Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bezpieczny wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

    Może nie tyle gdzie kupić bezpieczny wózek, tylko pytanie powinno brzmieć raczej: jaki kupić wózek aby był bezpieczny i spełnił nasze oczekiwania, podstawowa sprawa to określić jaki budżet posiadasz na ten cel.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

      Exlander ma świetne wózki. Warto wziąć je pod uwagę.

      Skomentuj


        #63
        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

        Akurat z tym mogę się zgodzić, natomiast z drugiej strony nie każdego rodzica będzie stać na taki wózek, ponieważ jest zwyczajnie drogi. Daj znać na jaki model wózka ostatecznie padł wybór.

        Skomentuj


          #64
          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

          Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
          Exlander ma świetne wózki. Warto wziąć je pod uwagę.

          Zgadzam się i ja właśnie kupiłam x-landera x-move, ma fantastyczną duża budę w spacerówce, idealną na jesienną pogodę ale i latem ochroni dobrze przed słońcem, poza tym jest lekki bo ma aluminiową ramę i łatwo go błyskawicznie złożyć

          Skomentuj


            #65
            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

            Bezpieczny wózek to taki, który jest głęboko spacerowy. Znajoma, która bardzo interesuje się tym tematem poleciła nam zakup wózka X-Lander X-Move Głęboko-Spacerowy RED | 2w1 | . Tak się złożyło, że na xxx stał on po niewiarygodnie atrakcyjnej cenie, zaś w promocji dorzucono śpiworek. Nasz bobasek wydaje się być niezwykle zadowolony z tego wózka!
            Last edited by disne; 18-08-2020, 18:35. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

              Jak dla mnie bezpieczny wózek to głęboka osłonięta gondola, trwały stelaż i wygodna spacerówka z pasami bezpieczeństwa. Na rynku jest mnóstwo modeli spełniających te kryteria, więc wybór nie powinien sprawić problemów. Znacznie ważniejszą sprawą jest wybór bezpiecznego fotelika, ale to już temat do innego wątku.

              Skomentuj


                #67
                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                Masz rację a xxx wiem bo niedawno tak też kupowaliśmy wózek i to dokładnie ten sam o którym była wcześniej mowa, wydawał się nam najbardziej solidny i nie zawiódł nas jak do tej pory.
                Last edited by disne; 18-08-2020, 18:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                  Myślę, że nie tylko tam bo pierwsza kwestia to sam budżet jaki posiadasz na zakup wózka, dopiero wtedy będzie można wybrać konkretny model. w sklepach internetowych znajdziesz teraz ciekawe promocje właśnie na akcesoria dla dziecka, warto zerknąć.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                    zgadzam się, można trafić na ciekawe promocje i wiele zależy od budżetu, jak się zdecydowałam trochę dołożyć więcej kasy niż planowałam ale za to kupiłam porządny i trwały xlander bo nie chcę się za chwilę oglądać za kolejnym wózkiem zanim maluszek z niego nie wyrośnie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                      Bezpieczny wózek możesz kupić niemal wszędzie, podaj raczej budżet jaki posiadasz na ten cel oraz czy masz już upatrzone konkretne modele.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                        Ja mogę polecić wózki anex! Sama taki mam z serii discovery i jestem bardzo zadowolona. Bezpieczny, komfortowy dla maluszka i dla mnie, zgrabna sylwetka i do tego fajnie się prezentuje

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                          Ja również długo szukałam bezpiecznego wózka dla mojego urwisa. Poprzedni rozwalił się po dwóch miesiącach... Obecnie mam już rok spacerówkę i jest jak nowa. Kupowałam u polskiego producenta nowoczesnych wózków dziecięcych: xxxx - produkty ma naprawdę dobrej jakości, więc polecam jak ktoś szuka czegoś porządnego.
                          Last edited by disne; 18-08-2020, 18:34. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                            Ja kupowałam z firmy LONEX, wózki są naprawdę solidnie wykonane i bezpieczne.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                              Napisane przez majka3008 Pokaż wiadomość
                              Ja mogę polecić wózki anex! Sama taki mam z serii discovery i jestem bardzo zadowolona. Bezpieczny, komfortowy dla maluszka i dla mnie, zgrabna sylwetka i do tego fajnie się prezentuje
                              Również z czystym sumieniem polecam wózki marki Anex, które są mega solidne, funkcjonalne i wykonane z najwyższej jakosci materiałów W wózkach Anex na równi z jakością liczy się też oryginalny design, w kierunku minimalizmu, wózki świetnie się prezentują

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                                a my zdecydowaliśmy się na wózek firmy KUNERT, szczerze polecam! Mam model Lavado na grafitowej ramie z takim ślicznym kuferkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X