Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

    Weź udział w naszym konkursie „Pokoik malucha” - dodaj do naszego wątku konkursowego kilka zdań o tym, jak powinien wyglądać pokój marzeń waszego dziecka – według ciebie lub dziecka. Do wygrania 5 uroczych poduszek-sówek od MYtinyHOBBY.


    Szykowanie pokoju dla dziecka w czasie oczekiwań na jego przyjście to jedna z najprzyjemniejszych części oczekiwania na dziecko. Dodatkowo w czasie ciąży towarzyszy ci syndrom wicia gniazda, który wzmaga jeszcze potrzebę ogarniania przestrzeni z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny.
    Aranżowanie wnętrz dotyczy też mam starszych dzieci - często chcą spełnić ich marzenia o pokoju, którego wnętrze będzie związane np. a ulubionym bohaterem. A którym typem mamy ty jesteś?

    Opowiedz nam o idealnym pokoju swojego dziecka i o marzeniach z nim związanych (wizja twoja lub dziecka) - wygraj świetną nagrodę!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napiszcie na naszym forum (w wątku konkursowym) kilka zdań na temat wymarzonego pokoju, który będzie pomysłem mamy albo marzeniem dziecka.

    Do wygrania 5x poduszek sówek od MYtinyHOBBY - zobacz nagrody w konkursie!

    By wziąć udział w konkursie, napisz swoją odpowiedź poniżej, w wątku konkursowym.


    Konkurs trwa od 31.07.2017 do 14.08.2017
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

    Pokój marzeń mojego dziecka Hmmm.... pokój marzeń moich 5 urwisów przedszkolaków to musiałby być powierzchniowo magazyn dużego hipermarketu żeby zawrzeć w nim to wszystko co chciałyby moje dzieciątka. To co chciałyby a to co rodzice chcieliby to duuuża przepaść, chociaż spełnienie marzeń dzieci gwarantuje ich szczęście Wystrój pokoju to: część rekreacyjna i część na odpoczynek i naukę. W części do zabawy będzie wystrój z dżungli z lianami do huśtania i namiotem do schowania, imitacje drzew, malunki roślin, a w tej drugiej części też dżunglowo ale w spokojnej wersji Ma być miejsce na łózka i biurka, oczywiście półki na ubrania. Pewnie w którymś momencie nasze oczekiwania co do wystroju będą miały wspólny mianownik

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

      Pokój mojego maluszka powinien być bardzo przytulny. Będzie to miejsce, gdzie w ciągu dnia można przyjemnie spędzić czas na gaworzeniu, raczkowaniu, czytaniu książek i wspólnym śpiewaniu, a w nocy odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Kolory które wniosą ciepło to błękit i jasna szarość, połączone z bielą. Będzie tam mnóstwo miękkich maskotek, poduszek i kolorowych zabawek

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

        Pokój marzeń moich córek pół pokoju w stylu monster high , drugie pół w koniki pony.Wg mnie idealny byłyby neutralne kolory , ponieważ za jakiś czas zamieszka z nimi braciszek.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

          Aranżacja pokoju zmienia się wraz z wiekiem dzieckiem. Moje dziecko jest jeszcze za małe, aby mogło opisać, jaki chce mieć pokój. W związku z tym przedstawię moją wizję. Dominujące kolory to biel, szary i odcienie turkusu, morski, granatowy. Motywy różnych zwierzątek. Pokój urządzony tak, by było przestronnie. Przede wszystkim prostota i wygoda dla dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

            Pokój marzeń mojego dziecka, które wkrótce pojawi się na świecie, musi być przede wszystkim bezpieczny. Co na szczęście nie wyklucza, aby był też piękny. Na początku chciałam go zasypać wszystkimi uroczymi elementami, które znam ze sklepów i stron internetowych. Teraz wiem, że ważny jest umiar, choć czasem trudno się powstrzymać . Mój maluszek musi się czuć w tym pokoju dobrze, przytulnie. Będzie mieć miejsce, by gaworzyć i odkrywać świat, ale także spokojnie, bezpiecznie odpocząć. Już się nie mogę doczekać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

