Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antykoncepcja po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Antykoncepcja po porodzie

    Nawet nie sprawdzałam ale dzięki za info To muszę o nie zapytać koniecznie lekarza a są droższe niż ten cilest ? bo z tego co pamiętam to paręnaście złotych tylko kosztował.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Antykoncepcja po porodzie

      Nie pamiętam ceny, zwykle kupowałam zapas na 3 miesiące. Za Elin w zależności od apteki płacę 20-25 zł, ale też najczęściej biore potrójne opakowanie, więc wychodzi taniej

      Skomentuj


        #78
        Odp: Antykoncepcja po porodzie

        Napisane przez boonia004
        po porodzie można mieć wkładkę hormonalną dziewczyny? bardzo chętnie bym z takiej metody skorzystała, nie wiem tylko czy kobiety rodzące mogą
        Wkładka hormonalna jest jak najbardziej dla kobiet po porodzie. Też sie na taką zdecydowałam- mam levosert na 3 lata. Wybór na nią padł głównie ze względu na to, ze można przy niej karmić piersią. Jeśli tylko ginekolog da Ci zielone światło do założenia takiej wkładki to polecam bo to mega wygoda Oczywiście na start czeka Cie szereg badań oraz wywiad lekarski od , których zależy to czy wogóle możesz taką wkładkę mieć założoną.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Antykoncepcja po porodzie

          Ja też biorę vibin, przed ciążą tez je miałam i było ok, po ciąży brałam pigułki dla karmiących, ale teraz już wróciłam do vibinu, zero skutków ubocznych.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Antykoncepcja po porodzie

            Ja przy nich plamiłam kilka dni i to wszystko. Cała reszta w porządku. Chyba większość babeczek dobrze toleruje vibin.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Antykoncepcja po porodzie

              a ja biorę vines ale też na nie nie mogę narzekać, od początku dobrze je tolerowałam i też nie miałam nic z tego co mówi ulotka, nawet plamień nie miałam ani przy pierwszym opakowaniu ani później, widać od razu że ginekolog idealnie mi dobrał tabletki

              Skomentuj


                #82
                Odp: Antykoncepcja po porodzie

                A ja polecam wkladke - sama mam juz 2 miesiac i jest naprawde ok. Zalozenie troszke bolalo, potem z 2 dni krwawienia i tyle. O wiele lepsza wygoda niz prezerwatywy i tabletki (trzeba o nich pamietac). Skutecznosc - 99% a w razie czego to zawsze pozostaje jeszcze tabletka po - wiadomo, to ostatecznosc, ale jak ktos nie moze byc w ciazy (jak ja np teraz) - to moze byc to jedyne wyjscie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Antykoncepcja po porodzie

                  Mnie to tylko pośrednio dotyczy ale w sumie wspólnie zastanawialiśmy się nad antykoncepcją, za klika lat rozważę wazektomię ale teraz myślimy o tabletkach bo w każdej chwili kiedy zdecydujesz się na dziecko możesz ją przerwać bez żadnych kosztów. Tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-s...zajsc-w-ciaze/ nawet trochę czytałem na ten temat

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X