          Aplikacja kontroli rodzicielskiej do zainstalowania w smartfonie dziecka albo aplikacja pokazująca położenie geograficzne właściciela.

          Jest tego trochę, wystarczy poszukać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: lokalizator dziecka

            Polecicie jakiś zegarek z lokalizatorem dla dzieciaka? Najlepiej żeby można było jeszcze z niego wykonać połączenie z 2/3 numerami, z góry dziękuje za pomoc!

            Skomentuj


              #7
              Odp: lokalizator dziecka

              Napisane przez dhkarolina Pokaż wiadomość
              Polecicie jakiś zegarek z lokalizatorem dla dzieciaka? Najlepiej żeby można było jeszcze z niego wykonać połączenie z 2/3 numerami, z góry dziękuje za pomoc!
              Są takie modele z Garetta z lokalizatorem. Polecam ---> https://zegarownia.pl/szukaj?q=garett+kids

              Skomentuj

                     
              Working...
              X