Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kryptoreklamy - linki w postach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kryptoreklamy - linki w postach

    Forumowiczów, którzy zakładają nowe wątki albo piszą posty w których ewidentnie zawarta jest kryptoreklama powinno się usuwać, chyba, ze to forum na tym polega, że reklamują się tutaj firmy pod postacią 'zwykłych' użytkowników, którzy zachwalają produkty. Takich użytkowników widzę co najmniej kilku, mają się świetnie i reklamują chicco czy multilac bez żadnych przeszkód. Tyle, że te reklamy to nie są żadne rzetelne źródła na temat rzeczywistego działania czy skuteczności tych produktów i moga 'prawdziwe' użytkowniczki wprowadzać w błąd a to wszystko za przyzwoleniem redakcji.
  •    
       

    #2
    Odp: Kryptoreklamy

    Dziękujemy za cenne uwagi. Pracujemy nad tym.
    Jesteśmy wdzięczni za informowanie nas o tego typu treściach.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kryptoreklamy

      Jeśli Redakcja będzie zainteresowana, mogę podrzucić nieco informacji o zarzucających forum reklamami użytkownikach. Mam takich kilka osób, których posty zgłaszam codziennie i aż ubolewam nad faktem, że nie mogę zgłosić po prostu danego użytkownika...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kryptoreklamy

        a jak zgłaszać takie posty, bo właśnie namierzyłam takiego "trolla"

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kryptoreklamy

          Napisane przez we_kasia Pokaż wiadomość
          a jak zgłaszać takie posty, bo właśnie namierzyłam takiego "trolla"
          Można użyć opcji: "Raportuj zły post"-wykrzyknik po prawej strony od daty i godziny nad treścią postu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kryptoreklamy

            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
            Można użyć opcji: "Raportuj zły post"-wykrzyknik po prawej strony od daty i godziny nad treścią postu.
            Dziękuję za odpowiedź.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kryptoreklamy

              Niestety, ale te ukryte reklamy to czyta plaga tutaj na forum. Dość mocno to utrudnia czytanie, bo niby pojawia się nowy post, ale nic nie wnoszący... No ale trzeba po prostu je filtrować i nie odpowiadać.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kryptoreklamy

                Można założyć nowy wątek który będzie przeznaczony do publikacji reklam firm powiązanych tematycznie. Wtedy reszta forum nie byłaby tak zaśmiecana.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kryptoreklamy

                  Też mnie to denerwuje. Czytam wątek, a tam co trochę użytkownik, który na forum napisał tylko 1 posta i od razu link do strony z ubraniami, ubezpieczeniami, odżywkami. Jak dla mnie to, to nie jest nawet kryptoreklama skoro na pierwszy rzut oka widać, że celem jest jedynie zachęcenie do kliknięcia na podany do sklepu link.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kryptoreklamy

                    Ja do tego nie przykuwam uwagi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kryptoreklamy - linki w postach

                      Rozumiemy, prośba o zgłaszanie wszelkich zauważonych reklam w postach, na bieżąco będą usuwane, obecnie Moderator przegląda forum pod kontem linków reklamowych które są usuwane, a ich autorzy otrzymują upomnienie.



                      dziękujemy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kryptoreklamy - linki w postach

                        Tak potwierdzam. Obecnie mocno pracujemy nad usuwaniem linków spamów i reklam. I zapewniam, że jesteśmy na bardzo dobrej drodze

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X