              Dla mnie pokój dziecka powinien być kolorowy, miękki, bezpieczny i przyjemny. Najważniejsze, żeby było w nim miejsce do odpoczynku oraz do szalonej zabawy. Moja córka jest jeszcze za mała by wyrazić zdanie czy jej się pokój podoba, ale wydaje mi się, że jest nim zachwycona bo często spędza w nim czas. Pokój powinien być królestwem dziecka - pełen zabawek i innych rzeczy przy których może spędzić czas, np. stolik gdzie będzie mogła rysować. Powinna być też przestrzeń, żeby budować zamki czy inne konstrukcje z klocków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                Marzeniem moich córek bliźniaczek to pokój wspólny... Choć wiele rodzeństw chciało by osobne pokoje moje córki chcą mieć wspólny. Taki ciepły, gdzie beda się czuły bezpiecznie ale też taki wesoły, zwariowany jak one. Chciałyby mieć swój kącik do zabawy i do nauki. Taki pokój który będzie spełniać pewne aspekty funkcjonalnośći.
                Dziewczynki wolą pastelowe kolorki, uwielbiają wszystkie zwierzęta świata, nawet pająki!! Dlatego myślą że tą nutkę spokojnych pastelowych kolorków dobrze przełamią wląsnie jakieś plakaty na ścianach zwierząt.
                Najważniejsze marzenie to piętrowe łóżko. Dziewczynki lubią się dobrze wyspać!
                Ogromną frajdę sprawia dzieciom zabawa na świeżym powietrzu. Nie zawsze jest to jednak możliwe, czy to ze względu na panującą na zewnątrz pogodę czy szkolne obowiązki. Chcą więc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury w swoim pokoju.
                Jak to dziewczynki, mają dużo biżuterii oraz swoich skarbów. Zależy im by mieć na to miejsce. Lubimy porządek, a dobra organizacją pomoże w utrzymaniu ładu i porządku. Dlatego uża szafa na ubrania i szafki oraz pudła do przechowywania skarbów to podstawa!
                W oknach chętnie powiesimy piękne firany. Nie może też zabraknąć miękkiego dywaniku!
                krótko mówiąc rojekt wymarzonego pokoju już widnieje na ablicy korkowej
                Teraz tylko mama musi się trochę wykazać.... dziewczynki oczywiście hętnie służą pomocą!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                  przepraszam za blędy. Nie wiem jak edytować może ktoś pomóc?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                    Nie wyobrażam sobie pokoju dziecięcego bez łóżeczka wygodnego,
                    odpowiednio do wieku lokatora dobranego.
                    Bez zasłonek w dziecięce wzorki,
                    owieczki, żabki, sówki i inne stworki.
                    Bez lampki nocnej, która strachy przegoni wszelkie,
                    i sufitu we fluorescencyjne niebo przepiękne.
                    Pokój dziecięcy musi też posiadać..
                    miękki koc lub dywan na którym lokator będzie lubił siadać.
                    Pudełek powinien byc tuzin albo ze dwa,
                    bo tylko tak zabawkowy chaos okiełznać się da.
                    Pokój powinien być barwny, lecz stonowany...
                    tak by sny szybko do dziecka przybywały.
                    Pokoje w szarej tonacji wyglądają pięknie, ale w Internecie,
                    lecz moim zdaniem dzieci powinny barwy otaczać przecież.
                    Wspaniale, gdy w pokoiku mieszkają zabawki materiałowe,
                    przytulaśne, piękne, bezpieczne i stylowe.
                    Takie, które są z pasją rękodzielników wytwarzane,
                    i potem przez rodziców z miłością wybierane.
                    A przede wszystkim pokój dziecięcy powiniem być oazą spokoju,
