Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sesja fotograficzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sesja fotograficzna

    chciałabym zorganizować sesję na roczek synka.. niestety roczek jest zimą, a nasz fotograf nie ma studia.. myślę, że na plener może być za zimno dla takiego małego dziecka. może znacie jakieś miejsca w Gdańsku gdzie mona by taką sesję zrobić?
  •    
       

    #2
    Odp: Sesja fotograficzna

    Jeżeli fotograf jest naprawdę dobry i ma profesjonalny sprzęt, taką sesję można po prostu zrobić w domu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sesja fotograficzna

      Klamka ma całkowitą rację
      I to fotograf dobierze plener - zwłaszcza, że w Gdańsku to mnóstwo fajnych miejsc na zdjęcia jest.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sesja fotograficzna

        Moim zdaniem to świetny pomysł Dzięki temu można utrwalić wspomnienia z czasu kiedy nasz dzieciaczek był malutki i słodziutki - ja robiłam taką sesję w studio i jestem bardzo zadowolona. Spisali się naprawdę na medal !
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 14:24.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sesja fotograficzna

          Dokładnie! Dobry fotograf piękne zdjęcia zrobi nawet w domu. A jeśli organizujecie jakąś imprezę urodzinową dla rodziny i znajomych z okazji pierwszych urodzin dziecka, to można fotografa na takie przyjęcie zaprosić i tam może cyknąłby kilka fotek w ramach pamiątki.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sesja fotograficzna

            Moim zdaniem takie sesje są bardzo potrzebne potem zostają wspomnienia przynajmniej

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sesja fotograficzna

              Ja również jestem zdania, że taka sesja może być wspaniałą pamiątką dla rodziców dlatego też warto jest rozważyć skorzystanie z takich usług
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 06-05-2014, 15:45.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sesja fotograficzna

                Pamiątka to rzeczywiście wspaniała, nie da się ukryć . Sami korzystaliśmy w tym względzie z usług fotografa z Katowic, który robił nam zdjęcia ślubne, później sesję z brzuszkiem i już z narodzonym dzieckiem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sesja fotograficzna

                  Ja mam generalnie małego świra na punkcie zdjęć i uwielbiam tego typu pamiątki. Sesje w domu wychodzą równie cudnie jak w plenerze. Teraz jest tyle możliwości. Widziałam mnóstwo zdjęć w studio maluszów z tortem urodzinowym Całe umorusane...super pomysł i prezent



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sesja fotograficzna

                    Też uważam, że to super pamiątka. Sypialnie mam całą w ramkach. My mieliśmy sesję z brzuszkiem w plenerze, ale te w studio też są naprawdę fajne. Jak fotograf zajmuje się tym na co dzień to już ma swoje doświadczenia, pomysły, coś podpowie. Też chciałam sesja malucha na roczek z demolką tortu ale stwierdziłam, że wolę taką luźną sesję. Jest więcej możliwości, a tu tylko tort na każdym zdjęciu. Może wyjść w plener np. na plac zabaw czy gdzieś na łąkę, maki. Ale faktycznie jak jest zima, to z maleństwem raczej studio. Fotograf tez ma fajne rekwizyty typu jakieś czapki śmieszne, sanki, kosze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sesja fotograficzna

                      teraz to chyba wszystkie mamy mają sesje mniej lub bardziej profesjonalne

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sesja fotograficzna

                        Fajną sesję można zrobić nawet w waszym domu, w pokoiku dziecka itp. Fotograf który zajmuje się sesjami dziecięcymi na pewno ma różne rekwizyty które urozmaicą sesję.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sesja fotograficzna

                          Napisane przez moniczkag86 Pokaż wiadomość
                          teraz to chyba wszystkie mamy mają sesje mniej lub bardziej profesjonalne
                          hehe ja takiej profesjonalnej nie mam - ale mam mnosto zdjec robionych przez siebie samej - choc tego nie umiem ale staram sie bo kocham zdjecia i staram sie dzieki zdjeciom zachowywac te cudowne chwile z Zosia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sesja fotograficzna

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            hehe ja takiej profesjonalnej nie mam - ale mam mnosto zdjec robionych przez siebie samej - choc tego nie umiem ale staram sie bo kocham zdjecia i staram sie dzieki zdjeciom zachowywac te cudowne chwile z Zosia
                            Ja ostatnio zauważyłam że mam bardzo dużo zdjęć cynka jak był taki malusi Ostatnio z przeciągu miesiąca nie mam żadnego zdjęcia chyba kurcze a on tak się szybko zmienia. Muszę chyba na wierzchu aparat trzymać żeby nie zapominać

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sesja fotograficzna

                              Ja mnóstwo zdjęć robiłam telefonem, zawsze pod ręką i bez zbędnego noszenia go wszędzie ze sobą.

                              Maluszki szybko rosną i się zmieniają, dlatego warto je uwieczniać na zdjęciach, zawsze to fajna pamiątka.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X