Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baby shower

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Baby shower

    Takie drobiazgi zawsze cieszą, ja tylko maskotkę dostałam.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Baby shower

      Na chwile obecną podczas ciaży można odpowiednio przygotować się do porodu. Mamy możliwości skorzystania z takiej szkoły rodzenia. Gdy ja byłam w ciąży nie było to takie popularne, teraz wiem że z przyjemnością chodziłabym do takiej szkoły podczas ciąży.
      Last edited by disne; 16-06-2020, 18:19. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Baby shower

        Dziewczyny chciałam się Was doradzić czy jako prezent na baby shower mogłabym kupić torbę do wózka?

        Skomentuj


          #34
          Odp: baby shower

          Fajna tradycja. Chyba lepiej jak to się odbywa w czasie ciąży ( o ile przyszła mama dobrze się czuje) niż parę dni po porodzie. Wtedy najchętniej chce się iść spać

          Skomentuj


            #35
            Odp: baby shower

            Baby shower to świetna sprawa !
            Miałam okazje uczestniczyć już w dwóch takich imprezach.
            Przyszła mama dostała dużo fajnych prezentów dla malucha, posiedziałyśmy, porozmawiałyśmy, zjadłyśmy dobre rzeczy ! Niesamowite. Nie miałyśmy tylko typowych dla tego rodzaju imprez, a w internecie jest mnóstwo pomysłów na taką zabawę.
            Każda z nas jest zapracowana a ta impreza sprawiła, że wszystkie się spotkałyśmy. Mogłyśmy się dowiedzieć czy nasza koleżanka jeszcze czegoś potrzebuje, jak jej idzie przygotowanie do porodu itp.
            Polecam! Uważam, że fajnie się stało, że to święto dotarło do Polski i mam nadzieję, że się rozwinie. Dlaczego tylko mężczyźni mają "oblewać" tzw. pępkowe a kobiety nie mogą się cieszyć z narodzin dziecka ?

            Skomentuj


              #36
              Odp: baby shower

              Takie przyjęcie, to świetna okazja, żeby skompletować sobie garderobę dla maluszka. Moja koleżanka urządzała taką imprezę i z tej okazji dostała ode mnie ciuszki dla niemowląt które zamówiłam w bardzo dobrym sklepie internetowym.
              Last edited by disne; 16-06-2020, 18:20. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                #37
                Odp: Baby shower

                Kurcze jak ja rodziłam i miałam małe dzieciaki to nigdy nie było czegos takiego... ale co nie przyjdzie z zachodu...


                ___________________
                labambetle.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Baby shower

                  Jak najbardziej! Impreza baby shower to co prawda moda która napłynęła do nas ze stanów, ale ma swój klimat. Znajomy wyprawił kiedyś baby shower, a niespodzianką był specjalny proszek umieszczony w rurze wydechowej motocykla kiedy go odpalił, w powietrzu uniósł się niebieski pył, oznaczający że to będzie chłopiec. było też super jedzenie, konkursy, napoje bezalkoholowe i nawet dekoracje z balonów
                  Polecam znajomych i małe polskie przedsiębiorstwa!
                  sam dużo podróżuje i ucze się języków obcych

                  Balony w Warszawie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Baby shower

                    a dekoracje z balonów wykonywali moi znajomi, polskie małe przedsiębiorstwo
                    Last edited by disne; 16-06-2020, 18:20. Powód: nie opłacona reklama
                    Polecam znajomych i małe polskie przedsiębiorstwa!
                    sam dużo podróżuje i ucze się języków obcych

                    Balony w Warszawie

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Baby shower

                      Jest bardzo wiele pomysłów. Moje propozycje
                      pieluszki
                      ubranko dla maluszka ( o wiele lepiej jest kupić większy rozmiar, tak aby dziecku było wygodniej)
                      puzzle
                      zabawki dla dziecka
                      kosmetyki dla mamy

                      Ewentualnie jakaś ładna kolorowa pościel ( na przykład pościel dla malucha) Polecam zajrzeć sobie tutaj firany W sklepie jest wiele ciekawych opcji

                      Najlepiej wcześniej zapytać się mamy co by chciała dostac. Dzieki temu nie będziecie musiały się obawiać, ze kupiłyście jej coś nieodpowiedniego.
                      Last edited by disne; 16-06-2020, 18:21. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Baby shower

                        Ja się właśnie wybieram na bociankowe. Mam tylko jeden problem. Mianowicie chodzi o ubiór. Nie wiem, jak się tam ubrać.. czy luźno, czy bardziej elegancko. W oko wpadła mi ta sukienka:FARRO-ROZOWA-SUKIENKA-Z-PRINTEM
                        Co sądzice? Nie za elegancka ?
                        Last edited by disne; 16-06-2020, 18:19. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X