                    gdzie mały lokator czuje się szczęśliwy, kochany, bez żadnego niepokoju.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                      Moje dziecko kocha zwierzęta i pewnie jego marzeniem byłaby fototapeta na całą ścianę przedstawiająca sawannę ze zwierzętami.Przy ścianie konieczne łóżeczko, by kontakt wzrokowy był bliski, a wokół mebelki w kolorze szaro-groszkowym z mnóstwem zabawek /w większości zwierząt/. W pokoiku znalazłoby się też miejsce na wigwam indiański z wszelkimi akcesoriami /ciekawe maski z pióropuszmi , maskotki orłów i bizonów oraz koń na biegunach/. To wszystko okraszone kolorowymi poduszkami i narzutami.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                        Pokój maluszka to jeden z cudowniejszych etapów do wykonania przed przyjściem maluszka. Musi być naprawdę wyjątkowy.
                        Pokoik powinien być w stonowanych kolorach, lecz z wyraźnymi kolorowymi elementami. Jedna ze ścian musi być przyozdobiona tapetą lub bardzo modnymi i pięknymi naklejkami w kształcie chmurek, kropelek lub gwiazdek. Dodatkowo jeden kącik powinien być zarezerwowany na wygodny, duży fotel, lampę podłogową oraz zestaw dziecięcych obrazków wiszących za fotelem. Obrazy dodają uroku i pięknie dekorują pokoik. Łóżeczko, które zdecydowanie powinno być białe można ślicznie przyozdobić piękną pościelą, kolorowym ochraniaczem oraz elementami, które zaciekawią maluszka i sprawią, że w łóżeczku będzie czuł się bezpiecznie. Przede wszystkim karuzela, kolorowa poduszka w kształcie gwiazdki, chmurki lub zwierzątka. Obok łóżeczka powinien stanąć drewniany przewijak, który ułatwi zmianę pieluszki, a przy okazji pomieści wszystkie niezbędne akcesoria kosmetyczne. No i duży regał na malutkie śpioszki, sweterki i body. Dla mnie jest to pokoik marzeń. Chciałabym zatrzymać czas i ciągle mieć przed oczami ten obraz z córeczką leżącą spokojnie w łóżeczku.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                          Wymarzony pokój mojego syna może być malutki, ale najważniejsze aby był jego własny. Miał tapczanik skierowany na okno, aby zaraz po przebudzeniu podziwiać las. Pod oknem biureczko a do tego jeszcze półki na książki i gry, klocki. Jego twierdza i miejsce na ziemi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                            Pokoik Hani będzie bezpieczny, przytuliński, wzorzysty pełen światła i będzie zachęcał do eksplorowania go. W każdym kątku stanie coś, co przykuje ciekawość malucha, może to będzie podusia, do której będzie się chciała przytulić, może książeczka z ciekawymi obrazkami, może piłka albo pozytywka. Na ścianach będą wisieć zdjęcia córci i bliskich jej osób. Pokój będzie utrzymany w jasnych kolorach, w oknach zawisną zasłonki i girlanda. Może Hania zdecyduje się na zwierzątko? W każdym razie córeczka będzie lubiła spędzać w nim czas, nigdy nie będzie się czuła tam samotna, bo otaczać ją będą ukochane przedmioty. W takim pokoju oprócz zabawy córcia będzie uwielbiała zasypiać wpatrzona w sufit upstrzony migocącymi gwiazdkami, wtulona w swoje ulubione lale i oczywiście, w podusię

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                              Z racji tego, że oszalałam na punkcie gwiazdek, pokój mojego syna będzie mocno przepełniony tym właśnie motywem. Pokoik w bardzo słodkim kolorze vanilla muffin (jak wskazuje nazwa na pudełku po farbie ), jedną ze ścian będzie miał ozdobioną białymi, delikatnymi gwiazdkami. W tym miejscu znajdzie się również biała kołyska z wszelkimi kocykami, kokonami, maskotkami w kolorach szarości i mięty. Białe mebelki sprawią, że pomieszczenie nabierze bardzo delikatnego charakteru. Elementy, które idealnie wpasują się w całość będą żyrandol, lampka nocna oraz zasłonki ( jakby inaczej ) w gwiazdki !
                              Nowoczesny, słodki, przytulny, „gwiazdkowy” pokoik sprawi, że jeśli nasz malutki nie zostanie astronautą, to na pewno cukiernikiem

                              Pozdrawiam !

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X