Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    Czy Wy też topicie się jak lód???



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
      O pantera też nasze klimaty moja Monia kupiła strój kapielowy a Ola też chciała i moje stringi nadarla aż sobie na ramiona....majtki z golfem i mówiła że też ma taki Grzenek im zdjęcia robił komedia mój stary mało niezszedl ze śmiechu.
      hahaha to wesolo mieliscie

      Skomentuj


        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
        O pantera też nasze klimaty moja Monia kupiła strój kapielowy a Ola też chciała i moje stringi nadarla aż sobie na ramiona....majtki z golfem i mówiła że też ma taki Grzenek im zdjęcia robił komedia mój stary mało niezszedl ze śmiechu.
        Dopiero przeczytałam Dobre!!!
        Komputer już działa???



        Skomentuj


          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          A my od jutra zaczynamy urlop



          Skomentuj


            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            jak tam urlopowicze ??

            Skomentuj


              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              Hej, co tam u Was słychać? W końcu upały troszke zelżały i troszke chłodu Odrazu lepiej, coś forum ostatnio ucichło, pewnie większości jeszcze nie omineła wakacyjna aura szkoda tylko, że ja nie mam z kim popisać o dzieciach i nie tylko, wątek z moim miesiącem już dawno upadł a chętnie bym popisała





              Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

              Skomentuj


                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                my jedziemy dzis w sumie jutro o 3 nad ranem do warszawy, moje dziewczynki jada n plan filmowy, beda graly w filmie, pierwszy raz w zyciu, malutki epizodzik ale beda Dziewczyny mowie wam jak mnie duma rozpiera!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  Evelinek ...no co Ty? dopiero przeczytałam Gratuluję ! Twoje dziewczyny jeszcze będą znane,,,zobaczysz a jaki to film?? byłaś na castingu?



                  Skomentuj


                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    nie bylam na castingu tylko dostalam tel od agencji bo mowila mwczesniej ze wygralismy roczny pobyt w agencji aktorskiej :-)
                    I zadzwonili i sie zgodzilismy, super przezycie zobaczyc ja kto wszystk owyglada, w prawdzie to film norweski mialysmy malutki epizod ale byl licze na to ze to nei byl ostatni raz

                    Skomentuj


                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      nie bylam na castingu tylko dostalam tel od agencji bo mowila mwczesniej ze wygralismy roczny pobyt w agencji aktorskiej :-)
                      I zadzwonili i sie zgodzilismy, super przezycie zobaczyc ja kto wszystk owyglada, w prawdzie to film norweski mialysmy malutki epizod ale byl licze na to ze to nei byl ostatni raz
                      Ale fajnie a już skończyli ten film?? z chęcią obejrzę żeby zobaczyć je nawet przez sekundę



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        my bylismy an planei 1 dzien, i jedna krotka scenke z naszym udzialem krecili dlugo, z przerwam ioczywiscie
                        A wiem ze we wrzesniu jeszcze pracowali. Aktorzy juz w pazdzierniku skonczyli grac, ale kiedy to zmontuja itp nei mam pojecia ja kbedzie film na pewno dam znac

                        Skomentuj


                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          A tak z innej beczki, zastanawiałyście się kiedyś nad skarpetami dla waszych pociech? Jaki producent skarpet jest najlepszy? Dziecięca odzież jest droga.
                          Sore wa himitsu desu ^^

                          Skomentuj


                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            Napisane przez Szarlot Pokaż wiadomość
                            A tak z innej beczki, zastanawiałyście się kiedyś nad skarpetami dla waszych pociech? Jaki producent skarpet jest najlepszy? Dziecięca odzież jest droga.
                            Nie zastanawiałam się. Kupując patrzę z czego są i czy mi się podobają.



                            Skomentuj


                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              ja tak samo jak Aguś

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X