Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

    Cześć,
    jestem mamą 7 miesięcznego Franka, jestem na urlopie wychowawczym ale szczerze mówiąc już mi się powoli nudzi to siedzenie w domu. Mieszkam w Warszawie na Ursynowie i szukam pomysłów na wyjście z domu. Jak na razie chodzimy tylko do Multikina na seanse z dziećmi. Jeśli znacie jakieś kluby lub miejsca gdzie spotykają się mamy ze swoimi maluchami to proszę o namiary, chętnie dołączę smile smile
    Pozdarwiam, Agata
  •    
       

    #2
    Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

    Chciałam aktywować ten wątek. Mogłybyśmy zebrać takie ciekawe miejsca, żeby umawiając się na kawę czy ploteczki móc tu zajrzeć i coś sobie wybrać. Dziewczyny co Wy na to?

    Znalazłam w lutowym M jak Mama:

    "Numery Litery" - ul. Wilcza 26 - kluboksięgarnio - kawiarnia są organizowane zajęcia dla dzieci oraz można się napić kawki i herbatki. www.numerylitery.pl

    "Mama Mia" - ul KEN 56 lok. 5 - Kawiarnia z menu przygotowanym specjalnie dla mam i dzieci (w tym mam karmiących) www.mamamia.com.pl

    "Milimoi" - ul. Modrzewiowa 33, Podkowa Leśna (piszę to miejsce bo do Podkowy chodzi kolejka WKD) Artystyczna kawiarnia + warsztaty dla dzieci www.milimoi.pl

    W żadnym z tych miejsc nie byłam, przepisuję z gazety, jak ktoś wypróbuje, to piszcie czy jest fajnie

    Skomentuj


      #3
      Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

      No i polecam Smykolandię w Smyku na ul. Kruczej - plac zabaw z piłeczkami, póki jeszcze wiosna nie chce przyjść, chyba 10pln za godz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

        W ładne (cokolwiek ktokolwiek przez to rozumie) dni na spacer z biegajacymi maluchami świetny jest plac zabaw przy Placu Wilsona. Ale uwaga, bywa tłoczno, zwłaszcza w weekendy, mimo, ze miejsca jest tam bardzo dużo.
        Dla mam spragnionych kawki obok parku jest Kalimba sklepo-kawiarnia (kalimba.pl). Nie byłam tam jeszcze, ale wyglada zachęcająco, a ze strony internetowej wynika, że robia tam wiele ciekawych rzeczy.

        Z innych placy zabaw sprawdziłam na Gwiaździstej na Kępie Potockiej. Świetny, choć na podłożu piaszczystym, a nie na macie.
        Oraz na Grochowskiej przy wydziale weterynarii SGGW. Też bardzo fajny, a do tego pięknie odnowiony park.

        A jesli ktos chce zrobić zakupy i przy okazji za free zapewnić dziecku trochę atrakcji, to Ikea (przy M1) ma bardzo lubiane przez maluchy place zabaw: w restauracji, a na parterze mały z basenikiem z kulkami i ścianą-tablicą do malowania kredą oraz dla starszych dzieci Smaland.

        Jest tez kilka Klubów Mam w Warszawie, w necie znalazłam np.:
        http://mamyzbielan.wordpress.com/ Bielany
        http://www.klubmamyitaty.blogspot.com/ Targówek
        http://www.klubmam.com.pl/ Bemowo
        http://www.klub-mam.pl/ Ursynów
        http://klubmamzabka.wordpress.com/ Mokotów/Śródmieście
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

          Witam wszystkie mamy
          Idzie dla nas ciężki czas - jesień plucha, zawieje śnieżne itp a dla dzieciaków nuda. Warto pomyślec o jakiejś alternatywie. Ja mam coś takiego. Znalazłam fajne zajęcia dla mam z dziecmi w EDS kids - wybieram się na Taniec z chustą czyli połączenie nauki tańca i warsztatów chustonoszenia. Nudno na pewno nie będzie - zapraszam ze mną.
          Są jeszcze inne propozycje dla mam, polecam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

            Bo zima za oknem i na spacery ciężko wyruszać chcemy zrobić w połowie stycznia spotkania w naszym klubie dla mam z maluchami w różnym wieku. By posiedzieć przy ciepłej herbatce, ciasteczku i mieć czas na poznanie i pogadanie
            Szczegóły już wkrótce.

            A dla tych co już chcieliby coś z maluchem porobić mogę zaproponować poniedziałkowe zajęcia fitness, wspólnie pomniejszajmy nasze rozmiary :]

            Skomentuj


              #7
              Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

              Witajcie mamy Warszawianki.
              Prawdziwa skarbnica wiedzy nt takich miejsc jest strona gogaga, ktora oferuje informajce o kawiarnich, bawialniach, klubikach, pokazach, przedstawieniach, szkoleniach itp.

              Z miejsc warszawskich moge wymienic kilkanascie:
              Kolimba Kofifi
              Kredkafe
              Mama Mia Cafe
              Fikumikucafe
              Figa z Makiem,
              Kolonia
              Mam Ochote
              Kawiarnia Plac Zabaw
              Fililanka
              Tamika
              Educado
              My Baby Cafe
              Uwolnic Matke

              Jesli ktos potrafi sie poruszac po forum, to i adresy miejsc znajdziecie bez problemu .
              A we wrzesniu mam nadzieje do listy dolaczy takze MOJE MIEJSCE.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

                Ostatnio na spacerze na Kepie Potockiej (ul Gwiaździsta) odkrylismy bardzo fajne miejsce. Jest tam duzy namiot, a w nim kawiarnia dla mam (i innych opiekunów dzieciaczków), a obok miejsce zabaw dla dzieci. Są różne zabawki, gry oraz panie animatorki, które zajmują się dziećmi. Rodzice mogą odpocząć lub dołączyc do bawiących sie dzieci, jak kto woli. A jak dziecko sie wybawi, mozna pospacerowac po parku. Gdzie są 2 świetne palce zabaw oraz można wypożyczyć kajak lub łódkę - uwaga, do godz. 13 dla dzieci (oczywiście pod opieka dorosłych ) gratis! Po godz. 13 jest opłata, ale nie wiem ile. Poza tym w soboty i niedziele są tam dodatkowe atrakcje- np. pikniki rodzinne. Wiecej: http://www.zoliborz.org.pl/page/inde...str=297&id=784
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

                  Temat już dość mocno zakurzony, ale pozwolę sobie odświeżyć, bo kilka dni temu byłyśmy z małą w bardzo fajnym miejscu A mianowicie w indyjskim Ganeshu w Warszawie, przy ul. Wilczej. Miejsce bardzo dobrze przystosowane do małych klientów, jest m.in. miejsce do przewijania w ubikacji i sala zabaw dla dzieciaków. Dodatkowo w okresie ferii (czyli jeszcze przez tydzień) każdego dnia od 13 do 18 jest opiekunka dla najmłodszych, także tym bardziej warto odwiedzić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

                    Odnośnie restauracji przyjaznych dzieciom to restauracja Akademia, pychota!
                    Mają ciekawy kącik zabaw i animatorów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: znacie jakieś fajnie miejsca dla mamy z niemowlaczkiem w wawie:-)

                      hej hej

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X