Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Druga ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Druga ciąża

    Lara5 u nas bałam sie starsznie zazdrosci o starszej córki wobec młodszej - ale narazie jest okiej - zazdrosci nie widac, starsza ładnie sie opiekuje na swoj sposób Karolą, podaje mi pieluszki, głaszcze Małą - uwielbiam na nie patrzec jak Lena okazuje miłość Młodszej zobaczymy jak to bedzie z czasem kiedy dziewczynki beda dorastac

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Druga ciąża

      tez planuje już drugiego potomka jakos ciąża i Cesarskie Ciecie mnie nie zniechęciły czasem nie mam sił jak już wstaje enty raz do małej ale jak nie teraz to później się nie zdecyduje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Druga ciąża

        nie ma reguły, jedne koleżanki drugą przeżyły lepiej niż pierwszą inne gorzej niż pierwszą, trzeba o siebie dbać i mocno trzymać za siebie kciuki.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Druga ciąża

          U mnie różnica wieku to 10 lat..bardzo długo nie mogłam zajść w ciążę..teraz celebruję każdą chwilę..każdą przeżywam podwójnie..ale czy ta ciąża różni się od poprzedniej ? Powiem szczerze, że nie pamiętam he he ;-) Napewno wymaga ode mnie więcej poświęceń i większego dbania o siebie..wtedy byłam piękna i młoda, teraz jestem tylko piękna ha ha ha
          Pozostałe rzeczy raczej się nie zmieniły..w pierwszej i kolejnej ciąży wymiotowałam już od początku..moje mdłosci nie były ani przejściowe ani tym bardziej poranne..w obu ciążach za to nie mam problemu z puchnięciem nóg :-) Zgaga to koszmar obu ciąż ale zadyszka i zmęczenie to już walory ciąży drugiej..w drugiej ciąży bardziej też mi dolega kręgosłup ale w drugiej ciąży mam wspaniałego męża który dba o mnie tak bardzo, że nic mi nie jest straszne..

          Skomentuj


            #20
            Odp: Druga ciąża

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            U mnie różnica wieku to 10 lat..bardzo długo nie mogłam zajść w ciążę..teraz celebruję każdą chwilę..każdą przeżywam podwójnie..ale czy ta ciąża różni się od poprzedniej ? Powiem szczerze, że nie pamiętam he he ;-) Napewno wymaga ode mnie więcej poświęceń i większego dbania o siebie..wtedy byłam piękna i młoda, teraz jestem tylko piękna ha ha ha
            Pozostałe rzeczy raczej się nie zmieniły..w pierwszej i kolejnej ciąży wymiotowałam już od początku..moje mdłosci nie były ani przejściowe ani tym bardziej poranne..w obu ciążach za to nie mam problemu z puchnięciem nóg :-) Zgaga to koszmar obu ciąż ale zadyszka i zmęczenie to już walory ciąży drugiej..w drugiej ciąży bardziej też mi dolega kręgosłup ale w drugiej ciąży mam wspaniałego męża który dba o mnie tak bardzo, że nic mi nie jest straszne..
            piekne napisane odnośne męża - widać ze sie kochacie super, druga ciąża pewno jest tez bardziej swiadomo dla kobiety przynajmniej mi sie tak wydaje, tez kobieta iwem co ją czeka podczas porodu i potem jak dziecie przyjdzie na swiat

            Skomentuj


              #21
              Odp: Druga ciąża

              Też już gdzieś to słyszałam że jeśli różnica jest dość duża to tą druga ciąże tak jakoś głębiej się przeżywa, tak jak pisze macdzia po tych 10 latach to właściwie się już z niej niewiele pamięta.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Druga ciąża

                10 lat to spora roznica i po takim czasie ciaza jest tez zupelnie inna ze wzgledu na dojrzałosc kobiety , teraz tez wszystko sie zmienia na rynku artykółow dla dzieci jest tego tyle ze mozna przeierac wybierac 10 lat temu tez chyba to troszku inaczej wygladało, mamy inny dostepdo lekarzy,aparatury, zmieniło sie tez podejscie do rodzącej kobiety

                Skomentuj

                       
                Working...
                X