Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to Grzybica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy to Grzybica?

    Witam,

    Dzisiaj przy obcinaniu paznokci trzyletniej córeczce z przerażeniem zauważyłam że coś dzieje się z jej paznokciami u rąk.Mianowicie zaczynają schodzić jak po uderzeniu ale brak zasinienia jedynie białe plamy na tych które jeszcze wyglądają dobrze.Ze wskazującego u jednej rączki zszedł już do połowy martwię się bo z kciuka też zaczyna.Na drugiej ręce również wyglądają niepokojąco.Codziennie podaję jej witaminy więc niedobór wykluczam.Czy to może być grzybica?Niedawno córka przechodziła Bostonkę czy to jakiś ślad po niej? Nie wiem czy mam to przeczekać czy iść z dzieckiem do lekarza bardzo proszę o pomoc.
  •    
       

    #2
    Odp: Czy to Grzybica?

    Nie lekceważ tego, zgłoś się do pediatry.
    Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy to Grzybica?

      Zdecydowanie- musi te zmiany obejrzeć lekarz i zadecydować. Przy okazji zbierze wywiad obejrzy dziecko w całości.
      dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy to Grzybica?

        Na grzybice bardzo pomaga terapia rife'a

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy to Grzybica?

          Jeśli terminy u dermatologa są długie, można także zajrzeć do gabinetu podologa. Można wykonać badanie mykologiczne i wiadomo czy i jaki grzyb zaatakował paznokcie.
          Last edited by gagatka; 27-07-2020, 16:24. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X