Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie kamienia z zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

    Ja miałam usuwany kamień już kilka razy i nie pamiętam, żeby mnie coś bolało. Faktycznie zabieg może nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie jest to jakiś uciążliwy ból. potem tylko ma się wrażenie piasku między zębami. Ale efekt jest tego warty. przynajmniej na moich zębach było widać sporą różnicę.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

      Akurat takie zabiegi powinny być wykonywane przez najlepszych specjalistów. W przeciwnym razie możecie narazić się na niezbyt rzetelne wykonanie zabiegu. Właśnie dlatego ja wychodzę z założenia, że najlepiej w tym celu odwiedzać takie miejsca jak klinika Bianco. sami przekonajcie się, jakie niesie to możliwości.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:12. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

        jakoś co pół roku czasem częściej jak już mi się kamień zbiera, teraz wybielałam na Święta zęby w krakowskiej klinice SE+ na Batorego , wybrałam metodę Beyond studiose.med.pl
        Last edited by disne; 18-06-2020, 11:13. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

          Ja średnio co pół roku uczęszczam do warszawskiego ferreus.pl , który zajmuje się dbaniem o moje uzębienie. Kamień oraz inne osady są tym sposobem usuwane całkiem regularnie, dzięki czemu mogę cieszyć się ze zdrowego i zadbanego uśmiechu. A to wszystko za bardzo atrakcyjną cenę.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:13. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

            Z Wrocławia dobre miejsce to Centrum Stomatologiczne Margo z ul. Trawowej. Chodzę do nich regularnie i to najlepsi dentyści na jakich od dawna trafiłam. Jest tam nowocześnie, maja dobry cennik a obsługa jest bardzo miła. Kamień usuwałam jesienią i zęby nadal pięknie wyglądają.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

              Usuwanie kamienia z zębów to jedna z prostszych aczkolwiek ważna czynności podczas wizyt u stomatologa. Jeśli chodzi o stomatologię estetyczna w Krakowie w tym także usuwanie kamienia zdecydowanie polecam gabinet dr.Beaty Świątkowskiej. Przede wszystkim profesjonalnie, pzdr
              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:03. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                usuwanie kamienia z zębów tylko u profesjonalnego stomatologa. nie rozumiem, czemu ludzie próbują na własną rękę eksperymentować z domowymi wybielaczami ;(

                w ogóle jak ktoś z Tarnowskich Gór, to niech zajrzy do BlueKlinik. świetni specjaliści, a i sama stomatologia w Tarnowskich Górach stoi na wysokim poziomie

                zainteresowanym zostawiam linka
                gabinet-tarnowskie-gory
                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:03. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                  Ja ostatnio usuwałam kamień w M-P Dent w Białogardzie stomatologkolobrzeg.com.pl Kopernika.Bardzo jestem zadowolona z efektów zabiegu, zęby wyglądają ładniej no i teraz jest mniejsza szansa na rozwój próchnicy.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 11:04. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                    Jakiś czas temu udało mi się skutecznie usunąć kamień tutaj -bialaszuflada.pl
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:04. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                      Ja także staram się raz na pół roku chodzić do gabinetu, aby usunięto mi kamień. Jestem bardzo zadowolona z usług Dental Team dental-team . Nie tylko ze względu na standard usług. Przede wszystkim mają bardzo życzliwe podejście do pacjentów. W dzisiejszych czasach to się rzadko zdarza. Cieszę się, że dostałam od znajomej adres tego centrum stomatologicznego. Wam też je serdecznie polecam.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:04. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                        Mam pytanie odnośnie wybielania zębów, czy jest to refundowane przez NFZ czy trzeba w 100% płacić za to samemu? Jestem zainteresowana takim zabiegiem.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                          Ja miałam niedawno usuwany kamień nazębny. Muszę przyznać, że nie jest to zbyt przyjemny zabieg. Ja bym nawet powiedziała że bolesny. U mnie niestety nie obyło się bez znieczulenia ale może dlatego, że miałam zapalenie dziąseł.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                            Ja korzystam na co dzień z usług dentystaszczecin.eu
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 11:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                              Ja muszę się wybrać niedługo na usuwanie kamienia.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                                Witam serdecznie. Mam ostatnio dylemat z wyborem sprawdzonego stomatologa dla moje dziecka... Interesuje mnie właśnie szczególnie taki gabinet, który ma doświadczenie w leczniu dzieci, bo jest to raczej dość specyficzna sprawa... Jesteście w stanie polecić coś w tym zakresie tematycznym? Co sądzicie choćby o ofercie smok-dent.pl ? Jest ona Waszym zdaniem warta uwagi?
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:05. Powód: link
                                ...I salwę w płuca czy tez sznur na szyję/
                                By nie powiedział kto, że jeszcze żyje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X